All Articles Review
بررسی ارکستر WI برای آیفون
Richard Lainhart on Sat, August 13th | 0 comments
We've seen guitar amps, synths, sequencers and even mini and fully-featured Music Studios for iOS. Now there's an orchestral library that can fit in your pocket. Richard Lainhart tests it to the max!

Wallender دستگاه ها ، توسعه دهنده بسیار جذاب از نظر جسمی ، مدل باد ارکستر و سازهای برنجی به طور گسترده ای توسط آهنگسازان فیلم حرفه ای و طراحان صدا را در یک میزبان از فیلم های محبوب و برنامه های تلویزیونی استفاده می شود ، همچنین ایجاد برنامه های موسیقی دستگاه های IOS ، مانند باند Wivi 15 - در - 1. در واقع ، در این ویدئو woodwind کوارتت زیر ، تشکیل شده و انجام شده توسط اردن Rudess ، تمام صداها را می شنوید در باند Wivi بر روی آی فون ایجاد :

[ویدئو ID = "8319"]


در حال حاضر ، Wallender دستگاه ها گسترش پالت خود را به رشته و ساز های کوبه ای و ارائه خود را با استفاده از این فن آوری جدید است


برداشت اول

هنگامی که شما برای اولین بار راه اندازی WI ارکستر در آی فون ، شما این صفحه را ببینید :

iPhone Main Screen.

WI ارکستر : آیفون صفحه اصلی.


از آنجا که املاک و صفحه نمایش کاهش می یابد واقعی بر روی آی فون ، صفحه نمایش بازی واقعی باز می شود زمانی که شما با کلیک بر روی دکمه Play در سمت راست و پایین :

iPhone Play Screen.

WI ارکستر : صفحه بازی آیفون.


در iPad ، همه چیز در یک صفحه نمایش :

iPad Screen.

WI ارکستر : اپل صفحه نمایش.


یکی از تفاوتهای آشکار شما بین دو عکس را ببینید که صفحه نمایش آی فون است که سبز "در حال حاضر دلار 2،99" را فشار دهید در آن است ، در حالی که اپل نمی کند. که چون من به روز رسانی کتابخانه های رشته ای در iPad ، اما نه بر روی آی فون. در حالی که شما ویلن در نسخه رایگان ، شما دیگر از رشته ها ارکستر را انجام می کنید تا زمانی که شما در داخل نرم افزار برای $ 2،99 ارتقا دهید. این امر به بقیه کتابخانه های ارکستر را به عنوان : نسخه رایگان شامل ویولون ، ترومپت ، فلوت ، تنور ساکس و tympani ، اما هر چیز دیگر نیاز به ارتقاء کتابخانه.

ویلن ، Violas Cellos ، دو Basses ، با ضرب نوک انگشت یا ناخن ویولون ، با ضرب نوک انگشت یا ناخن Violas : با کسانی که در - APP خرید ، که خواهد شد شما مجموع بزرگ دلار 14،95 پنج کتابخانه اصلی هزینه ، شما فقط در مورد ارکستر کل ، لیست بزرگی از تجهیزات دریافت ، با ضرب نوک انگشت یا ناخن Cellos ، دو با ضرب نوک انگشت یا ناخن Basses ، ترومپت ، فلوت دارای صدای زیر ترومپت ، ترومبون ، باس ترومبون ، هورن فرانسوی ، واگنر طوبا ، طوبی ، کورنت ، Flugelhorn ، Euphonium ، فلوت ، فلوت دارای صدای زیر ، فلوت آلتو ، فلوت باس ، ضبط ، کلارینت ، کلارینت باس ، ابوا ، انگلیسی هورن ، باسون ، Contrabassoon ، Sopranino ساکسیفون ، ساکسیفون سوپرانو ، ساکسیفون آلتو ، ساکسیفون تنور ، ساکسیفون باریتون ، باس ساکسیفون ، تیمپانی ، چنگ ، ​​پرکاشن مخلوط (طبل بزرگ ، Toms در ، Bongos ، یک نوع الت موسیقی ، مثلث ، سنج ، گانگ ، دایره زنگی ، دایره زنگی ، Woodblock ، تام تام) ، سنتور ، سنتور چوبی ، سنتور چوبی افریقای جنوبی ومرکزی ، Vibraphone ، Celesta و Pianowhew!

[اد : در حال حاضر سعی کنید گفت که به عقب ]

البته ، سوال واقعی این است ، چه آن را مانند صدا؟ بسیار خوب ، در واقع ، WI ارکستر شامل یک آهنگ که نسخه ی نمایشی با استفاده از تمام ابزار ، حتی اگر شما آنها را خریداری نیست. و از آهنگ ضبط شده در Wi ارکستر می تواند به عنوان فایل های WAV را نجات داد و وارد به کامپیوتر شما از طریق آیتونز ، در اینجا آن است :

[صوتی ID = "7836"]


صدا کمی ریگ دار ، به دلایل من در یک ثانیه را توضیح دهد ، اما در غیر این صورت آن را برای تلفن های موبایل بسیار عالی است ، به خصوص برای قیمت. این ثبات قدم است احتمالا بزرگترین محدودیت APP را در این نقطه ، در حالی که شما می توانید موسیقی دلخواه را به ساخته شده است در ضبط ، و حتی overdub لایه به عنوان بسیاری از ضبط که شما می خواهید ، ضبط واقعی نرخ نمونه تنها 16 کیلو هرتز تا شما از دست دادن بسیاری از قطعنامه فرکانس بالا. اگر آن را برای آن نمی شد ، من می خواهم با نرم افزار کاملا خوشحال است. شاید ما می خواهیم ارتقا در آینده برای بهبود آن را ببینید.


امکانات دیگر

همانطور که اشاره کردم ، شما می توانید آهنگ های خود را به recorderup ساخته شده است در تا 99 از themand ضبط و آنها را از طریق آیتونز صادرات. و اگر شما با استفاده از IOS 4 یا بعد از آن ، صفحه کلید حتی مقدار مشخصی از حساسیت به لمس را فراهم می کند. شما می توانید بیان بیشتر رتبهدهی نشده است توسط فعال کردن میکروفون و دمیدن آن در حالی که بازی ، درست مثل باند Wivi ، که به شما می دهد کنترل نفس برای متورم و پویایی دریافت کنید. و چون نسخه 1.0.1 از این برنامه پشتیبانی از IOS هسته MIDI ، شما حتی می توانید کنترل کننده های خارجی MIDI استفاده کنید. استفاده از این ، من متصل اپل کیت اتصال دوربین به پد من ، پس از آن در کنترل nanoKEY KORG USB را به پورت USB کیت (اپل تامین قدرت کافی برای اجرای nanoKEY) وصل. سپس من ثبت چهار عبور قطعات رشته برای ایجاد یک قطعه کلاسیک کوتاه :

[صوتی ID = "7838"]


، ضبط با کیفیت ایده آل نیست ، و عدم مترونوم ردیابی کمی مشکل ساخته شده است ، اما هنوز هم ، برای اسکچ ها یا ایده های سریع ، هیچ چیز وجود دارد که نزدیک WI ارکستر در IOS.


نتیجه گیری

واقعا برای قیمت (دوباره ، از آن رایگان است!)

Comments (0)

You must be logged in to comment. Login Now

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: