All Articles Review
چکیده : خسارت توسط ابزار های بومی
Hollin Jones on Tue, November 1st | 0 comments
Native Instruments and Heavocity are back with a new instrument: Damage. With over 30 GB of dark, aggressive, industrial and percussive sounds, Hollin Jones sets out to measure its devastating impact.

  • Price: 299 Euros 
  • Availability: www.native-instruments.com
  • Requirements: Kontakt 5 or Kontakt Player 5, Mac OS X 10.6, Core Duo CPU, 30GB hard drive space. 


همکاری Heavyocitys با ابزار های بومی در حال حاضر به همراه داشت بسیار موفق تکامل ابزار و این مجموعه نوار و حتی بالاتر است. نام تجاری جدید ، چند گیگابایت ابزار و کتابخانه صدا اجرا می شود که در داخل تشکل 5 یا آزاد تشکل 5 بازیکن ، آن است که مستقیما با هدف در طراحان صدا و فیلم


hitter سنگین

پس از نصب و اجازه کتابخانه در مد تشکل معمول ، شما هستند و در حال اجرا به سرعت نسبتا. خسارت شکاف برای تلفن های موبایل خود را به تعدادی از گروهها و این را می توان به روش های مختلف استفاده می شود. اول تا سوئیت های ریتمیک ، که حاوی 16 حلقه منوها و بخش حلقه تنها با 849 حلقه فردی است. منوهای حلقه محل انتخاب حلقه کاملأ پیچیده ثبت زدنی و موزون در نوک انگشتان خود ، هر یک کاملا تمپو synched به ادم کند و تنبل خود را و با یک مقدار باور نکردنی از پانچ و فوریت.

تم های از جو و عمل بسته بندی هستند که منظور از روز ، و آسان به این باور است که تقریبا دو سال و تلاش بزرگ رفت و به ضبط و ویرایش صداها. این شامل سفر به junkyards ، تنظیم پیانو در آتش و بیشتر antics بعید است. سنگین ، طبل clattering و rhythyms با صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره و Reverb استفاده خیس و بازی تقریبا در هر حلقه ایجاد یک لحظه صحنه تعقیب و یا نوعی دیگر از جو فوری برای فیلم و یا استفاده از تلویزیون است.

The Punish knob in Damage

مجازات دستگیره خسارت است.


شما دریافت می کنید کنترل دقیق بر اثرات بیش از حد ، و بسیاری وجود دارد. اعوجاج ، لو فی ، ی Reverb ، تاخیر و فشرده سازی می تواند اضافه شده و اثرات ماشه از جمله قطعی هم ، عضلات روتاتور ، PHASER و بیشتر در دسترس وجود دارد. این را می توان در داخل و خارج در پرواز با استفاده از کلید بر روی صفحه کلید و یا با کلیک کردن کلید های میانبر در پنجره اصلی خسارات به ارمغان آورد. شما همچنین EQ

The drum grid.

شبکه درام.


کات به تعقیب

اگر شما را به حلقه منحصر به فرد و بار در یک بار ، برش آن در سراسر کلید های نقشه برداری و این کار بسیار شبیه یک حلقه REX است. شما دقیقا می توانید تنظیمات حلقه و کنترل اضافه تصادفی ، و یا بازی آنها را با دست به یک آهنگ MIDI را در ادم کند و تنبل خود را. تاپیک حتی کشیدن و رها کردن بخش MIDI به ادم کند و تنبل خود را ، بنابراین شما می توانید ترفند های جزئی اگر دوست دارید.

حرکت به عقب به سطح بالا از کتابخانه و شما می توانید انتخاب کنید به قسمت کیت زدنی که حاوی پنج بخش مختلف از درام (drum) جمع آوری و کیت زدنی بروید. این بیشتر شبیه کیت متعارف نسبت به حلقه است ، اما هنوز هم همه اثرات و کنترل در دسترس جاهای دیگر است.

The FX area

منطقه FX.


تاملات پایانی

خسارت یک ابزار واقعا قابل توجه است ، و ارزشمند را به هر کسی که آهنگسازی برای فیلم و یا تلویزیون خواهد شد. گرافیک ریگ دار خوب اگر کمی علاوه بر اضافی ، اما این ابزار فقط برای تلفن های موبایل باور نکردنی. در واقع اگر شما سعی کنید به آمده تا با ابزار مناسب برای ایجاد صدایی مدرن ، اثرات سبک فیلمهای صدا و ضربه ، آن را خیلی افتضاح مثل آسیب نگاه کنید. همچنین یک خانه با هر کسی را که موسیقی الکترونیکی و یا انجام طراحی صدا ، هر چند خود را به خوبی مناسب به آهنگسازان موسیقی متن فیلم است که آنها احتمالا بیشتر از آن. همه در همه ، خیره کننده ابزار است.


یافتن پست های بیشتر در مورد خسارت از وب سایت ابزار های بومی .

اطلاعات بیشتر در مورد طیف کامل از محصولات ابزار بومیان با این فیلم ها آموزش می باشد.


Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: