All Articles Review
چکیده: JAM اوج IOS و Mac
Rounik Sethi on Wed, June 20th 0 comments
Apogee have risen to the challenge to create an affordable studio quality interface for the discerning iPad & iPhone wielding guitarist. Rounik Sethi put JAM to the test!

اغلب کوچکتر محصولات خود که باعث تفاوت در جهان بزرگ بزرگ. آی پاد سیب 1 ثابت کرد که، به عنوان آی فون و آی پد. و در حالی که محصولات مصرف کننده انتظار می رود که در اندازه بیش از زمان کوچک، این همیشه در مورد چرخ دنده ی طرفدار های صوتی. پس از آن امکان پذیر نیست به مناسب استودیو با کیفیت رابط گیتار طرفدار (در preamp ساخته شده است) را در جیب خود، درست است؟

Apogees رابط برای گیتاریست تلفن همراه، مربا ، به دنبال به منفجر شدن که اسطوره است. با هدف گیتاریست-GO-JAM، یک رابط جیبی با تمرکز بر کیفیت معروف خود را با کیفیت صدای بالا، با استفاده از آی فون، اپل و مکینتاش است. این باعث می شود آن را به عنوان رابط در سراسر طیف گسترده ای از برنامه های IOS، مانند GARAGEBAND IOS و FourTrack سونوما، و همچنین DAWs های سنتی بر روی پلاتفرم Mac، مثل منطق نرم افزار، Ableton Live و GARAGEBAND قابل استفاده است.

اما سوال بزرگ این است که چگونه آن را در واقع در یک آزمایش در دنیای واقعی انجام است.

JAM connected to an iPad and a guitar.

JAM به یک iPad و گیتار متصل می شوند.


راه اندازی

همانطور که انتظار می رود، مربا به اندازه کافی کوچک است که در اکثر جیب جا و در طول به آی فون قابل مقایسه است. در داخل جعبه خواهید دستگاه خود (که جای تعجب است که نور)، دو کابل، یکی برای اتصال به دستگاه خود را IOS و دیگری برای اتصال به یک مک، راهنمای شروع سریع، و نوار نوار چسب است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تضمین JAM به یک میز، میکروفون ایستاده و یا دیگر سطح مناسب.

مراجعه سریع به سایت اوج آخرین به روز رسانی سیستم عامل است که اجازه می دهد تا جم به حمایت از نرخ نمونه از 48kHz (44.1 بودن استاندارد) در هر دو System عامل Mac و IOS را نشان داد. بدون درد به دانلود و نصب کنید. همانطور که شما می توانید با یک دستگاه وصل و بازی انتظار می رود، انگار هیچ چیز به جز اتصال گیتار خود را در سمت چپ، آن را به برق وصل کردن و ... بازی!


نگاه و احساس

اتصال آسان است: گیتار مربا و مربا به اپل / آی فون از طریق اتصال Dock 30-پین. پس از راه اندازی GARAGEBAND برای اپل، دستگاه بلافاصله تشخیص داده شد و با آهنگ های صوتی انتخاب شده ما آماده بودند به پاره!

خارج از جام جم، ساده و بدون حواس پرتی به جز دو منطقه است. سبک های دوار چرخ افزایش ورودی شما را قادر می سازد برای کنترل سطح سیگنال گیتار خود را قبل از رسیدن به برنامه نرم افزار است. آسان و شهودی و بیشتر به استفاده خود را به وضعیت و سطح سپاس ها منجر شده است. چراغ قرمز نشان می دهد شما باید به جلو و پایین که چرخ افزایش، در حالی که چراغ سبز نشان می دهد که

JAM: Incredibly small and easy to use.

JAM: فوق العاده کوچک و آسان برای استفاده.


آماده برای رفتن

اوج فن آوری PureDIGITAL خود را در مربا است که طراحی شده برای ارائه کیفیت برتر صدا را بیش از IOS رابط های رقیب استفاده می شود. از تست من در iPhone، iPad و با استفاده از نرم افزار منطق در ضبط مکینتاش در 44.1kHz، 24 بیت عمق، JAM تن پاک و دل انگیز. در حالی که کیفیت صدا چیزی برای شگفت زده بود، عملکرد نیز باید تحسین شود. زمان تاخیر قابل توجهی را تجربه نمی کنند حتی زمانی که ضبط بر روی iPad شرکت اصلی است.

، من به عنوان، و نه غیر منصفانه، نسبت به تست صدا JAM 99 دلار در برابر دلار دو نفره 595 2 را آزمایش کردند. و اگر چه دو نفره 2، به طور طبیعی، واضح تر، مفصل تر ضبط، JAM برگزار شد خود را، و خیلی محترمانه بیش از حد.

آیا شما متراکم همراه برای تفریح ​​در IPAD یا ضبط قطعات گیتار جدی بر روی مک JAM ارائه impressively استودیو نتایج با کیفیت قابل مقایسه با رابط های صوتی بیش از دو برابر هزینه های آن است. و علاوه بر IOS و Mac OS X سازگار است، JAM بسیار مقرون به صرفه رابط گیتار قابل حمل برای هر دو آماتور و نوازنده استودیو است.

کشف بیشتر در مورد JAM .


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

More Michael Wohl Final Cut Pro Tips
Final Cut Pro X 303
Dream It. Do It.
Do you want to learn More Michael Wohl Final Cut Pro Tips?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: