All Articles Review
نقد و بررسی: اعتیاد به مواد مخدره 3 حرفه ای
Iain Anderson on Thu, April 9th 0 comments
Hype Professional is an app for creating stunning animated and interactive web content and design without using code, all using HTML5. Iain Anderson puts Tumult's Hype Pro 3 through its paces.

اعتیاد به مواد مخدره چه بر روی زمین است؟ آیا این یک سازنده وب سایت؟ ابزار انیمیشن HTML5؟ کتاب دستیار نمودار تعاملی؟ یک راه برای ساخت برنامه های کراس پلت فرم ساده برای گوشی های؟ بله. همه از آن و بیشتر. به روز رسانی جدید به اعتیاد به مواد مخدره 3 و اعتیاد به مواد مخدره 3 حرفه ای می سازد کلاس کاملا جدید از چیزهایی که ممکن است، اما در اینجا به خوبی در کل برنامه از ابتدا نگاه کنید. اگر شما یک کاربر ادوبی کریتیو ابر، شما را پیدا اعتیاد به مواد مخدره را اشغال برخی از زمین همان لبه روح، هر چند هر نقاط قوت و ضعف است.

My free interactive kids book was animated in Hype and inserted page-by-page into iBooks Author.

رایگان کتاب بچه های تعاملی من در اعتیاد به مواد مخدره متحرک شد و صفحه های صفحه قرار داده و به آیبوکس نویسنده.

چرا اعتیاد به مواد مخدره؟

به عنوان هسته ی اصلی آن، اعتیاد به مواد مخدره یک ابزار انیمیشن HTML5، که بدان معنی است که شما می توانید انیمیشن برای وب که اصلا نیاز به فلش ایجاد شده است. در حالی که انگار هنوز هم مقدار زیادی از کار با فلش انجام می شود، نوشتن بر روی دیوار برای سال بوده است: آن را در تلفن همراه (و نه در iOS و نه اندیشه) پشتیبانی نمی و کاهش آن است بنابراین مطمئن باشند. اگر شما می خواهید برای ایجاد یک آگهی که هر کس می بینید، شما با GIF غیر تعاملی یا فوق العاده شادی نسل بعدی این است که HTML5 گیر کرده است.

A simple document in Hype, with an object selected for animation.

یک سند ساده در اعتیاد به مواد مخدره، با یک شی برای انیمیشن انتخاب شده است.

رابط

اعتیاد به مواد مخدره چندین پانل در رابط یک پنجره است. بوم اصلی است در وسط، با جدول زمانی زیر کلیک کنید. خواص به چند دسته در یک بازرس در سمت راست شکسته، و صحنه و طرح پانل می تواند به سمت چپ ظاهر می شود. همه چیز را می توان در اراده پنهان، و اگر شما برای ارتقاء نرم افزار، شما می توانید همه چیز را بیش از حد تنظیم مجدد. برنامه مک مدرن آن، با بازرس به پنجره اصلی به جای شناور ساخته شده است، و با مقدار زیادی از کلید های میانبر قابل پیش بینی. هر کس می تواند یک رابط رنگ روشن لذت می برند، اما اگر شما می خواهید آن را تاریک، باید شما را برای رفتن طرفدار.

انیمیشن

جهان انیمیشن مدتها پیش حل و فصل (بیشتر یا کمتر) در یک رابط جدول زمانی رانده با keyframe را، و خود را در جریان کامل در اینجا. شما می توانید اشیاء ساده (دایره، مستطیل و غیره) و یا کشیدن در بیت مپ (PNG / JPEG) و یا بردار (SVG) آثار هنری، ایجاد و بگریم آنها به جدول زمانی شما افزوده شد. نیمه بالای جدول زمانی را نشان می دهد اشیاء خود را، در حالی که نیمه پایین خواص در حال حاضر در دسترس برای شی (بازدید کنندگان) در حال حاضر انتخاب شده را نشان می دهد.

So, so many properties to animate.

بنابراین، بسیاری از خواص به تحریک و تشجیع.

هر شی بسیاری از، بسیاری از خواص که همه می توانند به صورت جداگانه keyframed، هر چند تنها چند به طور پیش فرض نشان داده شده است. اگر شما می خواهید برای کار با یک، آن را از پانل خواص و آن اضافه شده به نیم پایین تر از جدول زمانی را انتخاب کنید. در حالی که تمام خواص عمومی کار به عنوان انتظار می رود، اگر شما می خواهید به استفاده از چیزی خیال باف، باید از محدودیت های سیستم عامل هدف خود را آگاه شما. به عنوان مثال، اگر شما به اندازه کافی تیره بخت به برای حمایت از اینترنت اکسپلورر، شما معتاد قادر به استفاده از فیلتر CSS3 مانند تاری باشد. در واقع، برخی از سیستم عامل باید مسائل را با استفاده از SVG در همه، که ممکن است شما را به چوب پیکسل در حال حاضر. خوشبختانه، شما می توانید که از نسخه های که از سیستم عامل که youd خواهم برای دیدن هشدارهای برای انتخاب، بنابراین شما معتاد با اطلاعات بی فایده غرق شود.

حرکت راه و زمان

Motion paths? Sure!

مسیرهای حرکت؟ مطمئن!

پشتیبانی keyframing دستی خوب است، هر چند که به دنبال یک modelyou نسبتا سفت و سخت برای ایجاد تمام keyframe را دستی، نه فقط یکی از اولین. اگر شما نمی رسیدن به آن استفاده می شود، هیچ مشکل: روشن ضبط کلیدی با دکمه بزرگ قرمز به جای.

از لحاظ حرکت شی ضبط، شما می توانید X سنتی / پارامترهای Y استفاده کنید، و یا به نوبه خود در حمایت مسیر حرکت برای هر شی داده می شود، پس از آن ایجاد هر دیوانه مسیرهای انحنا شما می خواهید. گزینه کلیک keyframe را ایجاد دسته bzier عنوان که youd انتظار می رود، به طوری به احتمال زیاد به یک تجربه آشنا خود.

There are many preset timing graphs — though you can only create custom graphs in Pro.

هستند بسیاری از نمودار زمان بندی از پیش تعیین شده هر چند شما فقط می توانید نمودار های سفارشی در نرم افزار ایجاد وجود دارد.

مهم نیست که چقدر انیمیشن خود را ایجاد کردید، دوبار کلیک کردن خط بین دو keyframe را یک ویرایشگر زمان غنی، که به شما اجازه انتخاب کنید و سپس (در نرم افزار تنها) سفارشی انتقال بین دو پارامتر نشان خواهد داد. این شبیه به نمودار کاهش در لبه روح و فلش است، و علاوه بر خوش آمدید.

تعامل

All the basics of clicking and dragging are supported.

همه اصول کلیک کردن و کشیدن پشتیبانی می شوند.

هر مورد را می توان تعاملی ساخته شده، و پشتیبانی لمسی صریح و روشن است. کلیک / بهره برداری، ماوس بر، و کشیدن همه در اینجا، با یک انتخاب از ساخته شده است در اقدامات است که می تواند برای هر تحریک می شود. در حالی که شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن آنچه شما در منوها نیاز، شما همچنین می توانید کد جاوا اسکریپت خود را ارسال و ماشه آن را در اینجا. همانطور که در لبه روح، خود را نیز ممکن است به ماشه اقدامات در جدول زمانی، و در سطح صحنه، انتخاب کنید تا ابجو بد و کم مایه و کلید.

Preview in any browser or on a nearby iPad running Hype Reflect.

پیشنمایش در هر مرورگر و یا در اپل اعتیاد به مواد مخدره در حال اجرا در این نزدیکی هست منعکس کند.

پیشنمایش با اعتیاد به مواد مخدره بازتاب

آن بسیار آسان است به بررسی آنچه کار شما خواهد شد مانند بر روی صفحه نمایش فقط آن را بازی اما شما واقعا نمی تونم دانم چگونه آن را احساس می کند تا زمانی که شما آن را در دست خود را نگه دارید نگاه کنید. خوشبختانه، اعتیاد به مواد مخدره رایگان انعکاس برنامه به شما اجازه پیش نمایش سند جاری خود را بر روی دستگاه iOS در شبکه شما. اعتیاد به مواد مخدره همچنین می توانید سند خود را نشان می دهد در هر مرورگر بر روی سیستم شما، بنابراین شما می توانید نقطه و رفع مشکلات در اوایل فرایند توسعه. همه مرورگرها و سیستم عامل به طور مساوی با تمام انیمیشن های مقابله خواهد شد، و خوب آن را به می دانم که در آن شما را مجبور به سازش قبل از مشتری یک اثر شما نمی واقع ارائه تصویب.

صادرات

هنگامی که شما انجام می شود، شما می توانید یک پوشه را با HTML و فایل های پشتیبانی، و یا یک ویجت داشبورد قابل استفاده در آیبوکس نویسنده صادرات. صادرات OAM یک ویژگی (فقط طرفدار) برای کاربران دیزاین، که آن را ممکن است شامل انیمیشن HTML اعتیاد به مواد مخدره ساخته شده در EPUBs دیزاین ساخته شده (هر چند در حال حاضر مسائل اضافی در سمت دیزاین از چیزهایی است که باید در اطراف مشغول به کار شود وجود دارد) است. شما همچنین می توانید به فرمت های غیر تعاملی، که می تواند به عنوان یک مجدد برای مرورگرهای قدیمی تر مفید صادرات. متحرک GIF و H.264 MPEG-4 فیلم در هر دو گزینه در اینجا.

Why yes, this is four balls bouncing against a user-controllable paddle.

چرا بله، این چهار توپ قوی در برابر دست و پا زدن کاربر قابل کنترل است.

نرم افزار فقط: فیزیک، نمادها، طرح پاسخگو، OAM و بیشتر

در حالی که اعتیاد به مواد مخدره 3 ارتقاء رایگان برای کاربران موجود است، اعتیاد به مواد مخدره 3 حرفه ای در نرم افزار خرید اختیاری که چیزهای بیشتری را به جدول به ارمغان می آورد است. همانطور که به خوبی به عنوان rearrangeable، رابط اختیاری تاریک، شما می توانید با طرح بندی پاسخگو کار، ارائه موقعیت شی مختلف برای اندازه های مختلف از صفحه نمایش، و یا برای جهت های مختلف بر روی یک قرص. اندازه گیری مبتنی بر درصد نیز موجود است.

همچنین در نرم افزار، نمادها به شما اجازه بسته بندی تا یک شی (یا گروهی از اشیاء) همراه با انیمیشن خود را، و سپس دوباره استفاده کنید که تکه بارها و بارها در یک جدول زمانی تنها. این نوع از مدیریت شی بسیار مفید برای پروژه های بزرگ است و به مدت طولانی در لبه روح و فلش وجود داشته است، آنقدر بزرگ خود را به آن را در اینجا مشاهده کنید بیش از حد. برخی از ویژگی های کوچکتر طرفدار فقط بیش از حد: شبکه، قالب ها و رفتارهای سفارشی.

در نهایت، پشتیبانی فیزیک است که به علاقه زیادی به برخی از توسعه دهندگان باشد. شما فقط نیاز به تعیین یک شی به عنوان پویا و آن را در برابر اشیاء دیگر در صحنه خود را گزاف گویی. شما می توانید اشیاء در مناطق محدود با استفاده از اشیاء استاتیک نگه. آنها اصلا حرکت کند، اما اشیاء می تواند در برابر آنها گزاف گویی. (اشیاء شخص نامرئی ممکن است بیش از حد.) مهیج ترین از همه، شما می توانید جاذبه های کج دستگاه خود را تغییر دهید. اگر که شما همیشه می خواستم برای ایجاد یک جدول pachinko خانه دم، nows شانس خود را بدون برنامه نویسی مورد نیاز!

Grab the trial from tumult.com rather than the App Store.

چنگ زدن به محاکمه از tumult.com به جای فروشگاه App.

نتیجه

اگر شما اعتیاد به مواد مخدره در حال حاضر، این ارتقاء آسان به توصیه است. به روز رسانی بزرگ خود را به یک برنامه بالغ. و اگر شما اصلا آن را داشته باشد، اما نیاز به یک ابزار انیمیشن HTML؟ هنوز یک انتخاب بزرگ. اگر شما خلاق ابر شما لبه Animate در حال حاضر، اما چند مناطق وجود دارد (پشتیبانی صحنه، زندگی می کنند پیش نمایش در دستگاه های، دست زدن به فایل) که در آن اعتیاد به مواد مخدره است لبه.

اگر شما به نرم افزار؟ اگر شما فکر می کنم شما * قدرت * استفاده از هر یک از ویژگی های نرم افزار، انتخاب آسان است، اما اگر شما مطمئن نیستید، با شتاب دادگاه اول و ببینید که چگونه شما بروید. قطعا توصیه می شود.

اعتیاد به مواد مخدره 3: US $ 49.99 US $ 49.99 برای ارتقاء نرم افزار، مک فروشگاه App

رایگان محاکمه 14 روز: http://tumult.com/hype/download/

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Synthi V Explored
Arturia V 105
Dream It. Do It.
Do you want to learn Synthi V Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: