All Articles Review
نقد و بررسی: Skinnerbox زمان
The Sound Tutor on Mon, March 9th 0 comments
Live electronica duo Skinnerbox's collection of Max for Live devices encourage experimentation with drum sound-design and pattern creation. The Sound Tutor gets his groove on to explore it in depth.

برای کسانی که اصلا در حال حاضر خود Ableton، زندگی سوئیت، این نسخه به طور کامل برجسته از زنده شامل ساخته شده است در پلت فرم به نام مکس برای زنده. M4L یک چارچوب برنامه نویسی گرافیکی به رهبری که اجازه می دهد تا کاربر را به هر دو خود را ایجاد دستگاه های پلاگین در و یا دستگاه های استفاده ایجاد شده توسط افراد دیگر است. این را می توان به صورت رایگان با استفاده از وب سایت ها مانند به اشتراک گذاشته www.maxforlive.com یا در این مورد، تجاری از طریق وب سایت خود Abletons به فروش می رسد. همانطور که شما می توانید تصور کنید، این سطح از ادغام ارائه می دهد طیف گسترده ای از فرصت در محیط زنده. یک سیستم ساخت و ساز های مدولار آن بدین عمدتا توسط تخیل کاربران محدود شده است.

زمان

زمان کنترل

زمان ترتیب سنج polyrhythmic 6-بخش ارائه می دهد که در سطح خوبی از کنترل در هر بخش، به عنوان مثال، سرعت پخش، طول الگو، جهت بازی، چپ / راست nudging الگو و تصادفی است. هر را می توان در هر بخش ارائه می دهد که یک راه جالب برای تعامل با ایده های درام و اغلب ایجاد حوادث خوشحال ویرایش. رابط کاربری آسان است به درک هر دو از دستگاه زمان به طور مستقیم در زنده و در فشار. 64 الگوهای کامل را می توان ذخیره شده در سراسر چهار بانک و شما می توانید الگوهای تکراری که شما کار می کنند. من این کار زمانی که من دارم میرم ایده اصلی ایجاد، من پس از آن کپی و اکتشاف جهت های مختلف جدید به رفتن در حالی که باز نگه داشتن گزینه های من است.

همراه با ویژگی های گام به ترتیب سنج اجباری تأکید، رول بار و تابع نوسان همچنین شایان ذکر می باشد. بار گزینه رول درام پنج سبک جهانی برای انتخاب، از پر طبیعی با اجرا می شود سرعت ثابت و یا محو شدن، به سبک که در آن رمپ سرعت بالا و به صورت تصادفی اضافه می کند که هرج و مرج با هدف به کار خود اوج.

تغییر طول الگو و سرعت پخش هر قسمت واقعا خلاق است، به ویژه با توانایی ارنج زدن به جلو محتوا و عقب به سادگی ببینید چه اتفاقی می افتد. تابع نوسان بار نیز باید از محل موردتوجه وتماشای عموم در اینجا آن را به عنوان به من کمک کرد برخی از ایده های واقعا سرد شناسه هرگز به طور معمول آهنگسازی و یا کشف از طریق توالی مرسوم ایجاد کنید. من مطمئن itll همین کار را برای شما! چرخش را می توان در هر دو جهت مثبت یا منفی استفاده شود و تقسیم نوسان ایجاد گزینه های بسیاری است که می تواند عملا یا خلاقانه استفاده می شود. در تنظیمات شدید نوسان را می توان مجموعه را به صدا مانند الگوهای خود را در حال و توپ رو به بالا و پایین در سرعت است که یک اثر واقعا سرد. دو دستگاه زمان می تواند syncd به 1sts تنظیمات نوسان و همچنین می دهد که این ویژگی حتی بالقوه خلاق تر!

Pic 1

استاد تابع تصادفی دارای ارزش زمان، بنابراین شما هموار می توانید از راه اندازی فعلی محو به جدید، نتیجه ناشناخته است. ITD بزرگ برای دیدن این گزینه برای یک تابع خنثیسازی بیش از حد، بنابراین شما هموار می تواند در صورت ناراضی نتیجه گردند. ارزش همگام سازی به جای ثانیه نیز به روز رسانی خوش آمدید در آینده!

Drumsound

پنج دستگاه های درام سنتز شامل پوشش ضربه، دام و درام تام. فردی سلام کلاه و دستگاه های سنج ارائه بخش سنج خود را نیاز دارد برای یک تصویر کامل درام کیت. کاملا چند ایستگاه از پیش تنظیم کیت با گذشت زمان و مستقل درام قفسه که ارائه برخی از نقطه شروع خوبی وجود دارد، اما من فکر می کنم قدرت واقعی با این دستگاه ها می باشد به کار از ابتدا و یا با تحریک تصادفی برای رفتن با الگوهای درام تجربی خود را. تصادفی فردی را می توان در هر درام صدا فعال میشود به طوری که کل نیازی کیت با خراب و من واقعا دوست دارم دامنه هر دستگاه درام است. به عنوان مثال بخش سر و صدا را کنترل جالب مختلف برای زنگ منحصر به فرد به جای یک نویز سفید ساده و حجم بشکل در اورنده.

زمان دارای چهار LFOs که برای درام دستکاری صدا و یا مدولاسیون از تقریبا هر پارامتر دیگر در محیط زندگی مفید هستند. این تنوع ریتمیک از LFOs، انواع کنترل در درام صدا و استحکام از ضربه، دام و علائم باعث می شود این بزرگ برای هر دو سن رقص و سبک های تجربی بیشتر از طراحی صدا.

Pic 2

بخش جلوه های ویژه گرافیکی استاد مایک بیستی بویز-تحت تاثیر اجازه می دهد تا کاربر را به صرفه جویی در راه اندازی صوتی در حال حاضر به عنوان یک صحنه. سپس صحنه های A و B را می توان بین در زمان و یا از طریق کنترل touchstrip Pushs crossfaded. من دوست دارم با استفاده از این به حرکت بین صداهای درام سنگین و سبک تر و یا چیزی بدین به خوبی به یک ظرف غذا به طور کامل خراب کردن، صدا تعریف شده و قدرتمند است.

برای تلفن های موبایل آینده

به طور خلاصه آن همه، شناسه می گویند که نقطه فروش اصلی در اینجا زمان است که ارزش قیمت درخواست تنهایی است اگر شما بعد از چیزی منحصر به فرد را به تعامل و از کنترل بزرگ خود را از فشار بهره مند شوند. من مانند دستگاه های درام دایره زنگی انجام و MasterBlaster می کند گوشت گاو درام خود را برای تلفن های موبایل تا کمی، اما انگار سینت سایزر درام مناسب و معقول در حال حاضر با حداکثر برای زنده گنجانده شده است. بنابراین در چشمان من TIMBREs استفاده اگر می خواهید به گسترش موجود تن درام مصنوعی در دسترس است با سوئیت زنده.

به روز رسانی جدیدتر منتشر می شوند من تصور ایده های بیشتر و بزرگ تر را به بازی آمد به عنوان زمان تکامل می یابد از بازخورد کاربر. Skinnerbox در حال حاضر به من اشاره شد برخی از ویژگی های بسیار سرد خارج از رکورد، بنابراین ارزش آن نگه داشتن چشم این بسته در طول زمان اگر در حال حاضر به اندازه کافی از ویژگی های مجموعه نیازی برای شما. اما برای کسانی که می خواهند به تجربه با طبل و طلب ادغام فشار خوب، این یک خرید ارزشمند در اینجا و در حال حاضر است.

سخت برای برقراری ارتباط توابع خلاق خاص با زمان و TIMBREs دستگاه تا در این ویدئو من به شما نشان دهد که چگونه تصادفی، طول الگوی بخشی و نوسان را می توان برای ایده های تجربی استفاده آن:

مزایا:

- طول الگوی جداگانه، سرعت پخش و تصادفی گزینه در هر بخشی در زمان.

- دستگاه های دایره زنگی ارائه یک تن منحصر به فرد از سنتز درام بیش از دستگاه های مصنوعی درام همراه با حداکثر برای زنده.

- دستگاه های دایره زنگی می تواند به عنوان ابزار زمانی که بر روی یک مسیر MIDI لود استفاده می شود.

- جلوه های ویژه گرافیکی استاد مایک شما اجازه می دهد بین دو صحنه درام صدا مربا.

- چند سطح گزینه های تصادفی.

منفی:

- زندگی می کنند و باعث از تلفن های موبایل است که کمی laggy در طول زمان تا یک راه حل نیاز اگر شما می خواهید نقاط قوت بار توالی و پد تحریک با زمان تاخیر کم به کار گرفته شوند.

- تابع شکلگیری استاد تصادفی در ثانیه کنترل، ارزش syncd نیست.

- بدون کشیدن و رها کردن تابع را به سرعت دریافت MIDI خارج از زمان به زندگی قابلیت ویرایش.

اتمام دوره ویدیو صدا مدرس در AskVideo.com اینجا هستید::

https://www.askvideo.com/about/trainers/liamomullane


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Max For Live: For Musicians
Live 9 400
Dream It. Do It.
Do you want to learn Max For Live: For Musicians?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: