All Articles Review
چکیده: سوار PROCASTER: چند منظوره میکروفون پخش پویا
Gary Hiebner on Thu, August 8th 5 comments
Looking for a reasonably priced dynamic broadcast quality microphone for under $230? Gary Hiebner gives the Rode Procaster a thorough workout and compares it against more expensive alternatives.

اگر شما به دنبال یک میکروفون خوب پویا پخش می کند که بانک شکستن نیست، ID قطعا توصیه PROCASTER سوار . اجازه دهید من شما را در سفر من چگونه من به تصمیم گیری در مورد این میکروفون آمد، و چگونه آن را انجام.


گزینه های میکروفون دینامیک

من به دنبال یک راه حل خوب برای میکروفون برای صدای من بیش از کار بود. میکروفن کندانسور من با استفاده از کمی حساس بود. چیدن بود تا بسیار کمی از سر و صدای محیط از خارج از استودیو من، چنین کامیون ها که رانندگی و دیگر صداهای خارجی با صدای بلند. پس چگونه می توانم این را کاهش دهد؟ یک راه حل برای درمان اتاق من تا زمانی که به طور کامل مرده بود ضبط شد، اما این پاسخ که من همان اتاق برای مخلوط کردن استفاده می شود، و من نمی خواهم اتاق را به طور کامل مرده صدایی نیست. پس از کمی تحقیق یک میکروفون پویا پخش پویا به نظر می رسید راه رفتن. من در سراسر یک زن و شوهر از میکروفن پخش است که می تواند این شکاف را پر آمد.

دو تا از محبوب ترین میکروفن پخش هستند SM7B در SHURE و RE20 ELECTRO-VOICE. هر دو بزرگ در راه خود هستند، اما متاسفانه هر دوی آنها کمی خارج از محدوده قیمت من. پس از حفر کمی بیشتر در اطراف من در بر داشت PROCASTER سوار است که قیمت آن حدود 229 دلار است.

Rode Procaster


تلو تلو خوردن به محض سوار PROCASTER

این کیفیت بسیار خوب میکروفون پخش با محدوده فرکانس 75 هرتز 18،000 هرتز است، با یک دست انداز برخورد جزئی در منطقه هرتز 10،000. اگر شما این در مقایسه با استاندارد میکروفن پویا دستی خود را مانند SM58 SM57 (SM58 که دارای یک محدوده فرکانس 50 هرتز 15،000 هرتز و در SHURE 57 از 40 هرتز 14،000 نفر هرتز) این میکروفن معتاد تفاوت های ظریف از یک صدای ضبط یا ابزار صوتی در محدوده فرکانس بالا است. بدین گفتن نه این میکروفن های بزرگ را تشخیص دهید، اما با صدای بیش کار و تست من با PROCASTER سوار، کد قطعا توصیه یک میکروفون پخش پویا که در آن کپسول بزرگتر بر روی دستگاه فراهم می کند با کیفیت بهتر صدا، به علاوه مقدار ناخواسته خارجی را کاهش می دهد صوتی در ضبط با الگوی میکروفون cardiod آن.

PROCASTER کمی در سمت سنگین است، وزن در در 695 g/1.53 پوند. بنابراین مطمئن شوید که شما ایستاده میکروفن است که می تواند این وزن را حمل کند. کد قطعا سوار PS1A بازوی استودیو است را توصیه کند. این وزن PROCASTER رسیدگی، به علاوه بازو اجازه می دهد تا شما را به مانور میکروفون در اطراف به راحتی.

Rode Procaster with Studio Arm


PROCASTER در مقایسه با مسابقه آن

RE20 برای کاهش آن در اثر مجاورت شناخته شده است. کدام یک از دلایل و چرا از آن به یک استاندارد برای اکثر کانال رادیویی تبدیل شده است. این فراهم می کند یک سیگنال روشن صوتی هنگامی که شما در حال حرکت در اطراف میکروفون و نگه داشتن یک فاصله ثابت بین شما و میکروفون. SM7B از سوی دیگر با استفاده از اثر نزدیکی آن را به نفع خود. بسیاری از خوانندگان در نزدیک به میکروفون برای اثر گرمتر می آیند و برای پویایی بیشتر در حرکت به دور صدای خود را ضبط. SM7B به یک استاندارد با بسیاری از هیپ هاپ و خواننده راک به دلیل این اثر مجاورت آمده است. شناسه (شماره) می گویند PROCASTER سوار نشسته جایی بین این دو است. اثر نزدیکی وجود دارد، اما به عنوان قوی به عنوان SM7B. که کاملا خوب برای من کار می کند، تا من در اطراف یک کمی حرکت می کند زمانی که انجام اور صدا، اما PROCASTER می سازد تا برای این جنبش ها با فراهم آوردن یک سطح کاملا صوتی روشن ثابت.

Rode Procaster Proximity Effect


PROCASTER در عمل

بنابراین در تئوری با یک میکروفون پویا پخش و الگوی فوق العاده cardoid آن، نزدیک تر است شما به میکروفون، سر و صدا محیط خارج کمتر خواهد شد که برداشت. سوار نشان می دهد که هیچ کمتر از 2 اینچ به دور از PROCASTER. ID می گویند این مقدار ایده آل است. من آن را آزموده زمانی که من بین 2 و 4 اینچ دور بود، و برخی از صداهای محیط خارج از زمانی که من در یک فاصله بیشتر ثبت معرفی شد. کمتر حساس از میکروفن کندانسور من، اما هنوز هم با کیفیت بسیار خوب صدا صوتی بود. من حتی سعی ضبط برخی از صوتی که یک طوفان سنگین در خارج بود، و صدا بود فوق العاده تمیز با یک نشانه بسیار بسیار بسیار کوچک طوفان بود که ضربه در خارج از خانه.

میکروفون همچنین دارای یک ساخته شده است در سپر پاپ، بنابراین وجود ندارد نیاز به یک فیلتر پاپ در مقابل میکروفون. هنگام خواندن اسکریپت فیلتر پاپ گاهی اوقات می تواند در راه است، بنابراین نداشتن به استفاده از یک فیلتر پاپ واقعا مفید بود. اما مراقب باشید که آن را هنوز هم میدارد تا به صداهای plosive قوی است. بنابراین در اینجا تکنیک های کلیدی است.


اطمینان حاصل کنید که شما به اندازه کافی به دست آوردن

این میکروفون همچنین نیاز به یک کمی از آب. مقدار مورد نیاز برای یک سیگنال خوب 56 دسی بل افزایش است. مشکل من این بود که من MBOX 2 طرفدار فقط محدوده افزایش از 54 دسی بل در پری امپ. بنابراین مطمئن شوید که پری امپ های خود را آب دیگری برای میکروفون. من پیدا کردن یکی دیگر از راه حل هر چند. همانطور که گفتم من می توانم در یک مقدار خوبی از تحقیق در این میکروفون. از طریق تحقیق من من یک دستگاه سیستم صوتی تریتون

FetHead


سپس شما را در قدرت فانتوم در پری امپ و یا رابط های صوتی خود را تبدیل و این افزایش دهنده سیگنال قرار دارند. قدرت فانتوم را بر روی میکروفن منتقل نشده است، این دستگاه با استفاده از این قدرت برای تقویت سیگنال های صوتی. بنابراین اصلا نگران آن خو گرفته میکروفون شما آسیب برساند. این فوق العاده است که آن را به من به اندازه کافی در PROCASTER به دست آورید برای دریافت سیگنال خوب و تمیز از طریق به ادم کند و تنبل من. جایی این دستگاه همچنین به نظر می رسید برای پایان دادن به پایین تر اضافه کردن به صدای من. ، بنابراین با FetHead و PROCASTER دریافت می کنم یک صدای تمیز صدایی واقعا خوب، با افزایش خفیف در پایان پایین است.

And this is the audio signal level of the Procaster with the FetHead...

و این سطح سیگنال های صوتی PROCASTER FetHead است، ...


And this is the audio signal level of the Procaster with the FetHead.

و این، سطح سیگنال های صوتی PROCASTER FetHead است،.


نتیجه

بنابراین اگر شما به دنبال برای خوب میکروفون پویا پخش در یک قیمت خوب، قطعا چک کردن PROCASTER سوار. این واقعا به خوبی کار می کند در خواننده. این حتی می تواند برای ابزار استفاده می شود، پس آن نه یک ترفند تسویه حساب. من با محدوده فرکانس و کیفیت ضبط صدا در میکروفون بسیار خوشحال بود. با آن را رد بسیاری از سر و صدا در خارج آن را واقعا به بهبود صدای من در طول گردش کار کمک کرده است. بنابراین آن را چک کنید اگر آن را مانند چیزی است که شما ممکن است لازم باشد برای تلفن های موبایل.

وب سایت: سوار PROCASTER

Related Videos
Comments (5)

You must be logged in to comment.

 • Normal
  I assume the first waveform image was supposed to say *with out the FetHead. Good read otherwise :)
  • 6 years ago
  • By: Normal
  Reply
 • Mark Tyers
  Thanks for such a great in-depth review. I am already using the podcaster (USB version of the procaster) and have ordered both the procaster and the Fethead preamp. Looking forward to getting them set up and tested over Christmas.
  • 6 years ago
  • By: Mark Tyers
  Reply
 • Lukasz
  Hi, Gary. For Rode Procaster, would you recommend Cloudlifter CL-1 Mic Activator rather than FetHead? Will it do the job? Currently, in my country I can only buy CL-1... Thanks in advance for your help.
  • 6 years ago
  • By: Lukasz
  Reply
 • GaryHiebner
  The CL-1 will be perfect. It's gives a bit more transparent gain than the FetHead. It gives 25db of clean gain to the microphone. But both are great ways to give you extra clean gain to your dynamic or ribbon microphones.
  • 6 years ago
  • By: GaryHiebner
  Reply
 • FTuna
  Hoi Gary, Nice review. Thank you. May i ask you 1 question please? I want to buy a microphone for youtube channel and i have very strong voice,its like those voices you hear for movie ads. When i was young (+- 20 years ago) very fomous Radi station here in Netherlands let me speak 2 jingles for them. I want to now wich microphone is good for me?I tought about to buy this one of rode. I saw this review of you and see that you are professional,can you please advise me?250 dollars or around 200 euro's. Is this microphone good for my voice or woud you advice an other one? Thank you Kind regards, F.Tuna
  • 2 years ago
  • By: FTuna
  Reply
Recording Vocals
(The) Art of Audio Recording 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: