All Articles Review
نقد و بررسی: مجموع پست EZDrummer 2
Toby Pitman on Tue, May 6th 0 comments
It's taken a while, but finally we've got Toontrack's EZdrummer 2 in our hands! Toby Pitman has put this through its paces to find out if the wait has been worth it.

آن 8 سال بوده است از سال EZ درام زن بیرون آمد. آن هم 8 سال است از آن رو هر نوع به روز رسانی عمده است. EZ درام زن به عنوان برادر بچه های برتر درامر برای مدت طولانی دیده می شود. خوب، که برادر بچه فقط بزرگ شده! و الانم به ورزشگاه بوده است!

و بنابراین در حال حاضر مجموع پست در نهایت دور کردم به EZ درامر 2 . نوع من از خوشحالم که آنها منتظر بیش از حد به دلیل theyve گرفته تمام بیت خوب از محصولات theyve شده است در طول سال مانند EZ کلید ها و EZ مخلوط در حال توسعه و آنها را به آنچه در حال حاضر یکپارچه رقیب جدی برای خواهر و برادر بزرگتر است.

واضح است که خیلی چیزهای جدید که آن سخت خواهد بود برای آن همه پوشش اینجا، اما بد بهترین کار من وجود دارد. پس اجازه می دهد شروع در بالای صفحه.

نگاه جدید!

اولین چیزی که متوجه خواهید یک رابط کاربر کاملا از نو طراحی شده است. این به نظر می رسد بسیار شبیه به رابط کلید EZ با سازنده آهنگ جدید در پایین که به خوبی بعد از آن دریافت کنید.

Pic 1

در بالای چهار زبانه برای صفحات مختلف که شامل درام، مرورگر، جستجو و میکسر. تاپیک همچنین یک منوی کشویی برای ایستگاه از پیش تنظیم میکسر (بیشتر در مورد این بعد) و یک منو برای عملکرد های مختلف MIDI مانند توسعه یافته حمایت E-طبل و صرفه جویی در پروژه ها و غیره

اگر شما صاحب هر گونه محصولات EZX، شما دریافت گرافیک زرق و برق دار در چند منصفانه از آنها را در به روز رسانی.

تفاوت UI اصلی بدیهی است که جدول زمانی آهنگ جدید و حمل و نقل در پایین که بسته برخی از ویژگی های جدی جدید است. آن خیلی باحال!

در زیر هود

این فقط برخی از قبل UI در EZ درامر 2 نیست. در زیر هود، شما برخی از تغییرات بسیار مورد نیاز را پیدا کنید. در مرحله اول تاپیک کل موتور صوتی جدید. این بهبود می بخشد و صدا و کارایی کلی EZD2. نمونه های 24 بیتی و در زمان واقعی تبدیل نرخ نمونه استاندارد است.

بهبود اصلی در حال بارگذاری بار. خزیدن دردناک EZD رفته است و کیت بار به همان سرعتی که آنها در SD2 انجام دهد. این است که واقعا خوش آمدید!

EZD2 در حال حاضر نیز یک برنامه مستقل که به معنی شما اصلا نیاز به یک DAW یا لفاف بسته بندی از آن استفاده کنید.

کیت

بنابراین، آن همه جدید در EZD2! رفته است تلاش (و خسته) و تست کیت پاپ / راک از EZD. به جای آن پنج کیت جدید (ثبت شده در بیشه استودیو بریتانیا) به دو بخش تقسیم کتابخانه های مدرن و لوکس می باشد. برای کسانی که نگرانم، کیت پاپ / راک قدیمی در حال حاضر یک محصول جداگانه EZX باشد.

کیت مدرن شامل سه کیت. DW، Gretsch USA سفارشی و یاماها 9000. این همه صدای فوق العاده و اکثر برنامه های کاربردی مناسب است.

مجموعه فهرست شامل دو کیت که از 60S لودویگ و لودویگ Vistalite تشکیل شده است. باز هم این صدای شگفت انگیز با صدای بزرگ باز.

Pic 2

در بالا سمت چپ، شما سه عنصر کوبه ای جدید (کف زدن، تکان دهنده و دایره زنگی) متوجه شده اند. این در تمام کیت شامل هر EZXs شما ممکن است نصب شده که خنک است در دسترس هستند! هر شامل مجموعه ای از عناصر سازهای کوبه ای. تاپیک یک چیز باحال بیمار نشان می دهد شما بعد از آن با این.

هر قطعه کیت دارای یک منوی کشویی که در آن شما می توانید انواع ابزار های مختلف بارگذاری. به عنوان مثال، کتابخانه مدرن دارای سیزده تله های در دسترس است. با کلیک بر روی فلش کوچک خواهد آورد تا پنجره خواص با برخی از ویژگی های بسیار خوب.

Pic 3

این موارد شامل لیست ابزار، اختصاصی کنترل صدا، کنترل زمین (بله!) و نوار شنوایی برای شنیدن لایه های سرعت (که به طور گسترده در کیت جدید EZD2 افزایش یافته است). تاپیک نیز یک کیت کشویی برای بارگیری و یکی از سه کیت کامل.

Pic 4

حالا بند در! منوی بالای شما اجازه می دهد برای بارگذاری هر درام از هر کتابخانه EZX نصب شده را به کیت شما! راست بدین! کیت های سفارشی! و نه یک X-طبل در چشم! (صاحبان SD2 این را دریافت کنید!) این یک امتیاز بزرگ است!

Pic 5

به طور کلی من با کیت جدید بسیار تحت تاثیر قرار داد. آنها بارهای از جزئیات و وضوح و انتخاب گسترده ای از قطعات مختلف را انتخاب کنید. بهبود قطعی در نسخه اصلی. برنده شدن!

مخلوط کن

میکسر نیز دستخوش یک تغییر اساسی کرده است. شما هنوز هم می توانید از نوار کانال اولیه با کنترل حجم، پان، واگذاری خروجی و انفرادی / توابع بی صدا اما تفاوت اصلی این است به ایستگاه از پیش تنظیم میکسر گره خورده است.

تفاوت بخش FX جدید بسیار هوشمندانه به دست آمده از نرم افزار Toontracks EZ مخلوط است. در اینجا ایده. هر از پیش تعیین شده میکسر شامل نه تنها یک کانال تنظیمات نوار منحصر به فرد بهینه سازی شده برای است که از پیش تعیین شده، آن را نیز شامل راه اندازی اثرات منحصر به فرد بهینه سازی شده برای یک صدای خاص است.

حتی بیشتر باهوش تر از این است که راه آن را پردازش درام است. این است که برخی از بند آن را در طول پردازش میکس اتوبوس نیست! در این نگاه.

از پیش تعیین شده خشک راک، زمانی که من کنترل باس لمس آن روشن کانال های موثر بر آن

Pic 6

وقتی که من کنترل سه برابر لمس، مجموعه ای متفاوت از کانال های عملی هستند.

Pic 7

این کنترل مانند ماکروها هستند. هر کانال در یک راه منحصر به فرد برای تولید یک تغییر کلی با استفاده از ماکرو پردازش شده است. خیلی باهوش! یا EZ!!

برای هر میکسر های مختلف آن از پیش تعیین شده بیش از حد! در اینجا تنظیمات پرسه راک. تمام کانال جدید تنظیمات نوار و اثر جدید. اثرات درایو نوار کاست فقط چهار کانال برای اولین بار.

Pic 8

در حالی که PHASER تنها اثرات سربار! دانلود!

Pic 9

تاپیک چند ایستگاه از پیش تنظیم عادلانه را انتخاب کنید، و مطمئن مجموع پست خواهد شد استفاده از این را و آن را از بسته های توسعه بیشتر در تاریخ شد. این مورد علاقه من است هر چند! فهرست کیت خاکریز!

Pic 10

[شناسه صوتی = "26921"]

بنابراین، همه خوب است در مخلوط کن! مقدار زیادی به بازی کردن با و به اندازه کافی فرصت صوتی به تناسب هر پروژه.

جستجو

ویژگی های جدید جست و جو علاوه بر این واقعا عزیز خوش آمدید، به خصوص اگر شما تعداد زیادی از کتابخانه فایل MIDI نصب شده است. بخش بالا به شما امکان گوش کردن فیلتر توسط کتابخانه، سبک، سرب ساز (و یا قدرت دست)، امضا، نوع و سبک بازی.

Pic 11

این یک راه عالی برای کاهش تعداد نتایج جستجو می باشد. به خصوص زمانی که شما با استفاده از بزرگترین ویژگی های شناخته شده برای انسان که تا کنون در هیچ نرم افزار درام قرار داده می شود تا کنون!

Tap2Find
Pic 12

این است (من نمی تونم بیام قسم می خورم) درخشان! فقط در یک الگوی اولیه و پا زدن / دایره زنگی همراه با کلیک و EZD2 شیر یک نتیجه از هر گونه فایل MIDI نصب شده است که که الگوی مسابقات باز خواهد گشت. شیر در برخی از سلام، کلاه، همان چیزی! آیا یک شیار کل و خواهید دریافت نتایج!

Pic 13

بدون اتلاف ساعت تلاش برای پیدا کردن شیار که نظر شما در مسابقات! اگر آن وجود دارد EZD2 آن را پیدا کنید! اگر شما نمی تونم در کتابخانه خود را پیدا کنید و سپس جستجو در فروشگاه آنلاین برای آن! خدای من theyve فکر همه چیز را! :)

Pic 14

شگفت انگیز! ارزش خرید فقط برای این!

کار با MIDI فایل

EZD2 است، راه بسیار خوبی برای ساخت آهنگ های درام. فایل MIDI ترتیب سنج است واقعا آسان برای استفاده و کاملا سرگرم کننده است. آن را نیز باز برخی از ویژگی های سرد برای فایل های MIDI خود را.

یکی از این ویرایش قابلیت بازی سبک است. فقط یک فایل MIDI از مرورگر بر روی جدول زمانی و با دوبار کلیک کردن بکشید. شما هم اکنون یک صفحه که در آن شما می توانید برخی از راه های مهم شیار دارد تغییر کنید.

اولین ویژگی قدرت دست است. این اجازه می دهد تا نه تنها انتخاب ابزار پیشرو مانند کلاه یا سوار برای شیار اما آنچه بیان شده است مانند نکته یا لبه استفاده می شود. در اینجا کلاه در نکته تنگ.

Pic 15

[شناسه صوتی = "26971"]

در حال حاضر در بسته شدن لبه. تفاوت ظریف خوب.

[شناسه صوتی = "26919"]

در حال حاضر من می توانید بر روی تام کشیدن برای به دست آوردن یک شیار کاملا جدید رفتن!

Pic 16

[شناسه صوتی = "26972"]

با کلیک کردن آمار افتتاحیه به من می دهد سقوط در آغاز.

Pic 17

من پس از آن می تواند در برخی از سازهای کوبه ای تبدیل کنید.

Pic 18

[شناسه صوتی = "26920"]

من حتی می تواند به سرعت و پیچیدگی هر بخش با استفاده از ابزار ارائه شده تغییر شکل. همه این تغییرات در زمان واقعی به فایل MIDI به روز شد. واقعا سرد!

آهنگ خالق

در نهایت آهنگ خالق است. این اجازه می دهد تا شما را به ایجاد فرمت های کل آهنگ بر اساس یک شیار فایل MIDI تک. فقط با کلیک بر روی دکمه اجیاد کننده آهنگ و کشیدن در یک فایل. اجازه می دهد تا استفاده از شیار های ما در جدول زمانی.

Pic 19

EZD2 یک دسته کامل از عناصر آهنگ (Intros، آیات، دروس، و غیره) که در شیار خود را برای شما بر اساس تولید کند. شما می توانید ساختار خود را و یا از یکی از پیش تعریف شده را انتخاب کنید. فقط آن را به جدول زمانی بارگذاری.

Pic 20

فرمت تمام آهنگ در ثانیه چه خواهید دریافت کنید.

Pic 21

شما می توانید این کار را با ابزار ویرایش ارائه ویرایش برای دقیق تر کردن آن را اگر شما می خواهم. شما اصلا به استفاده از این به عنوان EZD2 هنوز کشیدن و رها کردن به DAW خود را، اما، راه سریع سرگرم کننده خود را به آهنگ های درام و بسیار موثر که با Tap2Find استفاده می شود. اگر شما استفاده از منطق نرم افزار X شما ممکن است این مفید تر از قابلیت درامر خود را پیدا کنید!

شما می توانید به هر قسمت بروید و تغییر دست قدرت و پویایی، اضافه کردن کوبه ای واقعا ریز لحن بخش است. در مجموع از ویژگی های بزرگ.

نتیجه

این به روز رسانی می بیند یک جهش عمده تکاملی برای EZ درامر. بنابراین بسیاری از ویژگی های جدید و همه آنها مفید است. اگر شما صاحب EZ درام زن پس این هیچ به روز رسانی ذهن و بسیار خوشحال است! اگر شما اصلا و شما برای کیت بزرگ و یک راه سریع به دنبال گرفتن آهنگ خود را، پس از آن بدون ذهن و بسیار خوشحال بیش از حد!

در حال حاضر، من دارم میرم که استفاده درامز مجموع پست از Drumkit اصلی از جهنم بیرون آمد. من با استفاده از مجموع پست درام در همه چیز من، از توده مردم را به تولید موسیقی برای بازی های المپیک. اگر من فکر کردم این بود هر شناسه خوب صادقانه بگویید. اما از آن است، کمی بسیار معروف آن از کیت! به معنای واقعی کلمه!

سوال این است، چه در فروشگاه برای برتر 3؟

قیمت:

مزایا:

منفی:

وب سایت:


http://www.toontrack.com/product/ezdrummer-2/


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Logic Remote
Logic Pro X 107
Dream It. Do It.
Do you want to learn Logic Remote?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: