All Articles Review
نقد و بررسی: U-او ساتن
Hollin Jones on Wed, November 27th 0 comments
In the continuing quest for a more "analogue" sound, U-He have released Satin, a tape machine from the Golden Age for all us software-heads! Hollin Jones discovers its multi-faceted uses.

خنده دار به فکر می کنم که پس از سال در تلاش برای به دست آوردن ضبط دیجیتال پاک کننده و تمیز کننده، بسیاری از تولید آن را به مدیریت آن، پس از آن فکر استروژن، که مساله یک کمی بالینی در واقع، آغاز شده و به دنبال راه هایی برای آوردن گرما و شخصیت را به تلفن های موبایل خود را نگاه کنید. اگر شما از این وجوه، پس ردیابی از طریق چرخ دنده آنالوگ و یا بر روی نوار شگفت انگیز است اما برای 98 درصد از ما که اصلا، نرم افزار می تواند یک جایگزین عالی.


صاف به عنوان

U-الانم اون ساتن است VST / AU پلاگین در خرده فروشی در $ 129 است که مدل های صدای نوار و همچنین تاخیر نوار و پشتیبانی از رزولوشن های داخلی تا 384 کیلو هرتز است. اگر چه بعضی از شبیه سازی نوار دیگر تنها مدل یک زن و شوهر از انواع، ساتن دارای هر دو محصول و مدل نوار مدرن به علاوه یک ترکیب تقریبا بی نهایت از کنترل است که به شما اجازه دریافت تقریبا هر نوار صدا شما می خواهم. در قسمت بالای پنجره ورودی و سطح خروجی دستگیره، جایی که شما می توانید استفاده کنید برای کنترل چقدر سخت سیگنال رانده می شود می باشد. تاپیک نیز افزایش آرایش و softclipping به شما اجازه می فشار چیز کمی سخت تر است.

Choose from the many bundled presets for individual sounds or mastering whole tracks.

را انتخاب کنید از بسیاری از ایستگاه از پیش تنظیم شده همراه برای تلفن های موبایل فرد یا تسلط بر تمام آهنگ های.


اثر می تواند در حالت های مختلفی استفاده می شود: استودیو، تاخیر و flanger، و هر یک با مجموعه ای منحصر به فرد خود را از گروه شاهد است. استودیو حالت است که شما برای مؤثر بر شخصیت صدای نه لزوما معرفی هر گونه عوارض شدید استفاده شده است، می گویند به عنوان مثال گرم کردن یک مسیر درام یا در واقع تسلط بر یک پروژه کامل. من اغلب استفاده از شبیه سازی نوار در سراسر باس استاد DAW من به شماره گیری در گرمای اضافی و پانچ، فقط به اندازه کافی به چسب همه چیز با هم سادگی. صدای نوار خوب قادر به انجام این کار است، و در اینجا تاپیک حتی یک تابع گروه بنابراین شما می توانید چند نمونه را با هم به ارمغان بیاورد.

شما می توانید به سرعت و قبل از بر اثر نوار، که هر دو تاثیر می گذارد پردازش صدا و تاپیک نیز Compander را تغییر دهید. این یک شبیه سازی از سیستم های کاهش سر و صدا های قدیمی است که استفاده می شود با عرشه نوار برای کاهش صدای خش خش استفاده می شود. در واقع آنها واقعا می تواند شخصیت یک سیگنال را تغییر دهد و استفاده خلاقانه، آنها می توانند یک نوع فشرده سازی گرم و یا تاکید به صدا اضافه کنید. در اینجا شما می توانید یک رمز گذار و نوع رسیور را انتخاب کنید، و آن را ارائه می دهد نتایج: از شماره خشنود.

Each of the three modes has its own set of controls.

هر یک از سه حالت دارد مجموعه خود را از کنترل.


FX ویژه

تاخیر و حالت فلنج عالی هستند، با کنترل های جامع و توانایی به سرعت سنکرون و بین دو یا چهار نوار سر REPRO را انتخاب کنید. پانل خدمات در پایه شما اجازه می دهد عیوب ذاتی در نوار مانند عجب و بال بال زدن، صدای خش خش، تداخل، گرایش کنترل و دست انداز. البته اگر شما یک مقدار زیادی از این می خواهید به عمد کاهش سیگنال ها، که می تواند آنچه که شما برای هدف. مورد استفاده ماهرانه تر، یک عنصر انسانی، عدم اطمینان بسیار کمی به صدای که می تواند حس از واقعیت به صداهایی که ممکن است صرفا در حوزه دیجیتال تولید شده است را به عقب.

The Service area at the base lets you dial in imperfections like his, wow and flutter.

منطقه سرویس در پایه شما اجازه می دهد در عیوب مانند خود، عجب و بال بال زدن شماره گیری نمایید.


افکار نهایی

ایستگاه از پیش تنظیم بسیار خوب است و من به خصوص دوست داشت بسیاری از نصب setups تسلط و تاخیر نوار صدایی کلاسیک، که در طیف گسترده ای از منابع کار می کنند. آن به خصوص اثر diffcult به یادگیری و یا استفاده کنید و شبیه سازی نوار شما می توانید دستیابی کامل برای گرم کردن صدای خواننده، درامز، کلید و یا کل آهنگ می باشد. مورد استفاده به عنوان یک اثر شدید تر، تاخیر صدایی سرد خود را بیش از حد. اگر شما در بازار برای صدای نوار را بدون بدون هیچ زحمتی از داشتن یک دستگاه نوار واقعی، شما معتاد به دور اشتباه با ساتن.

وب سایت:


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Any Cable Everywhere
u-he ACE 102
Dream It. Do It.
Do you want to learn Any Cable Everywhere?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: