All Articles Review
چکیده: از jQuery 2.0 ویژگی های جدید
Tareq Fadel on Sat, November 9th 0 comments
jQuery got a massive update earlier in 2013 and the big news is the improvement in the library. Tareq Fadel takes a closer look at what's changed and how it'll affect you in your web projects.

آخرین بروز رسانی کدها به jQuery بوده است بزرگترین به روز رسانی از زمان انتشار خود از jQuery. jQuery را بر ما در تاریخ 26 اوت 2006 منتشر شد و هفت سال بعد، بزرگترین آزادی است، jQuery 2.0 آوریل 18 سال از زندان آزاد شد. در حال حاضر در نسخه 2.0.2 بعد از یک زن و شوهر رفع اشکال منتشر شده بود.

حالا چرا این نسخه چنین آزادی مهم است؟ حتی سازندگان از jQuery این را به عنوان یک آزادی قابل توجهی، از این رو تعداد نسخه 2.0 بزرگ است که به جی کوئری داده شد. این جی کوئری جدید از jQuery همان ما به علاوه برخی از ویژگی های اضافه شده می دانیم است، اما تفاوت در این است که کتابخانه جدید است، ساخته شده از زمین تا. آن را با مرورگرهای فعلی و آینده در ذهن با حمایت از مرورگرهای قدیمی تر ساخته شده است.


بدون OldIE؟

Ie8logo.png


خواندن آنچه که باید در وبلاگ خود می گویند که 2.X از jQuery داده نمی شود از حمایت از oldIE، این اینترنت اکسپلورر 6، 7 و یا 8. این یک حرکت بزرگ و شجاع از توسعه دهندگان از jQuery است. انگار است و بیداد بزرگ به این و چگونه می تواند از آنها قطع یک بخش بزرگی از کاربران اینترنت از چرخه عرضه محصول خود را؟

بچه ها در جی کوئری متوجه شده بود که تعدادی از کاربران oldIE رو به کاهش بوده است و میزان که این کاربران حذف هستند در حال افزایش است. بیشتر و بیشتر وب سایت های در حال طراحی برای مرورگرهای مدرن تنها با ظهور HTML5 و CSS3 است. به عنوان مثال، گوگل به عنوان یک شرکت زمانی که آنها را از طریق خدمات خود را آزاد یک محصول جدید، آنها فقط آن را برای مرورگرهای نسخه فعلی و قبلی را آزاد کند. نگاهی نقشه های جدید گوگل که تنها چند هفته پیش از زندان آزاد شد، این مورد آزمایش قرار گرفت و ساخته شده برای کار بر روی اینترنت اکسپلورر 10 (نسخه فعلی) و اینترنت اکسپلورر 9 (نسخه قبلی) است، اگر به دنبال یک فروشنده مرورگر. که بدان معنی است که آن را در IE8، 7، 6 و یا کار می کنند نه به عنوان در نظر گرفته شده است.

به این دلیل برای این تغییر بزرگ در jQuery است، زیرا theyve همواره حمایت از مرورگرهای قدیمی تر در چارچوب خود است. و به عنوان چارچوب در طول سال افزایش یافته است، پشتیبانی ویژگی های آن بیشتر و بیشتر است و این ویژگی ها تبدیل شده اند بیشتر و پیچیده تر است. برای این کار بر روی مرورگرهای قدیمی تر شامل مقدار زیادی از تلاش و تعمیر و نگهداری. خود را تنها به مرحله ای که تبدیل شدن به غیر قابل تحمل برای حفظ پشتیبانی از مرورگرهای قدیمی تر ارائه کردم. به علاوه، بسیاری از ویژگی های جدید که در حال استفاده از فن آوری های HTML5 که در حال منتشر شد نه تنها ممکن است برای پشتیبانی در مرورگرهای قدیمی تر است.

این به این معنا نیست که theyve به طور کامل پشتیبانی از مرورگرهای قدیمی تر کاهش یافته است. اگر شما به دنبال برای اضافه کردن jQuery را به سایت خود را با پشتیبانی از مرورگر های قدیمی تر، و سپس شما می توانید v1.10.1 jQuery را دانلود کنید و بگریم آنها در انتشار به روز رسانی و رفع اشکال حمل v1.10، اما بدون به روز رسانی عمده خواهد شد به این چنگال اضافه. تمام به روز رسانی های جدید خواهد شد به انتشار نسخه 2.0 از jQuery اضافه شده است. در حال حاضر هر دو V1.X و v2.x می توانند با یکدیگر کار می کنند. شما می توانید هر دو کتابخانه همزمان اجازه می دهد تا توسعه دهنده برای استفاده از ویژگی های جدید 2.X از jQuery برای مرورگر مدرن و استفاده از V1.X برای پشتیبانی از مرورگر های قدیمی تر. خطر در آن است که شما از جمله 2 چارچوب است که کاربر را از نقطه نظر اندازه فایل را افزایش می دهد بار.


حجم فایل کوچکتر؟

یکی دیگر از دلایل theyve تصمیم به رها پشتیبانی از oldIE در است این است که بسیاری از کدهای که در جی کوئری اصلی بود که فقط برای پشتیبانی از مرورگر های قدیمی تر وجود دارد. گرفتن این باعث شده است که 2.0 کد جی کوئری بسیار سبکتر است که همیشه سود زمانی که در حال توسعه برای موبایل. در مقایسه بین از jQuery 2.0.2 و jQuery 1.10.1 کاهش در اندازه 11.45 درصد را به 82Kb minified و gzip را است.

از آنجا که هنوز هم بسیاری از کاربران در خارج وجود دارد وجود دارد استفاده oldIE، توسعه دهندگان توصیه به استفاده از هر دو V1.X و v2.x simultaneosly. جایی که آنها توصیه به استفاده از jQuery 2.0 صرفا زمانی است که در حال توسعه سناریوهای غیر وب سایت.

در اینجا لیست رسمی از حالات توصیه:

  • گوگل کروم افزودنیهای فایرفاکس
  • موزیلا XUL برنامهها و برنامههای افزودنی فایرفاکس
  • فایرفاکس نرم افزار سیستم عامل
  • کروم نرم افزار سیستم عامل
  • ویندوز 8 فروشگاه (مدرن / مترو UI) برنامه های کاربردی
  • شاه توت 10 نرم افزار WebWorks
  • PhoneGap / قرطبه نرم افزار
  • اپل UIWebView کلاس
  • کنترل مرورگر مایکروسافت
  • node.js (همراه با jsdom یا مشابه)

همانطور که می بینید، این محیط HTML5 های خالص که انرا تا به حال نیاز به پشتیبانی از oldIE هستند.


سفارشی ایجاد

Build.png


این علاوه بر جدید بسیار استقبال کدها به jQuery، که در آن شما می توانید سفارشی آنچه شما می خواهید و نمی خواهید به در ساخت از jQuery شامل است. این اجازه می دهد تا به شما برای کاهش حجم فایل بیشتر از طریق حذف تمام ویژگی های که شما معنی داری وجود در پایان پروژه شما استفاده می شود. در بسیاری از موارد، من هرگز استفاده از تمام ویژگی های jQuery را در یک پروژه و یا دیگر. در برخی موارد شما ممکن است تنها کمتر از 10٪ استفاده می شود اما youd باید شامل تمام ساخت که بی ارزش اندازه فایل را افزایش می دهد. اگر شما Modernizr را قبل از استفاده، youd درک چگونه مفید برای توسعه دهندگان بوده است. به عنوان چارچوب در اندازه رشد می کند با ویژگی های اضافی قوی تر از آن ممکن است به نقطه ای رسیده است که خود را بیش از حد بزرگ در هر سایت و با استفاده از ویژگی های سفارشی ساختن شما می توانید آن را به پایین مقیاس به یک سطح قابل قبول باشد.


API های مشابه

api.png


برای حفظ انسجام و لازم نیست که بیش از حد از تعمیرات اساسی. Theyve ساخته شده آن را سازگار با چه youve شده است در شرایط از اسناد از نسخه 1.9 استفاده می شود. برای مثال، اگر شما شده است با استفاده از یکی از روش های ابزار خود را در یک راه خاص در نسخه 1.9، پس از این تغییر نیست و استفاده از آن در نسخه 2.0 خواهد بود دقیقا همان است. آن چقدر جی کوئری اقدام خواهد شد در زیر هود انجام ممکن است متفاوت باشد. اما برای کاربر نهایی از jQuery آن خو گرفته احساس هر گونه مختلف است.

این بسیار مهم است تا مطمئن شوید که آنها نمی بیگانه جامعه و یا کاربران از jQuery. اگر theyd تا به حال تعمیرات اساسی عمده ای بر سر اینکه چگونه شما نوشتن از jQuery سپس این ممکن است یک حرکت بیش از حد بزرگ است و باعث بسیاری از کاربران به خجالتی و دور از آن یا آن همه با هم استفاده نکنید. همانطور که از jQuery 2.0 توسعه و بالغ بگریم آنها به آرامی معرفی تغییرات به API به اتخاذ روش های جدیدتر، بهتر از استفاده از کدهای به کاربران سایت باشد.


خاتمه دادن به

در نگاه اول به دنبال در همه دسته جدید ممکن است زیاد به نظر نمی آید اما در هنگام حفر عمیق تر و به دنبال در زیر کاپوت، اما این است که در واقع یک تعمیرات اساسی عمده ای برای چارچوب.

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Absolute Beginners Guide to JavaScript
JavaScript 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Absolute Beginners Guide to JavaScript?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: