All Articles Review
چکیده: IK چند رسانه ای iRig HD رابط گیتار
Mike Watkinson on Wed, July 10th 0 comments
Since it was announced, we've been eagerly waiting to get hands-on with IK Multimedia's iRig HD Guitar interface. Now it’s here, Mike Watkinson wasted no time putting it to the test.

بنابراین در اینجا آن را در گذشته است. چند رسانه ای IK راه اندازی نسخه به روز شده از رابط گیتار iRig خود را برای دستگاه های iOS ، cunningly به نام iRig HD.

از کجا iRig اصلی متصل به سوکت هدفون دستگاه خود را IOS، این شاخه به اتصال حوض. IK سه کابل اتصال، یکی با قدیمی مدرسه اسکله پلاگین اتصال 30 پین، یک با یک اتصال رعد و برق و یکی با یک کابل USB به طور منظم برای از iRig HD استفاده با مک خود را عرضه کرده اند. و شما خواهد بود حق مقایسه iRig HD با Apogees جم ، به عنوان آنها در این و بسیاری از جهات دیگر بسیار مشابه هستند:

  • هر دو اتصال به کانکتور حوض
  • هر دو سطح دست آوردن کنترل دوار متغیر
  • هر دو دارای سه حالت آبی چراغ برای نشان دادن دستگاه متصل است، سبز برای نشان دادن سطح سیگنال کم، قرمز برای نشان دادن قطع
  • هر دو یک چهارم اینچ (6.35 میلی متر) تک فیش ورودی مناسب برای برتری گیتار
  • هر دو مورد به همان اندازه (iRig HD 30mm * 99mm * 21mm)


تفاوت ها چه هستند؟

خب، تفاوت وجود دارد، اما آنها کاملا ظریف هستند. که اتصال حوض منجر شود تنها iRig HD همراه با کابل مناسب برای اتصال روشن مجهز به دستگاه های IOS (اپل 4، مینی اپل و آی فون 5). اوج جم نیاز شما را به خرید یک مبدل کانکتور. منجر کوتاه هستند، در حدود 45 سانتی متر، و نشستن در IOS انتهای دستگاه به جای پایان گیتار کابل خود را، و بنابراین نیاز به تامین امنیت دستگاه می کند فلاپ در اطراف هنگامی که شما حرکت می کند. در هر دو مورد عرضه منجر به استفاده از یک اتصال اختصاصی را در پایان رابط. هر دو تعمیر بسیار محکم با هیچ احتمال سقوط، اما تنها اوج قفل در محل. IK فقط ممکن است دست بالا را در اینجا با این حال به دلیل منجر خود دارای کانکتور که در استفاده در سایر محصولات خود می باشد، بنابراین در حال حاضر من یک کابل اتصال رعد و برق برای کلید iRig من، البته کاملا کوتاه! هدفون خود را به سیستم عامل دستگاه خود را وصل.

کنترل افزایش thumbwheel، کمی ساده تر برای دسترسی به در اوج است، اما این بدان معناست که شما کمتر احتمال دارد به طور تصادفی تغییر تنظیمات بر روی iRig HD!

کیفیت ساخت بسیار شبیه است، هر چند استفاده هوشمندانه از رنگ لاستیک مانند پایان در iRig HD آن آشنایی احساس ناهموار تر است. جام جم از دست زدن به برخی از سر و صدا در آزمون در تنظیمات بهره بالا (پایین را ببینید) رنج می برند، بنابراین ممکن است چیزی برای این وجود دارد.

همه دسته مهم ترین عملکرد صوتی است. مهم نیست که چه رنگ نوبت LED شرنج، تا زمانی که دستگاه خیلی خوب است! صاحبان از iRig اصلی خواهد می دانم که، به دستی چند که دستگاه است، کیفیت صدا یک ویژگی نیست. با سر و صدای پس زمینه بسیار زیاد است، هیچ کنترل افزایش و تمایل به تأکید بر Microphonic ب، وانت تولید می شود، فریاد زدن بازخورد با تنظیمات آمپر گیتار بهره بالا.

خوشبختانه هیچ کدام از این مسائل ظاهری با HD است. از همه مهمتر این است که چگونه آن را مربع به جام جم.


به برق وصل کردن، روشن کردن، بازی ...

من تست هر دو دستگاه های جانبی توسط سمت استفاده از STRATOCASTER قابل اعتماد و ترکیبی از Amplitube و GARAGEBAND در iPad. من دقت را خاموش دروازه سر و صدا در آمپر های گیتار مجازی بود به طوری که من می تواند به زگیل و همه عملکرد هر دو رابط گوش دادن. و نتایج جالب بود، اما نه قطعی به نفع یک یا دستگاه های دیگر. هر دو دستگاه می توانید در 44.1 کیلو هرتز یا 48 کیلوهرتز به کار گیرند و تبدیل آنالوگ به دیجیتال 24 بیتی. این ارقام تقریبا بی ربط در این مورد با این حال چون هر دو برای گیتار الکتریک، یکی از کمترین منابع وفاداری در استودیو، و شاید تنها کسی که در آن تحریف است و نه فقط تحمل طراحی شده است، اما تشویق!

اولین آزمایش من سعی کردم با افزایش تبدیل شده تا کامل بر روی هر دو دستگاه، و صدای آمپر نسبتا پاک از GARAGEBAND. در ابتدا گوش این نشان داد که جم به میزان قابل توجهی پر سر و صدا از iRig HD، اما در بازرسی نزدیک تر است، و بررسی مشخصات فنی در هر دو مورد، معلوم است که iRig HD ارائه می دهد افزایش 26 دسی بل، که در آن جام جم ارائه عظیم 40 دسی بل. بنابراین تعجب آور نیست آن است که به سمت و در حال اجرا در چت کامل، جم می سازد سر و صدا خیلی بیشتر. عطف Apogees دست آوردن پایین را به سطح خروجی معادل که توسط iRig HD در حداکثر افزایش تولید است کاهش سر و صدا به طور قابل توجهی. با خروجی مشابه جم شد تا آرام iRig HD، اگر چه سر و صدا در سطح فرکانس کمی بالاتر بود. iRig HD البته عامل در اضافه وزن کامل، است که به طور معمول که در آن مدارهای افزایش بطور قابل ملاحظه ای پر سر و صدا بود. با یک تنظیم آمپر سود بالا در Amplitube، تفاوت بارزتر است با هر دو دستگاه را به حداکثر افزایش جم شد حتی بیشتر قابل ملاحظه ای پر سر و صدا، و آن را نیز تا حدودی از دست زدن به سر و صدا رنج می برد (بهره برداری از جم با انگشت یک کلیک در صدا سیگنال) این مورد با iRig HD نیست. اما پس از آن که مزیت مهمی به شمار می آید این بازی در جم حدود 14 دسی بل به طوری که خروجی آنها مشابه بود، حمایت، جام جم در واقع، ساکت تر (از لحاظ سر و صدا) از iRig HD تبدیل شد. این خواهد بود که چون دستگاه IK در پایان بالا از قابلیت های آن شد، مانند قبل.

پس چرا نه تنها نوبت از پایین iRig HD سپس، به طوری که آن عامل در پایان بالا از قابلیت های آن نیست؟ خوب در اینجا چیزی است. گیتاریست ها همیشه به دنبال جام مقدس خود - تن - و آنچه که من کشف کردم بسیار سریع بود که سود اضافی از جم به خوبی با گیتار من و تنظیمات پیش تقویت کننده در iPad من برای تست با استفاده از همسان، بنابراین نتیجه نهایی این بود بسیار رضایت بخش تر گیتار می خواهم. به علاوه من تا به حال این گزینه از حمایت کردن سود برای کاهش سر و صدا در صورت لزوم. خروجی پایین تر از iRig HD فقط نه کاملا به تن تولید شده توسط جام جم، با وجود عملکرد نسبتا عاری از سر و صدا خود را.


و برنده ...

به طوری که یکی را انتخاب می کنید؟ اگر تن هدف نهایی شما است، و شما در حال سر و صدا اضافی ایجاد شده در سطح خروجی بالاتر (که به صداقت تقریبا محسوس است زمانی که دروازه سر و صدا فعال است) ناراحت نیست و سپس جم پیپ ها iRig HD، اگر شما می توانید از دست زدن را ببخش سر و صدا. اما، iRig HD است کمی ارزان تر است، و قطعا ارزش برای پول بهتر اگر شما یک اتصال رعد و برق مجهز به دستگاه IOS.


وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Exploring GarageBand For iPad
GarageBand For iPad
Dream It. Do It.
Do you want to learn Exploring GarageBand For iPad?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: