All Articles Review
نقد و بررسی: Uppercussion معمای مجموعه درام برای Ableton زنده
G.W. Childs IV on Tue, November 4th 0 comments
It's easy enough to make your own drum racks in Ableton Live. But getting well mapped, punchy drum racks that fit into any mix is harder. G. W. Childs finds Uppercussion's Conundrum does just that.

اگر شما رک جدید درام برای Ableton، زندگی که فراتر از هنجار بروید و برخی از شخصیت خود به خود، خوشبختانه به دنبال،

Conundrums

بسیاری از ما به کیت الکترونیکی است که تمایل به شبیه classicsThe 808، 909، و غیره عادت کرده اند. Conundrums است راهپیمایی به ضرب و شتم از درام خود، به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. در واقع، به نظر می رسد، و این می تواند حدس و گمان صرف در بخشی از من، که Uppercussion است با هدف قرار دادن یک دوره مختلف ماشین درام کلاسیک، نسبت به زمان HR-16 و HR-16B از ALESIS. هیچ صداهایی که به طور مستقیم، مشابه هر از این کلاسیک بعد وجود دارد. با این حال، آنها مجبور است که احساس. تله های کمی بزرگتر، کمی پر سر و صدا، ضربات حضور بیشتری داشته و خواهان توجه شما. و هستند، تن از دیگر اشکال کوبه ای وجود دارد. اما، همه از آنها به برخی از پانچ جدی است.

گذشته از کیت پایه، مانند سلام کلاه، دام، ضربه، کف زدن، و غیره، معمای می درخشد روشن با انواع سازهای کوبه ای دیگر که در سراسر نگاشت های کلیدی پاشیده. کیت ملاحظه همراه با انتخاب دقیق از کوبه ای که نشانی از یک کار بزرگ از حمایت و افزایش ضربان بیمار قرار داده شد.

Tweakability

در حالی که صدای Conundrums فوق العاده به گوش هستند، قدرت واقعی در می آید مقدار دیوانه از تغییرات است که می تواند بر روی هر قطعه از هر کیت که شما انتخاب می کنید انجام می شود. هر حلقه می تواند برای حمله، آزادی، زمین، و حجم قابل تنظیم است. و، علاوه بر تنظیمات اولیه، شما باید دستگیره Spreadwhich گسترده تصویر استریو، Shaperwhich می افزاید اشباع و نرم Gluewhich تنظیم آستانه کمپرسور، که افزایش بهره آرایش. تاپیک حتی یک فیلتر بر روی هر درام، در کیت، با یک تنظیم دکمه است که میان یک سلام و پاس فیلتر پایین گذر حرکت می کند. بنابراین، به جای گرفتن چند کیت، چه می شنوید آن چیزی است که کسب می کنید، به جای شما انتخاب زیادی از کیت است که می تواند تا حد زیادی ویرایش، در نزد خود، شما را با ارائه یک آرایه به ظاهر بی پایان از بزرگ، درام مدرن با برخی از جدی پانچ.

لهستانی

ساختمان ضربان دیوانه زمان گذشته مورد علاقه من است، بنابراین من تصمیم به ساخت چند ضربه از خود من با استفاده از کیت های معما، فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد زمانی که شما اجازه دهید شل.

Pic 1

در حالی که قرار دادن چند ضربه با هم، من شگفت زده و هیجان زده به شنیدن این بود که Uppercussion را شامل مثال می زند، به طوری که هنگامی که در حال مشاهده، شما ایده خوبی از آنچه شما را با هر یک از کیت گرفتن است. و، من خوشحالم به گزارش یک نمونه عالی از آن ضرب و شتم که من پیدا کردم خودم جروفنج به، در حالی که ساختمان خود من.

خوشبختانه، کیت همه نقشه برداری بسیار شبیه کلید، و همچنین، پس اگر شما دریابید که یک کیت پرداخت و بر شما، شما می توانید تغییر دهید از یک کیت و درام است که شما در حال حاضر معتاد به برنامه ریزی نیاز به اطراف در دندانه دار کردن درام تعویض شود .

نتیجه

معمای سرگرم کننده می باشد. آن است که بسیاری از شخصیت ها و sonically راست در آن وجود دارد با آنچه که من انجام متناسب. بهترین بخش این است آن نوع خاص موسیقی نیست. همه درام کیت به خوبی متعادل به طوری که آنها می توانند و باید برای ژانرهای مانند هیپ هاپ، پاپ، تکنو، خانه، متفرقه، و خیلی بیشتر استفاده می شود. و دلیل این که شما editability بسیار، از طریق ترفند در دسترس برای هر کیت، شما به خودتان پیدا کنید با معمای رو به رشد برای یک زمان طولانی. تاپیک حتی کشت زیادی از نمونه های این مشکل در پوشه کلیپ. بنابراین، لازم است تا آنها را بررسی کنید برای علوفه شما می توانید از برای ضربه از خود را ساخت!

قیمت:

مزایا:

منفی:

وب سایت:

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Live's Effects: Plugged In!
Live 9 202
Dream It. Do It.
Do you want to learn Live's Effects: Plugged In!?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: