All Articles Review
چکیده: استودیو مشتاق برای اپل
Hollin Jones on Mon, February 13th 0 comments
Video editing on an iPad is still in its infancy, and joining Apple's iMovie for iPad 2 is Avid, who has released Avid Studio for iPad. Hollin Jones puts it to the test and compares it to iMovie.

رقابت بین اپل و مشتاق در جهان ویدئویی طرفدار است که به خوبی مستند شده است و در ابعاد جدید گرفته شده از اپل به طور کامل نونما کردن نرم افزار فاینال کات است. گفتن آن که مشتاق هنوز هم می خواهد نرم افزار خود را برای اپل در دسترس باشد و ظاهرا که اپل هیچ مشکلی با این. اما چرا که قرص برای لحظه ای واقعا sketchpads تا آنجا که به ویرایش فیلم می رود، شاید آن تعجب آور نیست. هیچ کس می رود برای ویرایش فیلم اپل، حداقل برای مدتی. همانطور که با همه چیز با این حال، یک نقطه شروع وجود دارد، و از ورود iMovie به نشان داد که ویرایش های ویدئویی را بر روی اپل می تواند کار کند، حداقل در یک فرم اصلی است. و پس از آن که مشتاق استودیو AVID ، که نیاز به IOS 5 و قابل اجرا بر روی اپل 1 یا 2 را تولید کرده است . فقط 2.99 / $ 4.99 خود را به سختی به شکستن بانک، بنابراین ما به آن تست جاده.


شروع

قبل از شروع، شما نیاز به رفتن به برخی از مطالب. اپل 2 دارای یک دوربین است، و مشتاق توصیه این به عنوان یکی از راه های ویدئویی را به برنامه است. این آسان است، به عنوان سخت هر کسی مورد استفاده iPads ویدئو دوربین به آرامی می دانم، هر چند که کیفیت در واقع فقط می تواند منصفانه با وجود دوربین به عنوان 720p HD مشخص شرح داده شده است.

اتصال iPad خود را به مک خود را و آن را در iTunes بالا میآید. در زبانه نرم افزار، پایین به بخش اشتراک گذاری و وجود نرم افزار AVID. به رها کردن فیلم ها از کامپیوتر شما را به این منطقه و کپی کنید اما آنها نشان داده نخواهد شد در برنامه خود. به نظر می رسد فرایند انتقال ویدئو در واقع بسیار پیچیده و دشوار است. شما باید فایل های خود را (فایل های MP4 به نظر می رسد تا حد زیادی ترجیح داده شود) و رها کردن آنها را به iPhoto با یک آلبوم. سپس در iTunes، این آلبوم را انتخاب کنید همگام، مطمئن شوید برای بررسی عبارتند از: جعبه فیلم. سپس این فایل ها باید بارها و بازسازی پس از یک کتابخانه انتقال، به نظر می رسد در این برنامه به عنوان فایل های منبع در دسترس است. این به من در زمان چند تلاش می کند برای این کار، هر چند.

این حمله به عنوان یک راه بی ارزش بلند نفس به کار است. من استفاده می شود به اپل را مجبور به همگام سازی داده ها هنگامی که من واقعا می خواهم این است که قادر به کشیدن و رها کردن آن را مانند یک فرد بالغ که نیاز ندارد دست خود را برگزار. اما توسعه دهندگان شخص ثالث به طور کلی خیلی خوب در اجازه دادن به مسائل قرار دهید که در آن شما را از طریق زبانه به اشتراک گذاری است. اگر شما خواندن این AVID، لطفا در این به روز رسانی را تغییر دهید. شما می توانید این برنامه بسیار بیشتر قابل دسترس برای کاربران تازه کار.


حرکت رو به جلو

هنگامی که شما برخی از مطالب شما می توانید شیر برای ایجاد یک پروژه جدید. در بالا سمت چپ انتخاب رسانه ها با بخش ویدیو، عکس و موسیقی، و این می تواند پیش نمایش قبل از رها کردن آنها به یک پروژه است. کشیدن و رها کردن در واقع واقعا به خوبی کار می کند و طبیعی تر به نظر من از iMovie به برای اپل. رابط کاربری لمسی دقیق و صاف است، و رسیدن به یک فریم به فریم اسکرول برای رها کردن یا اسپلایسینگ کلیپ های به خوبی کار میکند. انگار یه مسیر داستانپردازی و همچنین به عنوان یک ویدئو و سه آهنگ های صوتی و شما می توانید خرج کردن جدول زمانی به زوم. تا آنجا که به مخفی شود بروید، شما می توانید در داخل و خارج نشانگر قبل از حذف کلیپ های صوتی و یا تصویری را به یک پروژه تعریف و به راحتی انتخاب کنید تا هر چیزی را در جدول زمانی به آن حرکت است. انگار تیغ ابزار برای برش کلیپ playhead و تنظیمات buton که گزینه ها را برای هر انتخاب شده است نمایش داده شود، از جمله حجم کلیپ و در داخل و خارج

the basic interface


شما می توانید انتقال اما در حال حاضر وجود دارد تنها دو: حل و محو شدن. مونتاژهای جالب تر: این قالب از پیش ساخته شده برای ترکیب های ویدئویی و عکسهای در ویدیو کلیپ های حرکت، که به طور کلی نگاه OK. انگار یک گزینه در عنوان گذاری و به خوبی با یک طیف وسیعی از فونت ها و در حالی که این arent به مشکل هالیوود زودی، آنها در iPad قابل اعمال هستند. یکی از گزینه های بیشتر به شما اجازه می دهد تا جلوه های صوتی را از کتابخانه پردازنده است، که کاملا دستی اضافه کنید. انتقال، مونتاژهای و متن همه نیاز به رندر، قبل از آنها دیده می شود، اما این است که نسبتا سریع بر روی 2 اپل.

Dragging clips is easy


من هر توفنده که برخی از کاربران گزارش داده اند را تجربه نمی کنند، و به نظر می رسد نرم افزار بسیار پایدار است. اتفاقا انگار یه گزینه برای پخش تمام صفحه، و نرم افزار در پرتره و همچنین حالت های منظره، است که یک صفحه لمسی خوب کار می کند. در صفحه اصلی، شما می توانید پروژه ها و retitle تنظیمات جهانی از جمله مدت زمان به طور پیش فرض برای انتقال، تصاویر ثابت و عنوان، و ضامن انتقال اتوماتیک.

Adding text effects


گرفتن آن در خارج وجود دارد

هنگامی که شما به پایان رسید، شما می توانید در تعدادی از فرمت های صادر می کنند. شما می توانید ارائه به یک فایل تصویری در 480، 540 و یا 720P، خواهد شد و این در عکس نرم افزار (فیلم، به دلایلی) و در دسترس به کپی کردن از iTunes قرار داده شده، خوشبختانه. شما همچنین می توانید ویدیو ایمیل و یا ارسال به فیس بوک یا یوتیوب فشرده سازی. گزینه نهایی به شما اجازه می دهد تا داده های خام پروژه صادرات شما به استودیو مشتاق برای کامپیوتر برای ویرایش بیشتر، و شما می توانید فایل را در iTunes به اشتراک گذاری بخش دریافت کنید و یا آن را به iCloud. این است که برای کاربران مکینتاش بسیار کمک می کند، اما سپس های iMovie برای اپل تنها می تواند صادرات فایل های خام به iMovie برای مک، به طوری شاید یه کمی برای ضربه تات در اینجا.

Sharing options

فیلم ساز؟

نرم افزار AVID برای اپل هرگز به جای سیستم دسکتاپ، بلکه آن است که خوب را ویرایش کنید شانس شما با استفاده از آن برای کاهش تعطیلات و یا فیلم ها موسیقی و نه از ویژگی بعدی اسکورسیزی، اما تا آنجا که می رود، آن را تبرئه خود است. تنها گله بزرگ راه مزخرف شما را مجبور به واردات ویدئویی به نرم افزار، که واقعا نیاز به تغییر است.

Library and settings


همانطور که چگونه آن را مقایسه اپل iMovie به، مشتاق استودیو قربانی وضوح کمتر در رابط خود را به خاطر زیبایی شناسی است. iMovie به نظر می رسد حقه باز است، اما شاید کمتر روشن نحوه استفاده از آن در ابتدا، با جدول زمانی خود را غیر استاندارد است. iMovie به ضبط صدا که خوب است، و انتقال بیشتر، اگر چه آنها بر اساس تم. AVID استودیو احساس می کند و بیشتر شبیه به یک برنامه ویدئویی معمولی، و برخی از مردم ترجیح می دهند که. در آن قیمت، خود را به خوبی به ارزش چک کردن.

یافتن پست های بیشتر مورد استودیو مشتاق برای اپل در سایت AVID.


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: