All Articles Review
بازدید: OWC ThunderBay IV
Iain Anderson on Sun, September 21st 0 comments
There's external drives and there's external drives... Iain Anderson, always on the look out for superior performance, puts the OWC Thunderbay IV 12TB box to the test in this in-depth review.

به نظر می رسد تنها چند ماه پیش که من توضیح داد که چگونه برای ایجاد یک FrankenRAID از دو درایو USB3 خارجی . چرا در چیز دیگری است؟ خب، معلوم است که هر RAID آهسته می شود که آن را می شود کامل است. قدیمی 6 TB من بسیار نزدیک به کامل بود، و سرعت را به سختی بهتر از یک درایو تک افتاده بود. چیزی جدیدتر، بهتر و مناسب تر برای مسافت های طولانی requiredenter ThunderBay IV بود!

نکته مهم

به یاد داشته باشید که RAID0 سریع است، اما unsafeyou واقعا باید یک نسخه پشتیبان از هر چیزی که ذخیره وجود دارد. برای من، منم OK، زیرا رسانه های من همیشه حمایت کردن در جاهای دیگر، و ویرایشهای من به طور خودکار توسط FCP X (و پس از آن زمان ماشین برای اندازه گیری خوبی) حمایت کردن. در اینجا یک راهنمای سریع به آرشیو و پشتیبان گیری در FCP X. [ http://www.macprovideo.com/hub/final-cut/fcp-x-101-آرشیو بازبینی ]

ساده

موجود از OWC، IV ThunderBay که من خریداری یک جعبه خالی با چهار bays برای دیسک های سخت، و یک رابط تاندربولت است. کنترل ساده است، فقط ارائه چهار درایو به مک و اجازه مرتب کردن بر اساس چه باید بکنید با آنها. در حالی که منم برای همه ایده آل نیست، ساخته شده است در RAID 0 در مک یعنی من می تواند دیسک های با هم برای حداکثر سرعت با حداقل ایمنی بسته بندی، و (مهمتر، برای من) استفاده از آن در فقط در مورد هر رعد مک های دیگر بدون هیچ نرم افزار اضافی . مانیتور من می میرم و من فقط می تواند به لپ تاپ من حرکت می کند.

Unexcitingly, here’s the box it comes in!

Unexcitingly، اینجا جعبه آن را در می آید!

بهبود

از آنجا که من ThunderBay من خریداری، OWC در حال حاضر جعبه همان فروش با یک راه حل RAID نرم افزاری است که با پشتیبانی از RAID5which هزینه 25٪ از فضای خود را، اما می تواند از شکست هر دیسک فرد زنده بماند. بسیاری از مردم را انتخاب کنید برای رفتن به این ترتیب، و بزرگ آن است که خود را یک گزینه. دیسک های فعلی همه تاندربولت 2، در حالی که مدل های اولیه من است رعد 1. نه امروز مشکل (به عنوان مانیتور من همچنین رعد 1) اما به طور بالقوه یک موضوع برای گل افتاب گردان زنجیره در مک بعدی من.

Here’s what it looks like from the front, and yes, they include the key.

در اینجا چیزی است که آن را مانند به نظر می رسد از جلو، و بله، آنها شامل کلید.

سریع

بله، آن بسیار سریع است. I مورد من با چهار توشیبا 3 دیسک های TB، که سریع، آرام و (تا کنون) قابل اعتماد هستند پر شده است. حتی در حال حاضر، هنگامی که خود را بیش از نیمه پر، باز هم می تواند بیش از 600 MB / s و در خواند و می نویسد، به اندازه کافی که مسئولیت رسیدگی به 4K multicam در ProRes HQ که فشار. نگه داشتن واحد سریع باید به عنوان ساده به عنوان آن را پر کنید تا تمام راه را، به طوری لازم است تا بودجه برای فضای کافی برای مدیریت پروژه های فعلی خود را در 75٪ از اندازه کل آن است. برای تست سرعت دور گسترده تر، به MPG نگاه .

Blackmagic Disk Speed Test set to 5GB chunks — variable, but about this speed.

Blackmagic تست سرعت دیسک را به chunksvariable 5GB، اما در مورد این سرعت.

تنظیم

اگر هر یک از درایوهای در واحد من شکست، بیمار باید برای پاک کردن دیگران و شروع به againwhich من خوشحال با زندگی می کنند. جایگزینی درایو شکست خورده باید ساده باشد، چرا که من آن را از یک منبع عمومی قطعات کامپیوتر به صورت محلی خریداری (و ارزان). آن آسان برای انجام، اما بسیاری از، بسیاری از تنظیمات دیگر در دسترس هستند اگر که youd نه درایو در خود پیچ ​​نیست. آیا مراقب هزینه های اضافی حمل و نقل ممکن است توسط حمل و نقل یک مورد سنگین تر شوند.

With the front cover off and one of drives pulled out a little.

با جلو را پوشش کردن و یکی از درایو ها از جیبش یک کمی.

رعد

رابط کاربری چیزی است، و درایو حتی شامل یک کابل. تاپیک هیچ راه دیگری آسان به نقل و انتقال گسترده اطلاعات در هر مک مدرن، و USB3 رو آن را قطع گذشته یک زن و شوهر از دیسک. ورق های تنظیمات برای مشترک 4 خلیج جعبه USB3 RAID تبلیغات تا 300 MB / s و، اما این است که من به دو برابر در سرعت های دنیای واقعی. بدون مسابقه.

بحث و نتیجه گیری

می حملات رقابت خارج وجود دارد، اما چند گزینه برای یک مورد خالی 4 سرخ مایل به قرمز است که دیسک های خود را طول می کشد وجود دارد. مقرون به صرفه، سریع، قابل اعتماد، می دهد و از هر گونه دسترسی مک مدرن به سرعت، ذخیره سازی آن بزرگ باشد. توصیه شده برای ویراستاران فیلم. نگاهی به بیشتر تحمل پذیر خطا RAID 5 نسخه اگر شما مهلت مکرر سخت، هر چند.

ThunderBay IV با نرم افزار: 439 دلار با هیچ درایو 949 دلار برای 12TB

ThunderBay IV با SoftRAID (برای RAID 5): 1079 دلار برای 12TB

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Advanced Tips and Timesavers
OS X Mavericks 201
Dream It. Do It.
Do you want to learn Advanced Tips and Timesavers?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: