All Articles Review
بازدید: 1818 AudioBox Presonus VSL: یک رابط برای iPad و نوازندگان مک
Mike Watkinson on Sat, January 5th 1 comments
The PreSonus AudioBox 1818 VSL is on 'the' list by Apple as a supported audio interface for iPad and Mac. Mike Watkinson takes it out for a spin to see how well it performs with musicians in mind.

من باید واضح و روشن است که دلیل اصلی من می خواستم برای این فایل نقد می نویسید: Presonus AudioBox 1818 VSL است، زیرا در این فهرست از رابط های صوتی که توسط IOS و هم Auria ضبط چند مجرایی DAW برنامه است. پس از چک کردن از RME بسیار شگفت انگیز Fireface UCX و کشف محدودیت هشت کانال خود را در هنگام کار با Auria (با وجود داشتن ورودی های هجده و خروجی)، سعی کنید یک رابط است که ممکن است بیش از دو برابر در I / O کمتر از نیمی از من مشتاق بود قیمت می باشد.

Presonus AudioBox 1818.


در مک

اجازه دهید ما را فراموش نکنید که با این حال که AudioBox است در درجه اول از طریق USB 2.0 با مک خود را به رابط طراحی شده است. این حقیقت به تنهایی نشان از دستگاه های مختلف از بسیاری دیگر از رابط های صوتی است که برای چندین سال در پروتکل فایروایر برای اتصال به تکیه.

خارج از جعبه، 1818 وحش کارآمد به دنبال با آبی تیره خار پایان آلومینیوم و 19 اینچ سخت بازپرسی کردن از کوه پوشش فلز، که جای تعجب است که کم عمق با توجه به قابلیت های آن است. کیفیت ساخت جامد به اندازه کافی به نظر می رسد، و کنترل فلز و قلمبه دوار اقدام reassuringly شرکت.

تمامی هشت ورودی XLR، که دو برابر به عنوان ورودی TRS - دو در سطح ابزار (HI-Z)، شش نفر در سطح خط - در امتداد جلو دستگاه را برای دسترسی آسان مرتب شده اند. دو قدرت فانتوم سوئیچ وجود دارد که هر یک از آنها فراهم می کند قدرت را به یک حساب بانکی از چهار سوکت میکروفون، شاید نشانه ای که برخی از گوشه ها قطع شده اند را به نگه داشتن درب ظرف را در هزینه های، هستند اما رابط در این نقطه قیمت تنها با یک سوئیچ وجود دارد. هشت ورودی گروه شاهد افزایش شاخص های کلیپ LED، که روشن helpfully ماندن برای مدت کوتاهی پس از قطع همراه است. در نهایت، در کنار کنترل خروجی اصلی و هدفون، یک جفت ابتدایی متر صعود به سطح خروجی.

The back of the unit.


در پشت واحد سوکت ورودی برق، USB 2.0، ساعت کلمه سنکرون کردن سوکت، عادت ورودی و خروجی از طریق کانکتور نوری Toslink، S / PDIF ورودی و خروجی از طریق پریز برق کواکسیال، و MIDI در داخل و خارج است. خروجی اصلی و هشت خروجی خط توسط یک خوشه جمع و جور سوکت TRS متعادل ارائه شده است. شگفتی وجود دارد، و در 44.1or 48 نرخ کیلو هرتز نمونه شما دسترسی به هشت ورودی آنالوگ و خروجی، هشت عادت ورودی و خروجی و دو ورودی و خروجی S / PDIF، به تعداد کانال می دهد که ما به نام رابط! اگر شما مایل به ثبت در 88.2 یا 96 کیلو هرتز با این حال نرخ نمونه (حد بالای 1818)، شما فقط چهار کانال عادت، به عنوان نمونه با رابط ها از این نوع است.

Virtual Studio Live.


در هنگام استفاده از AudioBox با مک شما همچنین می توانید نرم افزار اضافی (رایگان) عرضه شده توسط Presonus استفاده کنید. استودیو مجازی Live یک ابزار مسیریابی و مخلوط است، و یک هنرمند استودیو نسخه '| بازگشت به محتوا | Presonus و همچنین دریافت نرم افزار استودیو یکی DAW. این نرم افزار VSL بسیار مفید است آن را به عنوان اجازه می دهد تا کاربر را به راه اندازی نظارت بر زمان تاخیر بسیار پایین، دارای پویایی ضبط و EQ پردازش و مانیتور فقط Reverb و اثرات تاخیر، توسط تراشه های DSP در هیئت مدیره AudioBox پیگیری است. در استفاده، هر چند آن را در نهایت فاقد انعطاف پذیری مسیریابی فراهم شده توسط RME نرم افزار میکس، VSL است که هنوز هم یک ابزار مفید و منطقی قوی است. من باید به نقد سطح اندازه گیری در VSL با این حال، که واقعا باید برای اضافه کردن چیزی به اقدام از شاخص قطع سخت افزار، اما، فقط با یک رنگ و بدون برچسب زدن در مقیاس خدمت می کنند تنها به عنوان شاخص فعالیت درسایت جلال. همچنین باید اشاره شود که، سرد به عنوان این است که قادر به ضبط فشرده سازی و EQ، از VSL شامل این تنها پس از این سیگنال را از طریق بخش ADC از رابط گذشت، آن چیزی است که شبیه به بسته شدن درب با ثبات پس از اسب، پیچ در شرایط محافظت در برابر قطع در مدارهای مبدل آنالوگ به دیجیتال (ADC)!


با iPad

بنابراین، AudioBox 1818 VSL رابط صدایی به خوبی مشخص شده و بزرگ با مک است، اما چگونه آن را با iPad کار می کنند؟ Auria تنها برنامه مولتی ترک DAW برای iPad است که می تواند به طور همزمان بیش از هشت آهنگ ضبط شده است. سگ هارمونیک مولتی ترک DAW پرونده تا هشت آهنگ، و GARAGEBAND می تواند تنها دو ورودی جداگانه، تعیین و ثبت تنها یکی از آنها را در یک زمان - با وجود اذیت کردن ما را با انتخابگر ورودی است که همه ورودی های 18 ارائه شده توسط 1818 را نشان می دهد.

Lots of inputs in GarageBand - but you can only record using one at a time...

بسیاری از نهاده ها در GARAGEBAND - اما شما تنها می توانید با استفاده از یکی در یک زمان ثبت ...


RME UCX Fireface نیز به 18 X 18 رابط برای مک، sonically از انجام Presonus، اما بعد از آن پس از آن باید در حدود دو برابر قیمت! با این حال آن را تنها اجازه می دهد تا هشت فهم و outs (آنالوگ) هنگام کار با Auria. بنابراین در اینجا تفاوت سپس AudioBox Presonus به عنوان یک مکمل کامل از هجده ورودی در هنگام ضبط با Auria در iPad. البته شما مجموعه ای از مبدل های ADC / DAC سیگنال آنالوگ را در داخل و خارج از عادت و S / PDIF کانکتور نیاز دارید، اما با این وجود این است که به طور بالقوه یک ترکیب عالی!

Eighteen inputs.


آخرین نسخه از Auria در حال حاضر ماتریس خروجی، تا تمام خروجی های هجده 1818 قابل دسترس است.

شما همچنین باید آگاه باشند که از ویژگی های ارائه شده توسط نرم افزار VSL البته در دسترس نیست در هنگام کار با اپل خواهد بود. از طرف دیگر، شما همچنین می توانید iPad خود را به اجرا Presonus SL رایگان برنامه کنترل از راه دور، که شما با آن می توانید نرم افزار کنترل از راه دور VSL در حال اجرا بر روی مک خود را، بیش از Wi-Fi استفاده کنید.


نتیجه

اپل بعید است تا در یک وضعیت که در آن پایان بالا ADC / DAC و نمونه در نرخ بسیار بالا مورد نیاز است، و یا منافع از آن شنیده می شود، بنابراین، به عنوان یک رابط به خوبی مشخص شده است، به خوبی ساخته شده، معقول قیمت گذاری، Presonus مورد استفاده قرار گیرد AudioBox 1818 VSL یک بازی کامل است. واقعیت این است که آن را با این نسخهها کار بی وقفه با دو System عامل Mac و iPad خود را به عنوان به خوبی می سازد این یک انتخاب عالی از رابط کاربری را برای استودیوی خانگی و ضبط صدا زندگی می کنند.

Discover more about the Presonus AudioBox 1818 here.

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • danthug
    Aw man I was hoping you could do a review using this with a PC. I have a PC windows 7 and want to know how well it works with that setup.
    • 8 years ago
    • By: danthug
    Reply
Introduction to Recording
(The) Art of Audio Recording 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Introduction to Recording?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: