All Articles Review
نقد و بررسی: NOVATION Audiohub 2x4
The Sound Tutor on Mon, February 2nd 0 comments
With a solid track record so far, Novation deliver another unique product to meet the needs of the live electronic performer. The Sound Tutor puts this unit to the test.

NOVATION یک شرکت تعداد محترم از محصولات یاد در طول سال whove ایجاد، هر چند لانچپد است که احتمالا به یاد ماندنی ترین برای نسل جوان از خوانندگان اینجا، اگر شما مثل من قدیمی، شما نیز تاثیر NOVATION با Automap برای کنترل از راه دور خود ساخته شده به یاد داشته باشید SL سری از کنترل که فشار ABLETON مانند تجربه کنترل MIDI برای تمام کاربران عمده DAW به قبل Ableton، زندگی حتی در نظر گرفته شد DAW عمده.

بیشتر به عقب در زمان، من به یاد داشته باشید آرمان من برای گرفتن تولید اتاق خواب خود را به حال Basstation، ایستگاه طبل و یا حتی مصنوعی ابرنواختر توانا متمرکز بازگشت در '90s. اما قرار دادن نوستالژی کنار برای یک دقیقه، به این دلیل که من ذکر این محصولات است برای ایجاد یک مقدمه مناسب برای Novations 2x4 Audiohub جدید که مانند تمام محصولات ذکر شده تا کنون، می تواند محصول مطلوب بعدی برای کسانی که با اجرای زنده در ذهن داشته باشند.

به آن برخی از چوب!

یکی از ویژگی های قابل توجه از 2x4 Audiohub هاب USB پردازنده آن که به معنی یک دستگاه کمتر برای حمل در اطراف با شما برای کنسرتهایی است. توپی شده است در صورت استفاده از منبع تغذیه شامل بنابراین آب بیشتری خود را کنترل گرسنه می توانید آنچه را که آنها نیاز به کار به درستی. به عنوان یک کاربر لپ تاپ هر دو در استودیو و در جاده ها، پورت USB من همیشه در تامین کوتاه مدت. من در میانهی شب هنوز توجیه هزینه یک حوض USB رعد بر اساس برای من مک بوک طرفدار، بنابراین مانند بسیاری از شما، من مطمئن شما را به تنها دو یا سه پورت USB حداکثر محدود، با دستگاه های صوتی خود را همیشه اشغال یکی از آنها.

من با موفقیت فرار این دستگاه با ABLETON فشار، NATIVE INSTRUMENTS Maschine استودیو و کیت McMillen QuNexus با مسائل سیمی است. بنابراین این بدان معنی است که پورت USB دیگر بر روی کامپیوتر شما در حال حاضر می توانید برای عملکرد وظیفه بالاتر مانند در حال اجرا USB 3 درایو خارجی استفاده شود.

"You’re in safe hands should the unit fall in a performance as the lead should not disconnect itself."

Asides از سه دستگیره نصب شده برای خروجی 1-2، 3-4 و حجم هدفون، هر ویژگی دیگر است که در داخل پروفایل Audiohubs شاسی آلومینیوم سخت جمع. به عبارت دیگر، این چیزی است که برای گرفتن ضربه و همچنین قادر بودن به سرعت به یک کیسه لغزش بدون قطعات گرفتن از شکل و غیره پورت USB در عقب خم برای اتصال کامپیوتر شما طراحی شده است tightest مناسب من دارم میرم تجربه، خیلی به طوری که من واحد دور سر من از سرب USB چرخش. واحد هیچوقت به پرواز به خارج از پنجره که به معنی شما در دست های امن باید واحد سقوط در یک عملکرد به عنوان رهبری باید خود را قطع نمی کند.

Though your warranty may not recommend my own approach to testing, this USB connection is one of the best I’ve experience and would be a trusted companion in any live show.

هر چند ضمانت نامه را ممکن است رویکرد خود من به تست توصیه نیست، این ارتباط USB یکی از بهترین تجربه من دارم میرم است و خواهد بود یک همراه و همدم اعتماد در هر نمایش زنده.

مشخصات داخلی

I / O از این دستگاه DJ بسیار / عملکرد مدار است، یک ورودی استریو از طریق اتصالات PHONO RCA نشسته در جلو و خروجی متعادل برای 1-2 در عقب به عنوان جک TRS و به عنوان دو جفت phonos RCA در عقب در کنار هستند خروجی 3-4 که ​​دستی برای در حال اجرا را از طریق یک میکسر سخت افزار DJ است. سوئیچ سخت افزار طول عمر بالا در دسترس برای نظارت بر ورودی مستقیم، بالا / افزایش کم و انتخاب 1-2 / 3-4 برای نظارت هدفون می باشد. در سمت پایین، امکان نظارت مستقیم به صورت خودکار نرخهای حجم خروجی 1-2 که البته کمک می کند تا کاربران بی تجربه برای جلوگیری از اضافه بار خروجی به طور کلی، اما این بدان معنی است که شما را قادر می سازد نمی تونم نظارت مستقیم اواسط عملکرد به عنوان 1-2s سطوح به طور ناگهانی فرو خواهد. این انرا شود بیش از حد از یک موضوع در یک سناریوی استودیو، اما گله کوچک خود را برای خودم برای کار زندگی می کنند که من به راحتی نمی تونم لال ورودی آمدن به تنظیم کردن با استفاده از این دکمه.

"The input quality is crisp and clear which I tested using my turntables and mixer setup so I could scratch and apply creative processing through my DAW in real time."

راهحل این است که به جای منبع و این نیازی لال همیشه یک گزینه، به خصوص اگر که مواد منبع نیازی که از راه اندازی خود را. یکی دیگر از گله کوچک است که واحد تنها عملکردی است که USB متصل است بنابراین این کار نظارت ندیده مستقیم در حالت مستقل حتی اگر واحد می تواند قدرت خود را از برق دریافت خواهید کرد. نه یک مسئله برای همه کاربران بالقوه، اما کد شخصا ترجیح می دهم به یک منبع صدا از طریق راه اندازی به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه در مورد کامپیوتر من سقوط اواسط نمایش سیمی. اما من خوشحالم که به گزارش کیفیت ورودی واضح و روشن است که من با استفاده از turntables من و راه اندازی میکسر، بنابراین من می تواند خراش و اعمال پردازش خلاقانه را از طریق DAW من در زمان واقعی مورد آزمایش قرار است.

گزارش عملکرد

در طول آزمون من با Audiohub از ابتدا که من تجربه عملکرد سنگ جامد با کمترین تنظیمات بافر شده است. واحد طبقه سازگار برای OS X است و برای یک بار، انگار هیچ نرم افزار مبتنی بر سیستم مسیریابی گنجانده شده است. در عوض، شما کنترل نظارت هدفون، سطح خروجی، نظارت مستقیم همه به طور مستقیم از سخت افزار که باعث می شود آن را مانند یک کنترل در حق خود احساس راحتی کنید. اگر شما قصد انجام در شرایط با صدای بلند و می خواهید برای مبارزه با نظارت با صدای بلند با هدفون با صدای بلند، در مرحله خروجی در این واحد بسیار گرم که برخی از شما لطفا خواهد شد، هر چند من همیشه در نظارت هدفون تولیدات از پر سر و صدا خود را در صورت امکان توصیه نه.

"This is the most suitable audio device I’ve seen for live performance in this price bracket."

از نظر عملکرد این دستگاه فوق العاده است و طراحی سختافزارها بازتاب در عشق آشکار و توجه NOVATION این دستگاه داده اند. اما من آرزو می کنم 5-پین MIDI به عنوان اجرای موسیقی الکترونیک مشترک گنجانده شد در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به امری عادی و MIDI تعداد timecode یکی از راه های ارجح به همگام بیش از یک کامپیوتر با هم در زمان است. البته شما می توانید خرید USB به MIDI منجر و قلاب تا چند کامپیوتر به این ترتیب، اما با توجه به ماهیت زندگی می کنند از این محصول، دوست دارم به دیده اند، این شامل برای قیمت. اما گذشته از این و ترجیح قبلا ذکر شد من برای یک حالت مستقل برای بازگشت به بالا، این دستگاه مناسب ترین صوتی من دارم میرم برای اجرای زنده در این براکت قیمت دیده است و آن را زنده می ماند دوز خوبی از gigging شکنجه.

قیمت: خیابان قیمت 159.99 GBP / $ 199.99 USD

مزایا: جامد عملکرد زمان تاخیر کم، خوب است کنترل سخت افزار، کیفیت ساخت بسیار محکم است، مرکز آن می تواند آزاد کردن گرانبها USB 3 پورت برای وظایف دیگر، تقویت کننده هدفون با صدای بسیار بلند، به عنوان یک مرکز دستی و رابط صفحه زمانی که با اپل استفاده می شود و دوربین کیت اتصال

منفی: نیازی شامل MIDI برای همگام چند کامپیوتر، ورودی مستقیم عبور از طریق تابع ندیده بدون اتصال به USB

وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Quick Start Guide
Studio One 5 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Quick Start Guide?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: