All Articles Review
نقد و بررسی: از پرخوری 2.0
G.W. Childs IV on Fri, November 14th 0 comments
When the original Gobbler was released, it soon became apparent it would be an incredibly useful too for online and remote musical collaboration. So new treats what does Gobbler 2.0 have for us?

اگر شما مقدار زیادی از همکاری آنلاین، یا ملی و یا بین المللی با دیگر نوازندگان و شما در میانهی شب از پرخوری شنیده می شود، من در حال حاضر با شما همدردی می کنم. اگر که شما استفاده می شود از پرخوری، اما در میانهی شب در حالی که خوب استفاده می شود، کد شما را تشویق به نگاهی به پرخوری 2.0. اگر که شما استفاده می شود از پرخوری، و مثل من هستند، شما آن را دوست دارم. سپس، که شما رو به خواندن در، شما به عنوان هیجان زده که من هستم.

راههای جدیدی از کار

اگر شما با آن آشنا نیست، پرخوری، نسخه موسیقیدان اختصاص داده شده از خدمات مانند SendSpace است، و به همین ترتیب. که در آن خود را از هر یک از خدمات به اشتراک گذاری فایل های قدیمی را از هم جدا را در این واقعیت است که کد شده خود را برای کار با فایل های DAW از برنامه های نرم افزار مانند ابزار نرم افزار، GARAGEBAND، منطق نرم افزار، و غیره می باشد. هنگامی که شما بارگذاری یک فایل بالا، پرخوری تضمین می کند که همه چیز مربوط به آن پروژه، مانند فایل های صوتی، و دیگر مواد پروژه مربوط به لود کردن نیز هست. بله، شما هنوز هم به انجام وظایف مانند جمع آوری و ذخیره کنید، اما شما اصلا باید در مورد سرور فایل به طور تصادفی حذف چیزی نگران باشید. همچنین، فشرده سازی است که با استفاده از پرخوری اختصاصی و کاملا خوب است. شما هرگز در مورد زیپ کردن، فشرده سازی و یا چیزی قبل از بارگذاری آن را به پرخوری نگران، آن دسته که برای شما.

در نسخه های گذشته از پرخوری، شما فقط لود کردن فایل و همکار خود را از طریق ایمیل مطلع شد. در حال حاضر، در پرخوری 2، شما می توانید نه تنها پروژه های متعدد، یا فضای کاری ایجاد، شما همچنین می توانید افراد خاصی را برای پروژه های خاص، و افراد دیگر به پروژه های دیگر اضافه کنید.

Pic 1

ارتباط

هنگامی که شما یک پروژه لود شده تا به یک فضای کاری کردم، شما می توانید برای برقراری ارتباط با همکاران خود ادامه خواهد داد. این موضوع خیلی سرد، به عنوان آن تقریبا شبیه ایجاد یک انجمن اختصاص داده شده به هر یک از آهنگ های خاص، یا مجموعه خاص از آهنگ ها، و تابلو اعلانات برای شما ارسال یادداشت در مورد جایی که شما در، و آنچه باید انجام شود. کار از راه دور می تواند روی حیله و تزویر. اما، زمانی که که شما راه را برای همه کس همان صفحه را نگه دارید، با چنین راه شسته و رفته برای برقراری ارتباط با هر کس در هر پروژه خاص است. و این، به دلیل ارتباط است را در زمان واقعی، مانند یک اتاق چت، آن واقعا تقریبا مانند در اختیار داشتن تمام همکاران خود را، با هم، در کاناپه چرمی، در اتاق کنترل، بی وقفه به نظر شما، درست مانند زندگی واقعی.

Pic 2

پشتیبان

پرخوری فقط یک روش اشتراک گذاری، روش خود را از صرفه جویی است. شما می توانید به یک سرور را به بالا و پروژه های مهم است. هر چند، چقدر شما می توانید تا حد زیادی به بالا و بسته به نوع برنامه شما در حال اجرا. در حال حاضر، پرخوری 1.0 GB 5 رایگان طرح، 100 GB برای 10 دلار در ماه، 250 GB مدت 15 دلار در ماه، و یا 500 برای 25 دلار در ماه ارائه می شود. پرخوری 2.0 BETA، با این حال، نه فضای محدود، و در حال حاضر رایگان. قیمت گذاری برای پرخوری 2.0 است فقط هنوز اعلام نشده است. با برنامه های داده مانند این، شما می توانید از تهدید تا کنون وحشتناک از دست دادن که آلبوم که شما در سه سال گذشته صرف دور زدن. آپلود، و جمع آن دور، امن، رمزگذاری داده ها با درجه نظامی. نقشه سازمان دیده بان جیمز اوراق قرضه با چنین رمزگذاری رمزگذاری شده است. در حال حاضر، تکنوازی گیتار شما، دسته دنیا آمدن؟

نتیجه

2.0 هنوز در مرحله بتا است، بنابراین می پانل ها در برنامه گنجانده شده است که به نظر می رسد اصلا به انجام هر کاری کاملا رتبهدهی نشده است وجود دارد. با این حال، عملکرد وجود دارد. شما می توانید فضای کاری، ایجاد و اضافه کردن افراد، و ارتباط برقرار کنند. و شما می توانید شروع به انجام آن به صورت رایگان با 5 GB، که به راحتی شما کمک خواهد کرد یک آهنگ کامل با دوستانتان کنید. همانطور که برای من: من دارم میرم از پرخوری در حالی که برای استفاده می شود و واقعا آن را دوست دارم. به عنوان یک فرد منم در به مقدار زیادی، خود را به خوبی می دانم که آهنگ من حمایت کردن. این امر به ویژه زمانی که تنها جایی دیگر من می توانم پیدا کردن آهنگ در لپ تاپ من، که همیشه با من سفر!

قیمت:

مزایا:

منفی:

وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Producing "In The Box"
Ableton Live 11 401
Dream It. Do It.
Do you want to learn Producing "In The Box"?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: