All Articles Review
نقد و بررسی: TASCAM DR-44WL
The Sound Tutor on Fri, July 10th 0 comments
TASCAM's DR-22WL & DR-44WL handheld recorders boast great features, but it's smartphone operation via Wi-Fi really caught the attention of The Sound Tutor. He shares his experience with the DR-44WL.

ضبط درست یک راه عالی برای ادغام بافت و تن منحصر به فرد به محل کار شما، و همچنین به عنوان یک بهانه سالم به در خارج از محیط استودیو دریافت کنید. این چیزی است که من واقعا پرشور در مورد و به همین دلیل من دارم میرم که بررسی بسیاری از دستگاه های ضبط دستی در طول سال ها هستم. وقتی که من گزارش AskAudios Rounik Sethi در این سال NAMM در TASCAMs تماشا دو مدل جدید من از پردازنده های Wi-Fi قابلیت های این واحد بسیار کنجکاو بود. این اجازه می دهد تا آنها را به از طریق یک برنامه رایگان گوشی های هوشمند به نام کنترل DR Android یا iOS کنترل شود.

پس از یک بازی سریع در برنامه روشن می شود که شما یک سطح بسیار عمیق تر از کنترل از معمولا در کنترل از راه دور اختصاص داده شده برای برخی از واحدهای ضبط ارائه شده است. کنترل برنامه شامل ورودی تنظیم سطح، مشاهده سطح ورودی و پخش، و پخش فایل های ضبط شده برای چک کردن کیفیت. شما همچنین می توانید انتقال فایل های صوتی به گوشی خود را از طریق Wi-Fi و سپس با استفاده از ساخته شده است در ساوندکلاود عملکرد آپلود، و یا گزینه های دیگر انتقال فایل طبیعی مانند ایمیل، Dropbox به، و غیره

The DR-44WL has an onboard metronome with some really useful features like time signatures and a choice of three sounds but it can’t actually be used while you record which is a massive drawback. I worked around this by running another musical app on my phone, so I could listen to a click on headphones while I record from the DR-44WL.

DR-44WL دارای یک مترونوم پردازنده با برخی از ویژگی های واقعا مفید مانند امضا زمان و انتخاب سه برای تلفن های موبایل، اما آن را در واقع نمی تونم در حالی که شما ثبت شده است که یک نقطه ضعف گسترده مورد استفاده قرار گیرد. من در اطراف این با اجرای یکی دیگر از برنامه های موسیقی بر روی گوشی من کار می کرد، بنابراین من می تواند به کلیک بر روی هدفون گوش در حالی که از DR-44WL ضبط I.

ویژگیهای فیزیکی

قرار دادن کنترل از Wi-Fi را به سمت برای یک لحظه، این واحد دارای یک مجموعه بسیار خوبی از امکانات را برای قیمت آن است. سلام قبلا مورد استفاده قرار و دوست داشتنی دیگر بالاتر پایان دستی از TASCAM به نام DR-100mkII. این یک MRRP بالاتر از DR-44WL، اما در واقع آنها به فروش در تقریبا همان قیمت در مغازه ها در حال حاضر به عنوان آن مدل قدیمی تر. عناصر کلیدی ساخته شده است که من لذت بردن از DR-100mkII مقدار کنترل های فیزیکی موجود در واحد به جای بسیاری از توابع در منوها دیجیتال به خاک سپرده شد. این واحد کنترل های فیزیکی شامل ورودی سوئیچینگ انتخاب، محدود قادر می سازد، قدرت فانتوم و به طور کلی کم، متوسط ​​و یا تنظیمات سود بالا. هنگامی که شما باید گزینه های شبیه به این در سوئیچ جسمی اختصاص داده شده، گردش کار خود را سریع می باشد، به ویژه هنگامی که تبادل دنده های خارجی در حال حرکت. ندیده DR-44WL خیلی بد انجام در این بخش با یک سوئیچ فیزیکی برای Wi-Fi را قادر می سازد، ورودی تنظیم سطح، ثبت مسلح و قدرت فانتوم جسمانی و قابل دسترس بر روی سخت افزار.

DR-44WL می توانید ضبط چهار آهنگ یا به طور همزمان و یا به عنوان یک چهار آهنگ که در آن شما می توانید گرفتن مختلف طول می کشد به لایه روی یک دیگر به کار گیرند. آثار سابق به خوبی برای من، بنابراین من می توانید میکروفون پردازنده و میکروفون تماس در همان زمان استفاده کنید. تاپیک دو کانکتور XLR دسته کوچک موسیقی جاز برای XLR یا اتصال جک اینچ. متاسفانه ورودی جک می امپدانس بالا برای اتصال ابزار نیست، اما در سطح خط که آنها هنوز برای برنامه های کاربردی خاص مفید هستند، مانند گرفتن خط، خارج از میز میکس به عنوان مثال. ی Reverb پردازنده و مخلوط کن آن را آسان به کنار هم قرار دادن دموی که باعث می شود ساوندکلاود آپلود و چهار آهنگ ضبط بسیار مفید است. قدیمی DR-40 مدل که قبل از تاریخ DR-44WL گزینه ای برای حرکت میکروفونهای پردازنده از XY به AB موقعیت است که همیشه برای انتخاب بهترین تنظیمات معلق در محیط زیست خود را مفید به حال. متاسفانه این با DR-44WL رفته به عنوان میکروفون خود را به یک آرایه XY ثابت شده است.

Another limitation of the app is that recordings made at 96 kHz cannot be streamed back to your phone for review. As a work around you can record your test audio at a lower sample-rate and then switch to 96 kHz when you’re ready to go for a real take. Thankfully the app allows easy access to these recording settings.

محدودیت دیگر برنامه این است که ضبط شده در 96 کیلو هرتز را نمی توان به تلفن خود را برای بررسی جریان. به عنوان یک کار در اطراف شما می توانید صوتی آزمون خود را در کمتر نمونه نرخ ضبط و سپس به 96 کیلو هرتز تغییر دهید هنگامی که شما آماده برای یک را واقعی بروید. خوشبختانه برنامه اجازه می دهد تا دسترسی آسان به این تنظیمات ضبط.

عامل کمانچه

این اولین بار من دارم میرم که بهره برداری از یک دستگاه از نظر دو گزینه رابط ارزیابی است. سلام در حال حاضر ذکر چند نقص در رابط های برنامه کاربردی، اما در عمل آن بسیار سیال برای گزینه های آن را پوشش میدهد. اگرچه DR-100mkII شامل یک کنترل از راه دور بی سیم کوچک، آن را کاملا در آنچه در آن کنترل و به هیچ وجه نزدیک به عنوان سریع به عنوان با استفاده از گوشی های هوشمند خود را به کنترل یک دستگاه عمل می کنند، به طوری که DR-44WL برنده اینجا محدود شده است. یک رمز گذار های بی پایان در کنار واحد شما اجازه می دهد تغییر سطح ورودی در سخت افزار و نرم افزار باعث می شود در حالی که پایین ترین به بالاترین تنظیمات افزایش ورودی به عنوان ساده به عنوان یک کش رفتن انگشت، این رمزگذار طول می کشد خوب 15 ثانیه برای پوشش محدوده همان افزایش . زمان نیازی تنها مشکل یا به عنوان این همه دست کاری می شود تا در ضبط خود را برداشت و همچنین، پس منم 15 ثانیه از صدا از بین برد اگر شما اتفاق می افتد گرفتن و تلاش برای تنظیم سطح در یک یورش. حتی بدون این حس اضطراری، کمی آن دشوار برای آن را تا زمانی که از پایین به بالا تنظیمات. به عنوان مثال، من در حال حرکت با مجموعه ای از DPA 4060 فانتوم میکروفون شده که کاملا حساس هستند و نیاز به افزایش ورودی بسیار کمی ضبط، اما من به طور مرتب بیش تغییر دهید برای من Jez رایلی میکروفون تماس با فرانسه که نیاز به یک مقدار خوبی از افزایش ورودی برای بهینه ضبط. پس هر چه من دنده خارجی من با استفاده از شبیه حرکت از یک شی به دیگری در خارج از منزل تغییر دهید، من می خواهم که از طریق این تنظیم تنظیم آهسته بروید. برنامه به وضوح اجتناب از این مشکل اما من امیدوارم که این چیزی است که می تواند در یک بروز رسانی سیستم عامل به زودی برای انجام عملیات سخت افزار اصلاح است.

The DR-44WL comes with a decent number of accessories including a hot-shoe attachment (top middle) for video work with an DSLR and a mic stand adaptor (bottom left).

DR-44WL می آید با یک تعداد مناسب و معقول از لوازم جانبی از جمله دلبستگی داغ کفش (بالا وسط) برای کار های ویدئویی با DSLR و یک آداپتور موضع میکروفون (پایین سمت چپ).

افکار نهایی

از طریق استفاده من از این واحد در طول چند ماه گذشته من دارم میرم که در بر داشت کیفیت صدای کاملا دقیق در شرایط محدوده فرکانس و میدان استریو. چیزهایی که hissy کمی کار با منابع ضبط سطح پایین شدید و میکروفونهای پردازنده، اما من این انتظار را از یک واحد از این قیمت و به طور کلی استفاده میکروفون خارجی DPA من برای این نوع از وضعیت ضبط. نقص اصلی در واحد خود به موضوع رمزگذار ورودی من فقط ذکر شده است، در غیر این صورت گردش کار در این واحد بسیار سریع، به خصوص از طریق نرم افزار. من مطمئن نیستم اگر محدودیت های مترونوم را می توان به راه حل اما من خوب کار می کرد تا زمانی که شما قصد عمدتا عمل واحد از برنامه و از تجربه من چیزیه که خودت برنامه کنترل DR خود را در این واحد بزرگترین نقطه فروش بیش از گزینه های دیگر خارج وجود دارد .

قیمت: 249

مزایا: DR برنامه کنترل ارائه می دهد دسترسی سریع به ویژگی های بسیاری، فایل را می توان به ساوندکلاود از طریق برنامه آپلود،

منفی: از Wi-Fi استفاده می کند تا قدرت باتری بیشتر، شماره گیری ورودی بسیار آهسته بر روی سخت افزار، مترونوم نمی تونم استفاده شود در حالی که ضبط، 96 کیلو هرتز فایل نمی تونم به DR برنامه کنترل جریان

وب سایت: www.tascam.com/product/dr-44wl

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Recording Vocals
(The) Art of Audio Recording 104
Dream It. Do It.
Do you want to learn Recording Vocals?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: