All Articles Review
نقد و بررسی: فوتون نرم افزار برای FCP X
Iain Anderson on Tue, November 11th 2 comments
Recent digital technology has given photography and filmmaking countless benefits. But one side effect can be digital noise in your images. Could Photo Pro for FCP X, be the perfect noise reducer?

کاهش سر و صدا چیزی است که در یک دنیای ایده آل، ازدواج هرگز استفاده است. اما البته، که جهان ایده آل برای همیشه دور از دسترس باقی می ماند، و تصاویر ما، از زمان به زمان، کمی بیش از حد دانه. در حالی که برخی از مردم به طور فعال جستجو از فیلم به سبک دانه (نگاه کنید به اینجا برای مثال) سر و صدا های الکترونیکی است که یک دوربین تولید هنگامی که بیش از حد تحت فشار قرار دادند به ندرت دلپذیر است. فوتون نرم افزار پلاگین های جدید برای فاینال کات طرفدار X است که وعده به دور است که اجازه می دهد تا unpleasantnessso چگونه کار می کند است.

When you run the installer app.

هنگامی که برنامه نصب را اجرا می کنید.

ساده

خرید فوتون نرم افزار از فروشگاه App مک، و آن را دریافت به پوشه برنامه های کاربردی خود را به عنوان انتظار می رود که youd. هنگامی که شما آن را راه اندازی، با این حال، شما کشف کنند که آن را به سادگی نصب برای FCP X پلاگین، و ندیده برنامه انجام هر کاری است.

A basic “success” notice.

اطلاع موفقیت ساده است.

هنگامی که شما راه اندازی FCP X آینده، شما یک دسته بندی جدید به نام اثرات FPGArts.com، و در وجود دارد، شما از اثر را ببینید. تا کنون، خیلی خوب است. به روز رسانی ها به پلاگین منتشر شد، شما یک به روز رسانی نرم افزار به روز رسانی در دیدن، و سپس شما نیاز به اجرای برنامه نصب دوباره.

DSLR footage (at a wedding, after dark) before and after Photon Pro.

فیلم DSLR (در عروسی، پس از تاریک) قبل و بعد از فوتون طرفدار.

مبانی

اصل یک فیلتر کاهش نویز نسبتا ساده است: پیدا کردن مناطق پر سر و صدا که اما دقیق نیست، و سپس صاف کردن آن مناطق با تار آنها. البته، اگر الگوریتم بیش از حد سنگین دست است، و سپس جزئیات واقعی را می توان از تار، و از دست دادن جزئیات اغلب بدتر از سر و صدا خود را. در مقابل، اگر از الگوریتم ندیده سر و صدا به اندازه کافی شناسایی، و سپس آن را به اندازه کافی سر و صدا معتاد حذف شده است.

روش فوتون مزایا

وجود دارد تنها چهار لغزنده و یک چک باکس در فوتون رابط نرم افزار است، اما آنها را کنترل فقط به اندازه کافی. شما احتمالا نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را به عنوان تنظیمات اولیه کاملا محافظه کار. اول، فشار Luma NR تا حذف بخش عمده ای از سر و صدا روشن، و اگر تاپیک هر سر و صدا رنگ باقی مانده، فشار تا رنگی NR نیز هست. افزایش شعاع فضایی می تواند به کاهش سر و صدا منم بزرگتر از یک پیکسل، اما اصلا دیوانه با یک فقط رتبهدهی نشده است.

Default settings—increasing Temporal Radius can produce great results.

به طور پیش فرض settingsincreasing زمانی شعاع می تواند نتایج بزرگ تولید کند.

در عوض، افزایش شعاع زمانی برای یک اثر قابل توجه در نتایج نهایی. اساسا، فریم قبل و بعد از فریم فعلی در حال حاضر در نظر گرفته شود: بالاتر کشویی، بیشتر آن را در اطراف به نظر می رسد. از آنجا که سر و صدا سنسور تغییر در هر فریم، سر و صدا را می توان به راحتی با فشار دادن این نوار لغزنده را تا کمی جدا شده است.

iPhone footage (from the Tokyo Disney Sea night parade) before and after Photon Pro.

آیفون فیلم (از شب رژه توکیو دیزنی دریای) قبل و بعد از فوتون طرفدار.

نتایج

در هر مورد، لبه های تیز در تصویر حفظ شده، در حالی که آنهایی که پر سر و صدا در حال محو کردن. گاهی اوقات، جزئیات ظریف را می توان از دست داده اگر شما فشار بیش از حد همه چیز، بنابراین آماده برای تنظیم لغزنده باشد. نیاز شما تنظیمات مختلف برای هر تصویر، و سلیقه به عنوان به چه مقدار سر و صدا ترک در. برخی از عکس خواهد شد، البته، بسیار سخت برای بازیابی متفاوت است، اما من دارم میرم خوش در چه من دارم میرم قادر بوده است، شگفت زده شده است به جلو و عقب، و چگونه بسیاری از جزئیات اصلی حفظ شده است. سلام آن را در فیلم از Blackmagic سینما دوربین، آی فون، و DSLR ها کانن تست شده، و همه بهبود یافته است. ارائه سرعت می instantat حداقل چند بار واقعی تمام timebut کاهش سر و صدا یک فرایند متمرکز است و این که انتظار می رود نیست.

Blackmagic Cinema Camera footage showing great detail retention, before and after Photon Pro.

Blackmagic سینما فیلم دوربین نشان دادن حفظ جزئیات بزرگ، قبل و بعد از فوتون طرفدار.

نتیجه

در حالی که شما همیشه ممکن است نیاز به کاهش سر و صدا، گاهی اوقات شما فقط نیاز به نجات یک ساقه که هیچوقت کاملا به پلانا محیط تیره تر بروید از پیش بینی، یک دوربین در سمت چپ تنظیمات اشتباه، و یا که منم یک شات تنها خیلی دور رفته. برای کاهش سر و صدا، راه حل رقابت خارج وجود دارد، اما هیچ چیز در محدوده قیمت مشابه، و چند نفر دیگر که بومی کار در فاینال کات طرفدار فوتون X. نرم افزار نشانی از یک کار ستودنی برای قیمت مقرون به صرفه، و ارزش یک نگاه وجود دارد.

قیمت:

وب سایت:

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • rolando mag
  muy bueno
  • 5 years ago
  • By: rolando mag
  Reply
 • rolando mag
  gracias por ayudarme
  • 5 years ago
  • By: rolando mag
  Reply
The Editor
Film Craft 109
Dream It. Do It.
Do you want to learn The Editor?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: