All Articles Review
بازدید: فاینال کات های حرفه X 10.0.6، یک به روز رسانی عمده
Ben Balser on Tue, October 23rd 3 comments
The next evolution of the revolution that is Final Cut Pro X has arrived! Ben Balser explores the new features from multichannel audio editing to Red camera support, and much more in between!

از زمان انتشار اولیه برش نهایی طرفدار X آن را تبدیل به سریعترین در حال تحول، در اغلب موارد به روز شده غیر خطی نرم افزار ویرایش در بازار امروز به لطف فروشگاه برنامه و یک تیم بسیار قابل تحسین از توسعه دهندگان که arent ترس برای شکستن زمین جدید است. نسخه به روز رسانی و بررسی اینجا 10.0.6 است گسترده ترین، به روز رسانی است.

این نسخه دارای بسیاری از ویژگی های جدید و پیشرفت است. بیمار به طور خلاصه در آنهایی که عمده ای در جهت گردش طبیعی نگاه کنید. مراجعه به کتابچه راهنمای کاربران برای جزئیات بیشتر به عنوان بیش از حد برای پوشش در این مقاله وجود دارد.


واردات کارآمد

این بروز رسانی تحکیم فایل های واردات و واردات از دوربین را به یک پنجره را با استفاده از دستور-I است. نوار کناری طبقه بندی دوربین های دیجیتال، دستگاه های، آرشیو دوربین و مورد علاقه است. شما می توانید برای کارت دوربین سوئیچینگ بین فهرست فیلم سینمایی دفعات بازدید، به علاوه به طور همزمان انتخاب چند دامنه.

10.0.6 now features improved and streamlined import features. (The video in this image was used in the iOS game, Bucket Dan).

10.0.6 در حال حاضر ویژگی های ویژگی های بهبود یافته و کارآمد واردات است. (این ویدیو در این تصویر در بازی IOS، سطل دان مورد استفاده قرار گرفت ).


پشتیبانی بومی REDCODE RAW

ویرایش فیلم REDCODE RAW خود را به بومی با پشتیبانی از RED موشک است. دسترسی به تنظیمات RAW غیر مخرب از طریق سازگاری HUD که می خواند و می نویسد: به فایل ابرداده RMD. متناوبا از ProRes و یا فایل های پروکسی را ویرایش کنید، و صادرات به خارج رزولوشن کامل فایل ProRes با ساده ترین / گردش کار در دسترس نیست. دانلود پلاگین FCP X در http://www.red.com .

Native REDCODE RAW support

پشتیبانی بومی REDCODE RAW.


رویداد در محدوده مرورگر چندگانه

دامنه در مرورگر به یاد زمانی که شما را ترک کرده و بعد از بازگشت به کلیپ. شما همچنین می توانید دامنه های متعدد را در مرورگر رویداد را انتخاب کنید. کلیک کنید و کشیدن یک محدوده به صورت عادی انتخاب کنید. پس از آن کلید فرمان در حالی که کلیک کردن و کشیدن بخش دوم و سوم را نگه دارید، و چهارم، و غیره

Event Browser Multiple Ranges

مرورگر رویداد چندگانه مراتع.


رویداد بیننده مرورگر

در پنجره منو را انتخاب بیننده رویداد (کنترل فرمان 3). این به ارمغان می آورد تا یک پنجره نمایشگر دوم به سمت چپ بیننده به طور منظم است. این نمایشگر رویداد تازه کلیپ های انتخاب شده در مرورگر رویداد را نشان می دهد و دارای گزینه های برای نشان دادن به حوزه ها، زاویه ها، مزارع، کانال های آلفا، عمل / عنوان راهنمای ایمن و پیش نمایش روی صفحه نمایش کامل. هنگامی که با استفاده از دوگانه راه اندازی مانیتور کامپیوتر، بینندگان نمایش بر روی نمایشگر LCD دوم نشان می دهد که هر دو در کنار هم می باشد.


گرایش محدوده ویدئو

ما در حال حاضر می تواند حوزه های ویدئویی که به صورت افقی از پیش نمایش های ویدئویی تقسیم را تغییر دهید، به صورت عمودی تقسیم است.

Switching between horizontal to vertical split video scope orientation is now possible.

سوئیچینگ بین افقی به تقسیم عمودی جهت اسکوپ در حال حاضر امکان پذیر است.


رفتار Playhead جدید

10.0.6 به ما می دهد بهتر رفتار playhead. کلیک کردن در داخل کلیپ تنها انتخاب این کلیپ، ترک Playhead که در آن است. با کلیک بر روی حاکم گاهشمار و یا در یک فضای خالی در جدول زمانی Playhead به آن مکان بروید. نگه داشتن کلید اختیار (Options) در حالی که کلیک کردن می کند مخالف است.


اتصال پیشرفته ساقه

زمان برگزاری ریشه یابی لغات (~) کلید در حالی که حرکت کلیپ داستان اصلی است که دارای کلیپ متصل به آن متصل است، و یا اگر شما آن را حذف، لغزش، تر و تمیز آن، حرکت، کلیپ متصل دیگر حرکت می کند و یا ناپدید. ریشه یابی لغات در اصل به معنای همیشه در ارتباط ماندن به داستان اصلی، یک کلیپ خاص است و بی تردید نماد نارنجی رنگ و سیاه و سفید نشان دادن بدون ساقه درگیر است.

حذف کلیپ داستان اولیه با کلید ریشه یابی لغات اجازه می دهد تا کلیپ متصل به حرکت نیست، به اتصال مجدد به هر موج را به محل.


گزینه دوم قاب یخ

در علاوه بر این به قاب نگه آشنا در منوهای Retiming،

A new second Freeze Frame option

یخ گزینه دوم قاب


نشانگر فصل

هنگامی که یک نشانگر به شما ایجاد و باز کردن پنجره ویرایش نشانگر وجود در حال حاضر یک گزینه سوم برای مارکرهای فصل، با آیکون های منحصر به فرد نشانگر زرد است. پس از صادرات، نشانگر فصل فصل ابرداده نشانگر به MP4، MOV، M4V فرمت صادرات، از جمله نام آن را به شما در پنجره ویرایش نشانگر.

نشانگر فصل درخواست به فایل خروجی DVD را به عنوان خوب، با پین بند انگشتی است که شما می توانید بر روی هر فریم از جدول زمانی خود را قرار می دهد، اختصاص این قاب به عنوان تصویر آن را در منوی DVD فصل خود را تصویب. نشانگر فصل حتی می تواند به عنوان زیر عنوان با خروجی دی وی دی عمل می کنند.

Chapter markers come with a third useful option.

نشانگر فصل را با یک گزینه سوم مفید آمده است.


صفات رب

تابع های قدیمی، نگاه جدید. کپی یک کلیپ در خط زمانی و در منوی Edit ما در حال حاضر چسباندن صفات (شیفت فرمان-V). این خواهد آورد تا یک نسخه بسیار زیباتر از خمیر پنجره صفات از میراث FCP. شما دقیقا می دانند چه رفتن از آنچه به جایی که شما می توانید انتخاب کنید و یا فقط فیلم های فردی و ویژگی های صوتی است که شامل: رنگ، محصول، تحریف، مکانی مطابقت داشته باشد، تبدیل (موقعیت، چرخش، مقیاس، لنگر)، ترکیب، ویژگی فیلتر، جلد و پان از جمله هر فریم کلیدی تخصیص داده شده به آن ویژگی است.

گزینه ای را برای وادار کردن فریم کلیدی از ویژگی های انتخاب شده را با زمان بندی اصلی خود را، و یا کشش به نگه داشتن به تناسب زمان کلیپ جدید نیز وجود دارد.

The new paste attributes are most welcome!

ویژگی های خمیر جدید علاوه بر خوش آمدید به X FCP!


ویرایش صوتی و چند مجرایی

این یکی از پیشرفت های شگفت انگیز از 10.0.6 است.

ایجاد یک Multiclip، آن را ویرایش کنید در یک جدول زمانی پروژه، و سپس در بازرس برای هر شات فردی در داخل Multiclip ویرایش خود را، شما می توانید به نوبه خود در یا خاموش و تنظیم کانال های صوتی از تمام کلیپ های که زاویه ویرایش. در جدول زمانی شما می توانید کوکی ها برای تمام کانال های که شات ها را ببینید.

Possibly the marque feature of the 10.0.6 update is multichannel audio editing.

احتمالا قابلیت ضبط اموال بیگانگان به روز رسانی 10.0.6 ویرایش صوتی چند کاناله است.


توسعههای صادرات

انتخاب یک رشته در یک جدول زمانی و یا مرورگر باعث می شود فقط آن محدوده به صادرات است. منوی سهام در حال حاضر در منوی فایل، و یا یک دکمه در سمت راست نوار ابزار موجود است. آن یک نگاه جدید، به اطلاعات بیشتر از جمله برآورد اندازه فایل، سازگاری دستگاه ها و بیشتر. سفارشی کردن گزینه های سهم خود را در زبانه تنظیمات مقصد. ایجاد بسته های نرم افزاری سفارشی صادرات برای صادرات به مقصد های مختلف در یک بار. هیچ سهمی مانیتور، صادرات یک کار پس زمینه و GPU شتاب. حتی باز با عملکرد که باز می شود صادر فایل (های) خود را در هر برنامه دیگر.

There's new export enhancements.

پیشرفت های جدید وجود دارد صادرات.


توسعههای متفرقه

با فضای محدود برای این بررسی در اینجا برخی از پیشرفت های جدید دیگر. ما را به ویژگی های خاص در مقالات آتی پرش به سمت راست اینجا در MPVHub .

 • Anamorphic support for 4:2 aspect ratio cameras
 • Creation of compound clips in a Timeline adds them to the default Event automatically
 • Drop Shadow effect with onscreen controls 
 • Rename clips directly in the Timeline 
 • Inspector has a new Share tab with many useful options
 • Supports multiple social network accounts (YouTube, Vimeo, etc)
 • Open multiple projects at one time in Motion 5, copy/paste layers between them
 • New “Title Markers” in Motion
 • Better aliasing for text in Motion
 • Faster launching of complex Motion projects
 • Much better setup and functioning of Clusters in Compressor
 • XML 1.2 with several enhancements
 • Several FxPlug SDK improvements


نتیجه

بروز رسانی 10.0.6 بزرگترین تا کنون نشان می دهد و FCP X حرفه ای، به طور کامل برجسته، NLE پیشگامانه است که به طور مداوم در حال تحول، بهتر و سریع تر است. اگرچه بسیار مورد نیاز همکاری شبکه هنوز به دردناکی وجود ندارد، این بروز رسانی، شواهدی وجود دارد که اپل در حال حرکت در مسیر درست است. این هیجان انگیز خواهد بود برای دیدن آنچه که در دوازده ماه آینده به ارمغان می آورد.

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Tracy
  Thanks for writing this up for us. It looks like a great update. I love playing with FCPX but, sadly, I am still waiting for FCPX/Motion round-tripping before I can convert my studios workflow to X. Looks like I will have to wait a bit longer now.
  • 8 years ago
  • By: Tracy
  Reply
 • BenB
  Hopefully we will see that soon, minor point it is. Many, many professionals are using FCP X as is today just fine. There is a pseudo-roundtrip with the new Open With function in the Share window. Even without the roundtrip, a lot of us as saving tons of time with FCP. Let Apple know what you want, fill out that feedback page.
  • 8 years ago
  • By: BenB
  Reply
 • Tracy
  Saving tons of time. Yes, I do this every time I do edit with FCPX. FCP7 feels downright clunky after a few buttery-smooth editing sessions with X.
  • 8 years ago
  • By: Tracy
  Reply
Overview and Quick Start Guide
Final Cut Pro X 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Overview and Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: