All Articles Review
نقد و بررسی: IK چند رسانه ای UltraTuner برای آی فون، اپل
Matt Vanacoro on Fri, June 19th 0 comments
A guitar tuner for iPhone used to be a revolutionary concept. But IK Multimedia want to take this further with UltraTuner for iPhone, iPad and... Apple Watch. How does it perform? Find out below.

طنرس گیتار برای آیفون، به این نقطه، زهر از وجود من بوده است. بیمار اعتراف itIm افاده تنظیم. من همون یک فن از کانکتور اسکارت ارزان، و یا آنهایی که مبهم که برای ماده. هر روز هفته من تیونر بارق خوب بیش از یک پدال ارزان بدهد. هنگامی که IK اعلام کرد انتشار UltraTuner ، برنامه برای آی فون است که در نهایت مایل به قرار دادن یک قدرت کمی (هر دو برق و CPU) به فرایند تنظیم شود، من کنجکاو بود. پس از دانلود برنامه و استفاده از آن برای هفته، بر روی تلفن من، یک افتخار فقط برای چند انتخاب این سایت متعلق به صفحه اول برنامه فارغ التحصیل آن است.

صبر کنید، می بوتیک طنرس وجود دارد؟

Pic 1

اگر شما استفاده می شود به CLIP-ON طنرس یا آزاد / تبلیغ حمایت از برنامه های تنظیم هشدار بیمار youonce شما با استفاده از UltraTuner شما هرگز به عقب برگردید. طنرس بارق به طور کلی در نظر گرفته شود از دقیق ترین روش و پاسخگو به تنظیم دستگاه شما. بسیاری از برنامه های رادیو سلام مواجه می شوند که تا کنون نقطه مقابل این تجسم کرده اند. تیونر که نیازی سرعت رعد و برق در واکنش آن درد برای استفاده است. در آن زمان رادیو نشان می دهد که شما در لحن، که شما به احتمال زیاد گذشته توجه داشته باشید مورد نظر رفته و از لحن دوباره. کل فرآیند آهسته و خسته کننده تبدیل می شود.

راه بهتر

UltraTuner شانه خالی پارادایم از پیشینیان خود. بیشترین طنرس های IOS afterthoughtadded به یک جعبه ابزار از چیزهای دیگر و یا ساخته شده به عنوان یک برنامه رایگان. UltraTuner سریع، پاسخگو، و دقیق است. در حالت استودیو، شما باید یک سبک تیونر بارق است که دقیق به درون 0.01 سنت، و زمان واکنش آن احساس می کند کاملا از طریق مسنجر. ورودی می تواند برای حداکثر اثربخشی کالیبره شده، و هنگامی که با یک رابط کاربری است که دور می زند میکروفن داخلی (مانند iRig) زوج شما می توانید در یک سیگنال تمیز به حساب.

شما حتی می توانید ضربه بزنید برچسب حالت استودیو و سوئیچ را به حالت سابقه بشه. در اینجا، شما به یک بیت از یک حالت انعکاسی اصلاح است که به شما یک گراف زنده کشیده خط به نمایندگی سازهای خود را در تنظیم فعلی بیش از چند ثانیه تاریخ و زمان آخرین درمان می شود. خود را تنها به عنوان دقیق، و می تواند راه دیگری برای کمک به شما در تنظیم را به سرعت.

من می توانم برای مایلز را ببینید

Pic 2

حالت استودیو تنها ترفند UltraTuner است تا آستین خود را است. اگر شما اصلا نیاز به دقت تیونر بارق پیشنهادات و شما می خواهید برای دیدن یک حالت تنظیم های سنتی تر، شما می توانید حالت مرحله شرکت کنند. در حالت مرحله، شما تیونر است که آسان تر از دورتر برای دیدن دریافت کنید. خود را به عنوان بصری دقیق نه به عنوان یک بارق، اما آن هنوز سریع و آسان برای استفاده. حتی آن قابل استفاده در سازمان دیده بان اپل در صورتی که دارای یک، اگر چه من از سودمندی است که متقاعد نشده است. شما واقعا نمی تونم دریافت ساعت در یک زاویه است که از لحاظ بصری مفید در حالی که تنظیم یک گیتار، و با استفاده از ساعت به عنوان یک تیونر نوع یکی از دست های خود را بیرون می کشد از معادله است. گمان می کنم اگر شما یک گیتاریست، (بازیکنان باد، بازیکنان مصنوعی آنالوگ) کمتر خود را از یک مشکل است.

نتیجه

Pic 3

کاملا به سادگی، UltraTuner بهترین تیونر های iOS شما می توانید خرید است. بسیار سریع، دقیق، بسیار قابل تنظیم برای موقعیت های پر سر و صدا، و می تواند شما را به شدت احساس اعتماد به نفس و استرس تنظیم زمانی آن است. در کمتر از 5 دلار در آن brainer هیچ. فروش این برنامه است.

قیمت:

مزایا:

منفی:

وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

iPad, Mac and Beyond
GarageBand 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn iPad, Mac and Beyond?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: