All Articles Review
چکیده: Soundprism طرفدار
G.W. Childs IV on Sat, August 3rd 0 comments
One developer known as Audanika thinks that they’ve developed a new instrument interface that alleviates the need for any prior training in music. Have they succeeded? G. W. Childs finds out.

شما همچنین اصلا بسیاری از مردم veering به راه هایی برای دوباره اختراع این روزها بازی را ببینید. در واقع، تنها چند راه هنگامی که آن را پایین می آید به آن وجود دارد. انگار یک صفحه کلید، و انگار گیتار.

البته، پیشگامان مانند برایان ENO است که به طور مداوم خواهد آمد تا با طرح های رابط کاربری جدید مانند بلوم نیز وجود دارد. اما، این برنامه تمایل به سقوط بیشتر در هنر / موسیقی بصری، و بیشتر برای آزمایش به معنای، به عنوان نتایج خود را می تواند یک کمی که نامنظم و بی هدف به چپ و راست، در زمان.

یکی از توسعه دهنده شناخته شده به عنوان Audanika فکر می کند که theyve یک رابط کاربری جدید انسانی است که کاهش نیاز به هیچ گونه آموزش قبلی در موسیقی است. آیا آنها موفق بوده است؟ اجازه می دهد پیدا کردن.


Soundprism نرم افزار چیست؟

Soundprism Pro


خیلی خوب، پس شما بزرگترین کیبورد در جهان را تشخیص دهید. اما، youd مانند قادر به پخش برخی از کلید های متوسط ​​برای این آهنگ که شما بدون نیاز به اشکال خواهر کوچک خود را، سخت یک بیت از یک سردستهزنان خواننده اپرا. Soundprism طرفدار را وارد کنید.

Soundprism طرفدار میسازد از چندین صفحه کلید MIDI کوچک در یک شبکه مانند الگو در یک راه بسیار هوشمندانه است. نتیجه این است که بدون توجه به جایی که شما قرار داده انگشتان دست خود را، که آیا آن را بر روی آی پد یا آی فون باشد، شما همیشه چیزی خوب بیرون می آید. اما، به این عنوان توصیف اصلی، و تنها Soundprism نرم افزار به عنوان یک ابزار می توان اتصال کوتاه آن را فوق العاده، زیرا می تواند دورتر از این و کاملا گویا در همان زمان.

در شبکه از کلید های پیانو، شما به دنبال در همه دسته در نظر گرفته شده برای دست راست به بازی. تمام ملودی های درخشان، قطعات ریتم، و آنچه شما داشته باشد. هر چند، در سمت چپ، در یک ستون کوچک، شما متوجه جعبه های اضافی. این جعبه ها برای دست چپ در نظر گرفته شده است. یادداشت های باس، یا کلید باس. اساسا، با دو انگشت، شما می توانید بازی که معمولا چند انگشت را به کار کردن. اما، ضربه زن این است که هنوز برای تلفن های موبایل مانند شما با استفاده از انگشتان دست!


سلام این؟

خوب، اگر Soundprism نرم افزار برای جلوگیری از تنها بودن یک ابزار کوچک خوبی برای هر کسی که به بازی بر روی آی فون خود را یا آی پد. خوب، من انرا زمان برای نوشتن نظر گرفته شده است. اما، آن را در واقع می توانید، اگر شما آن را اجازه دهید، موسیقی بر روی ادم کند و تنبل خود را به مکان های مختلف. حتی ممکن است تا حول و حوش.

Soundprism نرم افزار نیز ارائه می دهد راه های مختلفی برای دسته که بر روی آی فون خود را یا آی پد به کامپیوتر انجام شده است. برای یک چیز، شما می توانید آن را به عنوان یک کنترل کننده MIDI از طریق یک اتصال USB ای (کیت اتصال به دوربین) و یا از طریق WIFI استفاده کنید. اما، تا همه چیز را حتی جالب تر، شما همچنین می توانید آن را با Audiobus به عنوان یک منبع دستگاه استفاده کنید. این به این معنی Soundprism می تواند به عنوان یک دستگاه بسیار رسا ورودی ملودیک برای ضبط موسیقی در برنامه مانند Loopy، که همچنین توسط Audiobus پشتیبانی شده استفاده می شود. چندین ویژگی بیشتر به کشف با Soundprism طرفدار وجود دارد، اما بد کسانی را برای شما به کشف ترک.


خط پایین

من به شدت خوشحال به با استفاده از Soundprism طرفدار. و گرچه من یک نوازنده صفحه کلید و چاشنی، من بسیار مشتاقانه منتظر است تا با استفاده از آن برای باز کردن امکانات ملودیک و بیان من در میانهی شب قبل از فکر. اگر من یک بازیکن صفحه کلید نیست، این در واقع ممکن است تبدیل به تبر من، به طور کلی، عنوان یک موسیقیدان الکترونیکی. چرا؟ از آنجا که از طریق دوره ساده از noodling اطراف، من دارم میرم که با برخی از پیشرفت ها و ملودی های من دارم میرم که هرگز قبل از فکر آمده است.

یک چیز بد بگو این است که پالت صدای کمی محدود است، حتی اگر Audanika صداهای اضافی برای خرید ارائه می دهد. اما، اگر شما با استفاده از آن به عنوان یک کنترلر MIDI، که شناسه توصیه ... چه کسی اهمیت میدهد؟ شما یک تن برای تلفن های موبایل بر روی کامپیوتر شما، درست است؟

وب سایت:

آیتونز (رایگان):

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Exploring GarageBand For iPad
GarageBand For iPad
Dream It. Do It.
Do you want to learn Exploring GarageBand For iPad?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: