All Articles Review
چکیده: غزل اکو اکسپرس نرم افزار
Jay Asher on Fri, March 8th 0 comments
What is the Sonnet Echo Express Pro and how can it impact your studio workflow in a positive way? Logic Pro author and guru, Jay Asher, seeks the answer in this review.

یک و نیم سال پیش، با عدم قدرت اول من نسل 2.66 چهار هسته ای مک پرو به من ارائه با کتابخانه های بسیار خواستار نمونه و ابزار های مجازی اقدام به اجرای نا امید، من تصمیم به ساخت یک PC برده، و آن را یک تصمیم عاقلانه است. برای یک سوم از هزینه یک کامپیوتر جدیدتر مک پرو (تقریبا 1600 دلار)، من یک ماشین قدرتمند تر با SSD در حال اجرا در سرعت SATA III برای اجرای EastWest هالیوود سری کتابخانه ها در وین گروه طرفدار 5 بود. (توجه: من کار پاره وقت به عنوان هماهنگ کننده EastWests آنلاین است.)

علاوه بر این زندگی جدید به مک منطق من طرفدار مبتنی بر خدعه و فریب درست نفس، و من خیلی محتوا. سپس اپل کوه شیر و محترم من مک نرم افزار برای اولین بار خواهد بود ارتقا به آخرین سیستم عامل مک!

نوشتن بر روی دیوار بود. من را به بخشی از زندگی من در کمک کردن به دیگران با طرفدار منطق و قادر به نگه داشتن یک ضرورت بود. همچنین، از آن واضح به نظر می رسید به من که اپل در گذار از فایروایر به رعد و برق است که راهی که من نیاز به سر پایین بود. سپس، به عنوان در حال حاضر، هیچ جوانب مک با رعد وجود دارد، بنابراین من در 2 انتخاب شده است: پردازنده Core i7 چهار نیکل و یا مک مینی سرور پشتیبانی از چهار پردازنده Core i7 است. در حالی که نیکل بود به وضوح دستگاه های قوی تر و انتخاب بهتر برای اماده کامپیوتر تک، همچنین در مورد دلار 1200 بیشتر 1 من می خواهم و از آنجایی که من تا به حال برده PC و 2 مانیتور که من بود خوشحال با، من برای تصمیم گرفتند مینی مک.

زیبا و شیک پوش. در حال حاضر با این حال، من تا به حال برخی از تصمیم گیری های جدی را به عنوان برخی از مشکلات جدیدی را برای خودم ایجاد کرده بود.

هارد درایو: من تا به حال 4 درایوهای داخلی در من مک پرو، 2 درایو FireWire و 1 USB درایو است. مینی مک، که آمد با 2 HDS داخلی، تا به حال 1 تاندربولت پورت، 1 FireWire 800 و پورت، و 4 پورت USB 2. (به تازگی اعلام مک مینی USB 3 پورت).

مسئله ای نیست. I 2 از درایوهای داخلی در موارد فایروایر قرار داده است و از آنجایی که من می توانم در یک فایروایر رابط صوتی استفاده نمی کند، من می توانم با موفقیت زنجیره دیزی دیسک های فایروایر بدون مسائل است. در آینده، می تواند به تاندربولت کابل فایروایر در صورت لزوم و همچنین خریداری کنید. که به اندازه کافی آسان بود!

کارت های PCI-E: این نمی شود که به راحتی خطاب. مینی مک (و نیکل) بدیهی است که هیچ اسلات های PCIe می باشد. رابط صوتی من HDSPe RME-AIO کارت گرافیک PCI Express است و آن است که فوق العاده برای اهداف من به عنوان آن را برای تلفن های موبایل ارائه می شود، در میان پایین ترین زمان تاخیر از تمام واسط های صوتی، و یک راننده سنگ جامد است. من می توانم آن را و فروش خرید رابط USB RME، اما من می خواهم تا پایان صرف یک مقدار عادلانه از پول و به دست آوردن یک رابط صوتی است که، در حالی که تقریبا قابل مقایسه است، احتمالا هنوز هم تعداد کمی پایین تر آهنگ و تاخیر تحویل. و در عین حال، هیچ واقعا مقرون به صرفه با کیفیت بالا و رابط تاندربولت صوتی وجود دارد.

همچنین، چه باید بکنید با UAD-2 کارت های PCIe؟ باز هم، من می تواند از آن و فروش خرید فایروایر مبتنی بر UAD-2 ماهواره، اما من می خواهم تا پایان صرف یک مقدار عادلانه از پول و گرفتن UAD 2 کارت است که در حالی که تقریبا قابل مقایسه است، به پایین پلاگین در شمارش و می تواند مانع از ارائه عملکرد از درایوهای فایروایر من.

مانیتور: مینی مک فقط 1 پورت HDMI برای یکی از نمایش من، اما چه در مورد دوم؟ من می توانم از VGA به تاندربولت اما بعد از آن من می خواهم یکی دیگر از پورت تاندربولت نیاز دارید. شاید شکاف؟

پاسخ به هر دو من از PCIe و مسائل مربوط به مانیتور تبدیل به یک راه حل یک مرحله ای، غزل اکو اکسپرس طرفدار رعد شاسی .

Pic 1


این شاسی متصل به پورت تاندربولت مک مینی کامپیوترها و به من می دهد، دو اسلات PCIe برای RME من و UAD-2 کارت و دو پورت تاندربولت، اجازه می دهد به قلاب تا مانیتور دوم من است. تمام مشکلات من حل برای لیست قیمت (من پرداخت می شود کمی کمتر) از 799 $ است.

بنابراین من به ارمغان آورد خانه، کارت، قلاب، همه چیز را نصب و در حال حاضر با استفاده از آن را برای چند ماه است.

این حکم؟ من ساخته شده تماس بگیرید. آیا این یک راه حل کامل است؟ شماره زن و شوهر از سال پایین خط بدون شک وجود خواهد داشت با کیفیت بالا و رابط تاندربولت مقرون به صرفه صوتی، درایوهای مقرون به صرفه SSD رعد، هاب مقرون به صرفه رعد و صاعقه بر اساس کارت UAD، بنابراین می توان گفت که من خریداری یک راه حل موقت و است کاملا احتمالا درست است. اما در این نقطه قیمت، اگر آن را به من اقدام به خرید 2 سال، من به پول با ملاحظه به خوبی سپری کرده است.

هر گونه مسائل؟ زن و شوهر. من واقعا هیچ راهی برای آزمایش این اما آن را به من به نظر می رسد که RME فراهم می کند کمی، و منظورم این است که کمی سطح پایین تر از عملکرد در شاسی از آن را از شاسی بود. هیچ چیز مهم است و من در این مورد اشتباه می تواند به عنوان ابزار مجازی و کتابخانه های من با استفاده از به طور فزاینده ای بیشتر خواستار است.

مسئله دوم این است که چیزی که کمی پر سر و صدا است. غزل فناوری می بالد که طرفداران سرعت آن متغیر عمل می کند و آرام با کارت های خنک کننده، خنک کننده بهتر برای کارت داغ می باشد. من حدس می زنم کارت 2 من کارت داغ.

بهترین پاسخ این است که آن را دورتر، در پشت چیزی که ماسک سر و صدا و بسته بندی کردن شاید چیزی در اطراف آن، در مورد من درج استایروفوم که آمد با بسته بندی، بدون مسدود کردن منافذ طرفداران. من اصلا واقعا متوجه سر و صدا تا زمانی که آن را خاموش (و برده PC من) و فکر می کنم به خودم، وای، مطمئن آرام در اینجا.

در جمع بندی، توصیه میکنم که شما در نظر غزل اکو اکسپرس طرفدار رعد شاسی گسترش در صورتی که مثل من، شما به خودتان پیدا کنید در یک دوره گذار که در آن شما می خواهید از آخرین سیستم عامل و کامپیوتر سریعتر اما نمی خواهم به لوازم جانبی در حال حاضر خود را کاملا تغییر است.

کشف بیشتر در مورد غزل - اکو اکسپرس تاندربولت از PCIe شاسی گسترش در


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Touring An SSL Console
(The) Art of Audio Recording 401
Dream It. Do It.
Do you want to learn Touring An SSL Console?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: