All Articles Review
چکیده : ابزارهای بسته بههمتابیده نمونه جدید : انتقال
Rounik Sethi on Thu, November 24th 3 comments
Reaktor users may be familiar with Twisted Tools (creators of inspiring instruments, effects). Rounik Sethi checks out their new sample pack, Transform, packed with evocative, Sci-Fi sounds.

ابزارهای بههمتابیده برای سازهای ابتکاری و اثرات خود را برای Reaktor ابزار بومی و همچنین بسته های نمونه خود را با مشاهیر صدا مانند ریچارد Devine می شناخته شده است. آخرین نمونه ارائه آنها بسته ، تبدیل ، طیف هر جا گزیننده خود را از محصولات حتی بیشتر طول می کشد . من آن را در تنگنا قرار دادن آزمون در Maschine و منطق EXS24.


نظرت نفر قبلیت چه در داخل

تبدیل در دسترس است به عنوان یک دانلود به طور مستقیم از وب سایت ابزارهای بههمتابیده و شامل بیش از 1.6 گیگابایت ضرب وشتم نمونه معاصر / مربوط به اینده است. این مجموعه ضبط شده زمینه و صداهای مصنوعی دستکاری شده توسط Jedsound (ژان ادوارد Miclot ، طراح صدا فرانسوی) است. نمونه فرمت بسته 24-bit/96kHz است و به این ترتیب برای طراحی صدا و نمرات بالا پایان فیلم و همچنین برای هر کسی که به دنبال ایجاد برخی از ضربان های پیچ خورده ، شیار و صداهای کامل.

Theyve متفکرانه شامل ایستگاه از پیش تنظیم برای تمام نمونه های بزرگ ، از جمله EXS24 منطق ، تشکل ، باتری ، Reaktor و Maschine. مستندات گسترده و آسان را دنبال و نصب کیت EXS24 ساده Drag و سناریو قطره بود. یکی از ساده ترین نصب این پردازش تا کنون! برای Maschine ، توصیه شما برای نصب نمونه ها از درون رابط Maschines و ID نشان می دهد پس از مشاوره بههمتابیده ابزارها و صرف 10 دقیقه برچسب زدن پوشه نمونه های مختلف است. این کار را پیدا کردن صداها در مرورگر Maschines بسیار ساده تر بعد در.

به عنوان یک پاداش ، قالب MP16c برای Maschine ، Kore و TouchOSC برای اپل ارائه شده است. تاپیک نیز یک کیت ویژه ایجاد شده توسط ریچارد Devine می با استفاده از نمونه ها از تبدیل شامل بیش از حد است.


صداها

ابزارهای بههمتابیده مسلما با این بسته نمونه به نام آن زندگی می کردند! باس برای تلفن های موبایل به تنهایی طیف وسیعی از wobbles به esque صداهای بیگانه و عمیق ، اثرات ، FX ، ویژگی و میکرو برای تلفن های موبایل خواهد بود علاوه بر خوش آمدید به پالت طراح صدا هر فیلم یا بازی است. هنگامی که به Maschine بارگذاری می شود ، خوب ، با استفاده از تلفن های موبایل از تغییر شکل واقعا ، تبدیل ماهیت صوتی از دنباله من بود آهنگسازی. با این حال شما انتخاب کنید برای نصب این به Maschine ، نامهای بسیار توصیفی هستند که آن را آسان برای پیدا کردن کاری مناسب برای پروژه شما. این چیزی است که ارائه دهندگان بسته نمونه های دیگر به خوبی می تواند انجام دهد به دنبال این است.

من خودم جای تعجب نیست اگر بسیاری از صداهای SFX از تبدیل در پخش رادیویی ، انیمیشن ، بازی های ویدئویی Sci - Fi حجم و فیلم ظاهر می شود. برخی از تلفن های موبایل ، در حال تحول مانند روشن و خاموش شدن ، TunnelFoley و یخ بر اساس نمونه غنی ، رسیده و آماده برای رفتن مستقیم به یک پروژه با کمی هستند ، اگر هر کدام ، پردازش لازم است. ID بسیار هزینه برخی از زمان در حال دیدن سایت از طریق آنها را در ادم کند و تنبل و یا نمونه بردار خود را از انتخاب به عنوان شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن بعضی از سنگهای مناسب برای طیف گسترده ای از طراحی صدا با استفاده از توصیه.

با این حال ، شناسه انجام می شود تبدیل زیانی به تمرکز بر روی بازار طراحی صدا تنها. صداهای فراوان است که می تواند به تقریبا هر سبک معاصر موسیقی یکپارچه وجود دارد. سلام در حال حاضر ذکر شده تلو تلو خوردن به سبک صداهای باس. هم زدنی ، تأثیر و صداها آلی است که می توانید برخی از ادویه به هر سبک وجود دارد. برخی از آنها ممکن است به عنوان پس زمینه ماهرانه اشتغال به یک آهنگ مناسب ، در حالی که برخی دیگر خود را قرض دادن به بودن استفاده می شود ، مورد آزار قرار گرفته و حتی بیشتر برای سبک الکترونیک و شهری پیچ خورده.


نتیجه

در سراسر یک صدا از کتابخانه تبدیل است که می تواند یک جرقه بسیار مورد نیاز الهام بخش و ارائه می تواند منجر به soundscape کل ، آهنگ و یا سرب ROBO - tronica آسان به تلو تلو خوردن! هر تولید کننده موسیقی و یا طراح صدا به دنبال یک بسته نمونه با کیفیت بالا ، در قیمت مناسب از 69 دلار ، قطعا باید به اضافه کردن ابزارهای بههمتابیده تبدیل به جعبه ابزار خود را در نظر بگیرند.

کشف بیشتر در مورد تغییر شکل توسط ابزار بههمتابیده .

Related Videos
Comments (3)

You must be logged in to comment.

 • Dekuruy
  Thanks Rounik - this sounds really interesting. Thank you for keeping us up to date on what's out there.
  • 7 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
 • Rounik Admin
  Thanks Adam. Yes. Twisted Tools products are really nice. There are some cool freebies available if you sign up for a free account on their site too. Happy Thanksgiving btw! R
  • 7 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Dekuruy
  And Happy Thanksgiving to you, too, Rounik. Always much to be thankful for. Take care, Adam
  • 7 years ago
  • By: Dekuruy
  Reply
NI Komplete TNT 1 Tips and Tricks
Native Instruments 303
Dream It. Do It.
Do you want to learn NI Komplete TNT 1 Tips and Tricks?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: