All Articles Review
چکیده: Bitcom خسارت صوتی
Toby Pitman on Mon, April 8th 2 comments
Audio Damage has built up a reputation of producing audio plug-ins that live up their name (in a good way!) Toby Pitman discovers their latest offering, Bitcom, provides many levels of destruction.

Bitcom ارائه آخرین از مردمی خوب در خسارت های صوتی می باشد. خط باز از توصیف خود را از Bitcom به شرح زیر است ...

ظریف پلاگین شما را بر روی دو باس قرار داده است را به یک جو آرام خوب به یک مسیر وجود دارد. Bitcom یکی از آن نمی باشد.

چگونه درست است! Bitcom است که در اصل یک توالی بیتی سنگ شکن با پیچ و تاب. که در آن کمی خرد کردن باعث کاهش نرخ بیت از بالا به پایین (کاهش رزولوشن دیجیتال سیگنال)، Bitcom اجازه می دهد تا شما را به میل و علاقه (بله، با کمال میل حاضر!) بیت های انفرادی فرد یا ترکیب بیت های مختلف با یکدیگر برای تولید آنچه که بهتر است به عنوان اعوجاج دیجیتال شرح داده شده است. این می تواند طیف گسترده ای از اثرات از صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره ظریف به نابودی کامل صوتی!

Bitcom همچنین ویژگی های تلفیقی مونوفونیک ساده داخلی است که می تواند توالی داخلی و یا بازی از طریق MIDI. این را می توان با هر صوتی ورودی ادغام طاقی بیشتر به ارائه و یا خود را در آن استفاده می شود. ،، ترتیب سنج نیز دارای ویژگی های تصادفی است که redraws انتخاب کمی بعد از هر مرحله است.


چه آن همه چیز در مورد؟

عطف در بالاترین کمی از هر مرحله، اثر کم-REZ سنتی مانند تبدیل سنگ شکن بیت 1 بیت را تولید کند. در این سطح، تنها جزئیات زیادی از پویا صدا فقط در مورد تشخیص است.

AudioDamage Bitcom (highest bit only)


اضافه کردن هر بیت از بالا به پایین خواهد شد جزئیات بیشتری را درست مثل یک سنگ شکن بیتی اضافه کنید. وقتی که تمام هشت بیت بر روی سیگنال، آن را در بالاترین رزولوشن آن است و طبیعی به نظر می رسد. سوئیچینگ در هیچ بیت، هیچ صدا در همه.

Bitcom با این حال به شما اجازه می دهد تا هر بیتی که دوست دارید را انتخاب کنید. انتخاب پایین ترین بیت در ردیف (می پردازد که با جزئیات ظریف از صدا) تولید برخی صداها واقعا خشن تحریف شده است.

AudioDamage Bitcom (lowest bit only)


هر کمی بین این دو ویژگی کمی متفاوت است که آنها را با قطعنامه های منحصر به فرد از سیگنال معامله داشته باشد. من فکر می کنم؟

اینجا توجه داشته باشید بازی بر روی یک موج اره از طریق Bitcom. سلام انتخاب هر یک از ضرب و شتم برای بیش از دو بار بازی کمی متفاوت است.

AudioDamage Bitcom (different bit on each beat)


چیزی که به گوش دادن به این است که هر دو کافه ها، توجه داشته باشید این است که در سرعت پایین تر پخش شده است. این اثر بزرگ در چه Bitcom تولید می شود.

[صوتی شناسه = "19،849"]


بنابراین اینجا یک استراحت به بازی از طریق Bitcom. تمام مراحل بیت 1 و 3 انتخاب شده است.

AudioDamage Bitcom (bits 1 and 3)


ترکیب بیمار در Bitcom بیش از یک میله چند تا 100٪ مرطوب با خودکار پارامتر MIX. در نتیجه اعوجاج بسیار دردار اثر نوع به طور عمده به دلیل این بیت خرید و فروش با صدای پویا بزرگتر است.

[صوتی شناسه = "19،854"]


در حال حاضر اینجا استراحت مشابه با بیت 6 و 8.

AudioDamage Bitcom (bits 6 and 8)


این است که بسیار شکننده و تحریف شده و حاوی جزئیات ظریف مانند Reverb استفاده است.

[صوتی شناسه = "19،850"]


در حال حاضر بسیاری از آنچه کسب می کنید از Bitcom متکی بر یک پارامتر بسیار مهم است و به مقدار FX سلام. سیگنال کمتر شما درایو Bitcom با جنون کمتر رخ! آخرین نمونه 8dB یک بعدی قرار است به-11dB با استفاده از همان بیت راه اندازی شد.

AudioDamage Bitcom (-11dB)


در نتیجه بسیار زیرکانه تر است.

[صوتی شناسه = "19،852"]


این پارامتر به یک بخش بزرگی Bitcom با این نسخهها کار را برای شما بازی کند. نتایج غیر قابل پیش بینی به حداقل می گویند و انگار هیچ پاسخ قطعی به آنچه که هر بیت را برای هر دوره ورودی داده شده انجام دهید! در نوع خود مانند در اختیار داشتن یک ریش ریش شدن پدال Z.Vex کارخانه در فرم های نرم افزاری که در شما مطمئن نیستید که چه در حال رفتن به اما سرد آن را برای تلفن های موبایل!

شما می توانید بیت برای همه مراحل توالی با ضربه سوئیچ RND BITS است که می تواند برخی از نتایج جالب را فقط ساخت دنباله های خود را تصادفی. آزمایش کلیدی است.

AudioDamage Bitcom (RND BITS switch)


ترتیب سنج می تواند شما را برخی از اثرات اعوجاج پویا را می دهد. انتخاب سوئیچ RAND برای هر مرحله به طور تصادفی به این مرحله یک بار خود را ایفا کرده است بازکشیدن.

[صوتی شناسه = "19،855"]


در نهایت، تلفیقی است. این است که با استفاده از ردیف تلفیقی فعال شده است. این دو شکل موج TRI و پالس (SHAPE کنترل عرض پالس). هنگامی که به در مجموعه آن را بازی میکند توجه داشته باشید با توجه به توالی توسط TUNE مجموعه. همین کار را با ENV اما این بار سیگنال دینامیک ورودی صوتی هدایت می شود. MIDI اجازه می دهد تا شما را به بازی معابر ملودیک را از طریق یادداشت های MIDI.

AudioDamage Bitcom (the Synth row)


تلفیقی می تواند تولید برخی از باس تحریف قابل استفاده برای تلفن های موبایل راه اندازی شده به جیغ کشیدن منجر به تحریف است.

[صوتی شناسه = "19،851"]


نتیجه

بنابراین Bitcom معتاد برای همه باشد، اما اگر شما به دنبال برخی از اثرات اعوجاج تجربی و سپس بر روی آن دریافت کنید! می توان آن را بسیار وحشیانه و تند و زننده است، اما پس از آن من فکر می کنم که ممکن است نقطه! آن تنها 39 $ بیش از حد!

کشف بیش در مورد Bitcom اینجا .

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • GaryHiebner
  Nice review. I like the last sound with the synth. It sounds like something out of Nine Inch Nails' repertoire.
  • 7 years ago
  • By: GaryHiebner
  Reply
 • Christian L
  Bitcom, another excellent and unique plug-in from a great company. Good review.
  • 7 years ago
  • By: Christian L
  Reply
Advanced Music Theory for DAW Musicians
Music Theory 110
Dream It. Do It.
Do you want to learn Advanced Music Theory for DAW Musicians?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: