All Articles Review
نقد و بررسی: استاینبرگ UR12 رابط های صوتی
Matthew Loel T. Hepworth on Mon, January 19th 2 comments
In the market for a 1-XLR mic, 1-1/4’ audio interface with 192 kHz support that works with iPad and Mac/PC and comes with Cubase AI 7... for under $100 dollars? The Steinberg UR12 aims to please.

با علاوه بر این از UR12 ، استاینبرگ اند گرد محبوب خود UR-مجموعه ای از واسط های صوتی. در حالی که آن را مقرون به صرفه ترین این دسته، متی Loel T. Hepworth به بررسی ویژگی های دیگر منحصر به فرد این رابط همه کاره کم است.

هستند بسیاری از رابط های صوتی در بازار وجود دارد، و استاینبرگ UR-سری (اعم در کانال ورودی 2-24) در حال حاضر دارای چندین مدل با طیف گسترده ای از ویژگی های. بنابراین اولین سوال من این بود: چرا آنها اضافه می UR12 به برابر؟ حالا که من دارم میرم رابط در هر دو کامپیوتر و آی پد استفاده می شود، من می توانید ببینید که دقیقا برای چه کسی این مدل طراحی شده است.

سازمان دیده بان مت Hepworth با استفاده از UR12 با اپل:


نگاه اول

مانند تمام دیگر رابط UR قابل حمل، UR12 است مانند یک مخزن، مخزن واقعا دشوار ساخته شده است. هنگامی که شما آن را از جعبه، شما فورا شاسی تمام فلز قدردانی میکنیم. آن تقریبا به اندازه یک کتاب جیبی بزرگ، و کنترل و جک به وضوح در پانل جلو و عقب با برچسب، که دومی نیز در بالای برچسب. از جمله در جعبه است یک کابل USB، دیسک ابزارهای UR، کتابچه راهنمای صاحبان، و یک کد که شما با آن می توانید یک مجوز برای CUBASE AI 7 برای مک و یا کامپیوتر دانلود کنید. این نسخه از CUBASE 32-آهنگ های صوتی، 48-آهنگ های MIDI، انواع مخلوط کردن و تولید ویژگی های، و همچنین به عنوان قادر به ضبط در UR12 فرکانس نمونه بالا از 192 کیلو هرتز ارائه می دهد.

تابلوی جلو دار

پانل جلو دارای یک فانتوم شده ورودی XLR با PREAMP MIC D-پیش (بیشتر در بعد)، همراه با یک سلام-Z 01/04 ورودی برای ابزار. هر دو ورودی را کنترل بهره و شاخص اوج. نور USB خواهد وضعیت اتصال به یک کامپیوتر یا آی پد (چشمک زن بدون هیچ اتصال و یا بدون راننده نصب شده است، محکم برای اتصال مناسب) نشان می دهد، و دکمه خروجی کنترل سطح از هر دو جک هدفون تک و جک خروجی استریو در پانل پشتی. تاپیک همچنین یک دکمه مستقیم مانیتور که نظارت بر ورودی رایگان تاخیر فراهم می کند.

The front panel.

پانل جلو.

پنل عقب

پانل پشتی دارای دو پورت های مختلف USB (تفاوت مهم است و خواهد شد در یک لحظه مورد بحث) با یک سوئیچ منبع تغذیه، خروجی استریو در اتصالات RCA، یک سوئیچ قدرت فانتوم 48V (مطابق با در پانل جلو LED)، و اسلات ضد سرقت.

The rear panel.

پانل پشتی.

در سفر قدرت

همانطور که برای پورت USB، آنها نه هر دو پورت داده. پورت USB 2.0 است برای داده ها و باید به یک کامپیوتر یا آی پد (اپل دوربین USB کیت اتصال مورد نیاز) برای UR12 برای برقراری ارتباط با دستگاه میزبان متصل می شوند. هنگامی که به یک کامپیوتر متصل، پورت باس-شده است، به طوری که سوئیچ منبع تغذیه باید به USB 2.0 پورت را تنظیم کنید. اما از آنجا که اپل می تواند قدرت را از طریق هر یک از 30 پین و یا کانکتور رعد و برق عرضه نمی (بسته به مدل iPad خود را)، شما باید منبع قدرت به پورت میکرو USB تغییر دهید و ضمیمه یک منبع تغذیه یا باتری خارجی است که می تواند 5 ولت عرضه (4.8-5.2 V اسمی) و 0.5 آمپر (500 میلی آمپر) جریان و یا بیشتر است. از آنجا که بسیاری از رزمندگان اپل-toting جاده در حال حاضر یک باتری و یا USB شارژر قابل حمل است که در دیدار کسانی که مشخصات را داشته باشد، شما در حال حاضر ممکن است یک دستگاه است که UR12 قدرت. با این حال، شما نیاز به عرضه خود USB-A به کابل میکرو USB B. من UR12 با باتری Jackery غول پیکر، و همچنین به عنوان یک شارژر تلفن عمومی با یک پورت USB تست شده است. UR12 به درستی با هر دو انجام می شود.

Power options: Jackery Giant + battery pack (left) and generic 5V 500 mA phone charger (right).

گزینه ها: بسته باتری Jackery غول پیکر (سمت چپ) و عمومی 5V 500 شارژر تلفن میلی آمپر (سمت راست).

چه کسی آن برای

UR12 مناسب برای ترانه سرایان خواننده / که نیاز به یک رابط کوچک هنوز ناهموار قابل حمل، و یا هر کسی که با بیش از یک میکروفون و / یا یک سلام-Z ورودی به طور همزمان ثبت شده است. با این حال، اگر شما هر گونه ضبط استریو، که youd بهتر است به دنبال در UR22 یا UR44، که دومی نیز با اپل کار می کند. این نیز به خوبی کار می کند به عنوان یک دستگاه تنها مانیتور برای ویراستاران ویدئو و یا دی جی که ممکن است قابلیت ورودی صوتی لازم نیست به عنوان اغلب به عنوان نوازندگان انجام دهید، و یا هر کسی با استفاده از برنامه های اپل که تمایل کیفیت صدا بالاتر است.

چگونه آن را برای تلفن

با وضوح 24 بیتی، UR12 به راحتی می توانید با رابط دیگر در محدوده قیمت خود را به رقابت بپردازند. اما زمانی که شما در نظر بگیرید که بسیاری از رقابت در 96 کیلو هرتز گیر است، قابلیت 192 کیلو هرتز از UR12 می سازد آن را در زیر $ 100.00 طبقه بسیار منحصر به فرد. همچنین، به عنوان سلام در بررسی من از دیگر رابط های UR اشاره شد، PREAMP MIC D-پیش (کلاس-A طراحی معکوس دارلینگتون) تولید یک شخصیت بسیار موسیقی. اگر شما در میانهی شب شنیده یکی نشده است، شما باید. D-پیش دارای مخالفان خود را در چند انجمن ها و وبلاگ ها، با ترجیع بند مشترک از، آن صاف نیست. در حالی که واقعی خود را که D-پیش است PREAMP flattest صدایی در بازار نیست، آن را نیز عادلانه می گویند تکه ای از چرخ دنده استودیو بوتیک است که بسیار برای پاسخ مسطح مورد نظر وجود نداشته است. (من عاشق قدیمی میکروفون نویمان U47 به دلیل چگونه صاف آن برای تلفن های موبایل، گفت: هیچ کس.) تخت خسته کننده است. نمی تواند خسته کننده، جالب باشد.

چگونه کار می کند

من آزمایش UR12 در مک های مختلف و کامپیوتر مبتنی بر ویندوز، همراه با برنامه های متعدد از جمله Cubase و ازن، RX 4، پریمایر CC، استماع، و WaveLab، همه از آن کاملا بدون موضوع واحد کار کرده است. درایور صوتی USB یاماها طراحی شده اند در اطراف برای مدتی بوده است، به طوری که عملکرد سنگ جامد تعجب آور نبود.

هنگامی که من سعی کردم UR12 با اپل، به خوبی آن را فقط کار کرده است. و کیفیت صدا و شخصیت بسیار بهبود بیش از اپل ساخته شده است در سیستم های صوتی. من برای اولین بار تلاش برنامه Steinbergs Cubasis DAW (49.99 $ در فروشگاه برنامه اپل) و مطمئن ساخته شده به تنظیم عمق بیت به 24 بیت. من هم آن را با یاماها موبایل ترتیب و TNR-من، Arturia iProphet، MOOG Animoog، GARAGEBAND، وگل CMI نرم افزار، و جردن رودس MorphWiz، همه از آن بی وقفه کار می کرد و صدا بزرگ سعی. اتصال UR12 به iPad من تمام آن را برای تمام برنامه های مورد علاقه خود را به آن را تشخیص با هیچ پیکربندی دیگر لازم در زمان بود.

An iPad-based recording studio that fits in a small briefcase.

استودیوی ضبط بر اپل-که متناسب با در یک کیف کوچک است.

UR12 همچنین دارای قابلیت پرونده منحصر به فرد است که اجازه می دهد تا شما را به جریان صوتی از ادم کند و تنبل خود را مستقیما به اینترنت می باشد. در حالی که ممکن است یکی از ویژگی های هر کس نیاز دارد نیست، کسانی که انجام خواهد داد توانایی درک.

نتیجه گیری

است برخی از رقابت خارج وجود دارد در 1-MIC، 4 / 1-1 صوتی بازار رابط وجود دارد. فوکوسرایت iTrack سولو به ذهن می آید، و حتی کمی ارزان تر آن نسبت به UR12، اما تنها پشتیبانی تا فرکانس نمونه 96 کیلو هرتز. (من شخصا فکر می کنم UR است یک مزیت بزرگ آینده با CUBASE AI 7 جای Ableton، زندگی آرشیو 8.) آیکون دیجیتال بخش MICU انفرادی دارای 192 قابلیت کیلو هرتز، اما در مورد هزینه $ 35.00 تر، معتاد به کار با اپل، و همراه با هیچ نرم افزار در همه. بنابراین اگر شما نیاز به 192 کیلو هرتز، صدایی PREAMP بزرگ میکروفون، کامپیوتر و سازگاری اپل، نرم افزار بزرگ، همه در یک منم شاسی قابل حمل ساخته شده است به عمر مالک، UR12 قطعا شما یک و دو پانچ دهد.

قیمت: 99.00 $ خیابان

مزایا: دشوار، مقرون به صرفه، PREAMP بزرگ میکروفون، طبقه سازگار برای iPad، پرونده برای جریان اینترنت، CUBASE AI 7.

منفی: کمی به هیچ گزینه ضبط استریو، هیچ پورت MIDI، CUBASE AI 7 باید دانلود شود.

وب سایت:

Related Videos
Comments (2)

You must be logged in to comment.

 • Victor
  Hello, i was wondering if the HI-Z input channel is also making use of the Yamaha D-preamp. I would like to use my guitar with both hi-z and D-preamp features. Thank you!
  • 4 years ago
  • By: Victor
  Reply
 • MattLTH
  Hi Victor. I contacted Steinberg and they informed me that the UR12 has only one D-Pre. The HI-Z input is a line input and doesn't use the same preamp. If you wanted two D-Pres, you'll need to look into the UR22mkII, UR242, or other Steinberg/Yamaha interface that has two mic D-Pre preamps. Thanks, MattLTH
  • 4 years ago
  • By: MattLTH
OBS 101 - The OBS Video Manual
OBS 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn OBS 101 - The OBS Video Manual?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: