All Articles Review
چکیده: Blackmagic سینما دوربین
Iain Anderson on Mon, February 18th 1 comments
For the filmmaking world, the Blackmagic Cinema Camera has been very keenly anticipated since its announcement in July 2012. Iain Anderson gets hands-on with this pro camera in this feature review.

اگر من به توصیف این دوربین در پنج کلمه، آنها می شود: پیش بینی شده، کیفیت، حرفه ای، ساده، اصلی.


پیش بینی

در نهایت.

Yes, it’s real. Sometimes I can’t believe it either.

بله، واقعی آن است. گاهی اوقات من نمی تونم آن را باور یا نه.


از آنجایی که این دوربین اعلام شد، از آبی، راه بازگشت در NAB در سال 2012، مردم شده اند که مایل به گرفتن دست خود را بر روی آن است. مسائل تولید (که در نهایت به پیوند بین سنسور و شیشه ای در مقابل آن پیش بینی کرد) باعث تاخیر و بسیاری از تاریخ تحویل از جولای در اصل وعده داده 2012 تضعیف شده است. تولید شده در نهایت ramped و هر کس که در این فهرست امیدوارم که ایشان در دو ماه آینده و یا دریافت کنید.

با این حال، به شما اجازه می دهد تا قدم به عقب به اطلاعیه. گویند که آن را در جهان فیلمسازی را شگفت زده کرد، این وضعیت به درک. ناباوری، چند گلوله در:

 • مرتب کردن آن مانند RED، اما هزینه 3000 $؟
 • شاخه های ProRes / DNxHD در 1080P، و RAW در 2.5K به SSD وجود دارد؟
 • این استفاده از لنزهای EF کانن؟
 • آن را با یک کپی از داوینچی عزم به صورت رایگان می آید؟

بله، بله، بله، و بله. کیفیت تصویر فوق العاده است، و خود را از Blackmagic، که شرکت استرالیایی است که باعث می شود دنده تولید ویدیو؟ واقعا؟ تعجب آور آن است، اما در همان زمان، تنها یک خارجی واقعا می تواند یک صنعت متحول است.

اینجا یک ویدیو توسط مارکو Salorio است که شما می خواهید یک دوربین Blackmagic سینما و نفرت خود را کانن 5D.

مقایسه دوربین سینما


کانن DSLR انقلاب ویدئو تصادف اختراع چند سال پیش، و به ارمغان آورد با کیفیت خوب، عمق میدان را به توده ها. با این حال، خود را در پایان پایین تر دوربین فیلمبرداری (و من عبارتند از: MkIII 5D در آن گروه، برای ویدیو) فقط نمی جزئیات که 1080P قادر است و بدین قبل از فشرده سازی خود را لگد در آن پیاده در برف سفرکردن بیشتر حل و فصل کند. DSLR ها کانن می تواند یک تصویر دوست داشتنی، اما آن خو گرفته بود واقعا دقیق است. نیکون است که همین مسئله، و پاناسونیک GH2/GH3 فقط کمی بهتر است.

برای به دست آوردن کیفیت قابل ملاحظه ای بهتر از DSLR ها سطح ورود خود را، که به پنج ارقام مشکل را برای بودجه های شخصی و آنهایی که شرکت های بزرگ و کوچک بسیاری از شما. این دوربین، C300، 1DC و به همین ترتیب، جلوگیری از مشکلات بسیاری از خط پرش استراتژی استفاده شده توسط بسیاری از دوربین های خود است، اما هزینه یک پنی در واقع و مسائل مربوط به خود را دارند. Blackmagic را وارد کنید.

Just a screen with a few buttons beneath it.

فقط یک صفحه با چند دکمه زیر آن است.


کیفیت

سنسور 2432x1366 پیکسل است، با سقف به اندازه کافی بر روی HDS 1920x1080 با کیفیت عالی را به. بر خلاف اغلب DSLR ها، که استفاده از خط پرش به تولید تصویر ویدئویی خود را، Blackmagic با استفاده از تمام پیکسل های آن است. اما خود را نه تنها در مورد قطعنامه است.

تفاوت بین سایه های اندازه گیری و برجسته: محدوده دینامیکی، برای تصاویر، به عنوان طول و عرض شناخته شده است. در حالی که یک DSLR ممکن است 10-11 توقف از طول و عرض را پوشش میدهد ، Blackmagic ادعا می کند 13، فقط توقف کمتر از Alexas آری فلکس 14. این طول و عرض اجازه می دهد تا شما را به تصرف خود سایه یا برجسته جزئیات را بدون به خطر انداختن بقیه شات، و می تواند به معنی است که شما می توانید یک تصویر بزرگ را بدون پر کردن هر گوشه با نور است.

نیز مهم است این است که شما به HQ 1920x1080 ProRes در در 12 بیتی 10 بیتی و یا 2.5K CinemaDNG RAW شلیک. که افزایش عمق بیت به شما می دهد که 4 یا 16 (!) برابر وفاداری رنگ استاندارد 8 بیتی، و فشرده سازی کاهش می یابد این بدان معنی است که تصاویر بکر باقی می ماند تا تحویل. درجه بندی رنگ با این فیلم یک رویا است.

Here’s a sample still image, uncorrected, shot in the lower-dynamic-range ProRes HQ Video mode — and it’s still great.

اینجا یک نمونه هنوز هم تصویر، اصلاح نشده، به ضرب گلوله در محدوده پایین پویا ProRes ویدئو در حالت HQ و آن هنوز بزرگ است.


همه از آن بدان معنی است که دوربین سینما Blackmagic می توانید برخی از تصاویر عالی است. با این حال، مسائل اجتناب ناپذیر وجود دارد. چقدر هم جزئی از آنها با سلیقه و نیازهای شما بستگی دارد.


حرفه ای

این احساس جامد در دست، متمرکز بلوک از خوبی فلزی حرفه ای است. سنگین تر از DSLR و با طراحی قابل توجه، توجه، گرفتن، راحت خود را به نگه دارید اما شاید سنگین بیش از حد به انجام این کار برای مدت طولانی است. شمع در سمت چپ توسط فلپ لاستیک محکم پوشیده شده و درب در سمت راست را پوشش می دهد که خلیج SSD و پورت USB است به اندازه کافی جامد است که سلام تکه برداشته انگشت من در بارگیری و تخلیه SSD من.

The SSD door and miniUSB port (for firmware upgrades) behind a satisfyingly chunky door.

و SSD درب و پورت miniUSB (برای ارتقاء سیستم عامل) در پشت درب satisfyingly دلپذیری است.


کنترل های پخش، یک منو و قدرت در پایین، به علاوه جنس زنبق و سوسن و تمرکز را فشار دهید در بالای در دو طرف: پشت لاستیک لبه صفحه نمایش لمسی بزرگ است که احاطه شده توسط چند دکمه لمسی نرم است. بیشتر در مورد کسانی که بعد از آن است.

انگار سلام باتری داخلی به مدت 90 دقیقه یا بیشتر، اما آن قابل تعویض در حالت روشن نیست. مانند آی فون، ظاهرا این کار باعث می شود طراحی دوربین قوی تر، اما خواستار آن است که شما با استفاده از یک منبع قدرت خارجی هیچ چیز به جز کوتاه ترین شاخه است. برق مورد نیاز انعطاف پذیر، پذیرش 12-30V از طریق پلاگین DC استاندارد، بنابراین، ازمن میخوای به یک راه حل گران نمی قفل شده است.

All the standard plugs, even some old 1/4” friends.

شمع استاندارد، حتی برخی از قدیمی 1/4 دوستان.


کجا ممکن است، Blackmagic تلاش کرده اند تا با استفاده از شمع و فرمت های استاندارد، اگر چه theyve با استفاده از جک 1/4 و متعادل کننده به جای استفاده از XLR به منظور صرفه جویی در فضا، و SDI به جای HDMI به دلیل خود را حرفه ای تر پذیرفته شده است. فرمت RAW، CinemaDNG، یک استاندارد باز است، و شما می توانید به ProRes X FCP یا DNxHD مشتاق شلیک. با این حال، همه خوشحال است.


ساده

در هسته همه چیز، Blackmagic یک دوربین عکاسی ساده برای به دست آوردن سر خود را در اطراف است. تنها چهار صفحه منو (دوربین، صدا، ضبط صدا و تنظیمات صفحه نمایش) وجود دارد و در حالی که گزینه ها به همه آنچه نیاز دارید، آنها ممکن است همه شما می خواهید. تعادل رنگ سفید است که در حال حاضر به تعداد مجموعه ای از گزینه های محدود Theres هیچ چیزی بین 3200K و 4500K، به عنوان مثال و نه خودکار. شما می توانید ISO 200/400/800/1600، را انتخاب کنید، اما این همه چیز و هیچ خودکار. شما استراحت به پست با استفاده از محدوده فوق العاده پویا و تصویر gradable.

Changing these settings through the touch screen is quite quick and effective.

تغییر این تنظیمات از طریق صفحه نمایش لمسی است که بسیار سریع و موثر است.


با استفاده از سینما سبک شاتر زاویه اصطلاحات ، بنابراین شما نیاز به یادگیری در مورد آن با 1/200 دوم به عنوان سریع ترین شما خوشحال می شود و سرعت شاتر بیان شده است . در واقع، به حداکثر رساندن شما محدوده دینامیکی برای کنترل نور به هدف قرار دادن ISO 800، و شما نیاز به یک فیلتر تراکم خنثی اگر شما می خواهید برای کنترل عمق میدان است.

Iris on the top left, Focus (for peaking) on the top right.

جنس زنبق و سوسن در سمت چپ بالا، تمرکز (برای اوج) در بالا و سمت راست است.


دکمه جنس زنبق و سوسن می تواند به کمک آن محافظت می کند تصویری از قطع با تنظیم دیافراگم، و قابل تنظیم از گورخرها اجازه دهید که تأیید کنید. شما همچنین می توانید دیافراگم دستی نیشگون گرفتن و کشیدن با استفاده از دکمه های کنترل حمل و نقل، هر چند شماره گیری می شده اند خوب است. جدید ترین به روز رسانی سیستم عامل دستگاه ها اجازه می دهد تا شما را به دیدن F-در حال حاضر انتخاب شده، بنابراین به روز رسانی!

بدون فوکوس خودکار، تمرکز اختصاص داده شده در اوج فشار دهید و صفحه نمایش دو شیر زوم در ویژگی هنوز هم می تواند شما را به ناخن کمک می کند. آن اصول بقیه شما را در پست انجام دهد. اگر شما به مجموعه ای DSLR به صورت خودکار ISO استفاده می شود، شما نیاز به یادگیری و یا relearn برخی از مهارت ها است. خیلی سخت نیست، هر چند.

Set the zebras to 100%, then get the image as bright as possible (while avoiding zebras) for best results. Did I mention the screen can be a tad reflective?

گورخر به 100٪ تنظیم کنید، و سپس تصویر را به عنوان روشن که ممکن است (در حالی که اجتناب از گورخر ها، اجاره) برای بهترین نتایج. آیا من اشاره روی صفحه نمایش می تواند یک نی بازتابنده؟


اصلی

دوربین سینما تنها منحصر به فرد است، اما اولین دوربین از طراحی Blackmagic نیست. این سنسور، از یک شرکت تصویربرداری علمی است، به این استفاده قرار نمی قبل، و نتایج به دست آمده شگفت انگیز است. فیلمبردار استرالیایی جان Brawley اولین بار به استفاده از آن را قرار داده بود، و و فیلم از Blackmagic با فیلم از آری فلکس الکسا intercut شد. کیفیت تصویر است مثل هیچ چیز دیگری در این محدوده قیمت است، و دلیل اصلی بسیاری از علاقه مند هستند.

برای $ 3000، هر چند، خود را نه فقط یک دوربین حرفه ای است. ترک کیفیت تصویر به کنار، من نیاز به یک دوربین برای پوشش رویدادهای جایی که مردم ممکن است برای یک ساعت یا بیشتر صحبت می کنند، و دوربین های ویدئویی در محدوده قیمت من فقط werent به اندازه کافی خوب است. دوربین های ویدئویی مصرفی، به چشم من، شمع oversharpened پیاده در برف سفرکردن اشباع و پر سر و صدا. DSLR ها بسیار خوب است، اما در طول ضبط محدود، مستعد ابتلا به بیش از حد، و حساس به aliasing و moire است که می تواند تصویر را از بین ببرد.

اینجا یک قطعه کوتاه من در آبجوسازی بزرگ جدید در Blackmagic به ضرب گلوله کشته است.

روز استرالیا در شرکت دم چراغ سبز از آین اندرسون در Vimeo .


البته، تمام می شود که ثانویه به عنوان شما می بینید که چگونه staggeringly خوب است این تصویر مقرون به صرفه است. به آن را ببینید این است که آن را می خواهم. این خصلت، اما آنها تا حد زیادی می توان کار می کرد به اطراف. بله، سنسور کوچکتر است از بسیاری از قواعد، به یک محصول عامل بالاتر و زوم در تصویر، بنابراین شما نیاز به یک لنز خوب گسترده است. بله، شما نیاز به یک باتری اگر شما می خواهید آن را در خارج از. بله، صفحه نمایش می تواند بازتابنده، اما تا می توانید DSLR ها. بله، سیستم عامل فعلی niggles، اما رفع در راه وجود دارد. نه، آن را به نرخ فریم بالا شلیک نمی کند، 30 است محدود است. ما نمی تونم همه چیز را.


نتیجه

دوربین Blackmagic سینما بسیاری از چیزها است. برای یک فیلم حرفه ای با مجموعه ای عظیم از چرخ دنده های موجود، خود را بزرگ B-CAM. در نظر بگیرید که نسخه میکرو چهار سوم کوه اگر شما لنزهای سینما گران youd مانند برای انطباق است.

برای اپراتور انفرادی DSLR با سایز سنسور با استفاده از یک کیت کوچک، خود را بزرگ A-طب مکمل و جایگزین است که به شما اجازه می دهد تا تصاویر فوق العاده با اتاق به گسترش است. شما می توانید اسباب آن را، شما می توانید آن را به تنهایی بر روی یک سه پایه استفاده کنید، شما می توانید به برهنه و دستی (با لنز تثبیت شده). آن را با شما کار می کند، تشویق شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلمسازی که تصویر کامل را تعقیب است. برای هر چیز کوچکی اشتباه، انگار یک چیز بزرگ.

با این حال، اگر شما می خواهید یک تجربه نقطه و ساقه، به دنبال جای دیگر. برای هر کسی که می خواهد کنترل، کیفیت، و هزینه های معقول (حداقل $ 3000 برای دوربین، 200 دلار برای یک SSD و 200 دلار برای یک راه حل باتری خارجی) پس از آن این است که به خوبی به عنوان آن می شود. برای دیدن آن است که آن را می خواهم، به استفاده از آن است که آن را دوست دارم. و اگر شما سفارش در حال حاضر، شما حتی ممکن است به زودی دریافت کنید.

باشید برای مقالات بیشتر در گردش و راهنمایی های دیگر با استفاده از Blackmagic و اگر شما هر گونه درخواست، لطفا آنها را در نظرات.


اطلاعات بیشتر در مورد دوربین سینما Blackmagic در اینجا .

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

 • movolans
  Amazing bit of kit, very impressive and great review Iain thanks!! Mo
  • 7 years ago
  • By: movolans
  Reply
The Premiere Pro Workflow
Premiere Pro CS6 100
Dream It. Do It.
Do you want to learn The Premiere Pro Workflow?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: