All Articles Review
بهترین انجمن سال 2013
Iain Anderson on Sun, December 29th 1 comments
Which hardware and software tech have been the greatest and most influential this year? Iain Anderson looks back over the past 12 months and the impact the best tech has had on our lives.

این سال شاهد تعدادی از نسخه های قابل توجه در ویدیو و فن آوری اپل. من در حال حاضر مالک افتخار از دو دوربین جدید دوست داشتنی از یک شرکت که یکی حتی منتشر شد پیش از این سال، به علاوه یک تلفن با ظرفیت بیش از من می دانم که چه باید بکنید با که نبودم می تواند اثر انگشت من به عنوان خوانده شده. دیسک های سخت بسیار سریع تر شده اند از آنجایی که آنها را با تمام کسانی که قطعات در حال حرکت کثیف را انجام داد، و نرم افزار است آهسته نه خیلی زیاد یا، با نسخه های جدید از Blackmagic، اپل، و البته ادوبی. بیایید بررسی آنچه اتفاق افتاده است، و ببینید چه چیزی شما ممکن است مانند زیر درخت پیدا کنید.


آیفون 5S

iPhone 5S


در سرزمین آی فون، 5S 64 بیتی جدید خود را با تحسین گسترده ای ملاقات کرد. آن را سریع تر از هر چیز دیگری در بازار، سنسور اثر انگشت آن در واقع به خوبی کار می کند، دوربین خود را به تولید برخی از عکس های بسیار زیبا و شما تا به حال به صف تا واقعا، واقعا اوایل اگر شما می خواهید یک طلا در راه اندازی. (شایعه است که خط من تنها پنج بود.) برای هر کسی که به آی فون 5 در آزادی، یک انتخاب بزرگ خود را به روز رسانی نیست، اما جست و خیز 5C آهسته تر اگر شما در مورد عملکرد بیش از رنگ مراقبت فقط به صرف اضافی 100 دلار یا بیشتر.


اپل هوا و آی پد مینی با صفحه نمایش شبکیه چشم

iPad Air and iPad Mini Retina


به یاد داشته باشید گوشی با پردازنده بسیار سریع؟ چگونه در مورد ما قرار داده است که در هر دو ما در اندازه اپل و یکی کوچکتر با صفحه نمایش تازه بسیار جذاب؟ و ما را از iPad بزرگ واقعا نازک و سبک، بنابراین شما نمی تونم بیام و ذهن شما را تشکیل می دهند در مورد که برای خرید؟ من فکر می کنم عادلانه خود را می گویند که اپل در سال خیلی خوب است با توجه به قرص داشته است. آنها خود را از این بازار دلیل خوب است. در حالی که من واقعا نمی تونم تقصیر هر کسی که میخواهد یک قرص اما نمی خواهند به صرف بیش از 100 دلار، اصلا امید زیادی برای longetivity خود و یا برای برنامه های شما می خواهید قادر به برای آن پیدا شود. و اگر شما صرف دلار اپل، فقط اپل. Theyve هرگز بهتر بوده است.


مک های حرفه ای

Mac Pro


در زمان نوشتن این است که هنوز هم به نظر می رسد، اما weve دیده می شود آن را به طعنه، weve دیده نزدیک عکس، و هر کسی با یک مک به دلیل ارتقاء آماده به انداختن پول در یک فرد براق و تمیز پوشیدن پیراهن آرم اپل است. با این حال، اگر شما (مثل من) بدانم که در آن تمام فایل های خود را در حال رفتن اکنون که درایوهای داخلی ناپدید شده اند برای رفتن، و سپس شما را در ذخیره سازی خارجی، دوست من به دنبال. پردازنده های گرافیکی دوگانه به نظر می رسد drawcard اصلی است، اما بدون معیار نهایی و جزئیات تا چه حد پیکربندی هزینه خواهد شد، حدس زدن شد. وعده داده شده برای ماه دسامبر است. (توجه داشته باشید: اگر شما خرید یکی از این، آماده برای نظر در مورد به Darth Vaders سطل زباله و غیره می باشد.)


فاینال کات های حرفه X

FCP X


در حالی که هنوز خود را از راه اندازی کمتر از کامل دوره نقاهت، به روز رسانی در این NLE (علاقه شخصی من) آن را رقابتی، سریع و قادر به نگه داشته اند. قبل از آن در ماه دسامبر منتشر شد، نسخه 10.1 رایگان برای همه FCP کاربران فعلی X است و به معرفی بسیاری از ویژگی های جدید و بهبود. اگر که youd آن نوشته شده است، زمان آن را به نگاه دیگری است!


ادوبی کریتیو ابر

Creative Cloud


در حالی که برخی از افراد هنوز هم یک گزینه خرید آشکار ترجیح می دهند، کسانی که whove از راه اندازی از جدید مجموعه خلاق ابر از برنامه های مه روی عرشه کشتی شروع به پریدن کرد با برخی از گزینه های دانلود فونت جدید، فضای ذخیره سازی ابر، یک گزینه جدید برای به اشتراک گذاری کار خود را با پاداش است همسالان خود در Behance، و نیز برخی از ترفند برای حمایت از گردش ویدیو های جدید در مراسم افتتاحیه CC. در حالی که این تغییرات به برنامه های هسته ای که تا کنون تا حد زیادی تکرار شده است، آن را قطعا به نظر می رسد که چرخ ها در پشت صحنه عطف به ما دریافت نسخه های بعدی از مورد علاقه ما برنامه های کمی زودتر به نسبت استفاده شد. Adobes رفتن دور، و با وجود نقض امنیتی مزاحم به تازگی، آنها هنوز هم برخی از نرم افزار بسیار زیبا را. صحبت از آن ...


ماوریکس

Mavericks


این سیستم عامل جدید از اپل به نظر می رسد برای انجام بسیاری از کارها را درست: استفاده از بهبود حافظه، پشتیبانی بهتر از دو صفحه نمایش، نقشه ها و iBooks برنامه ها، زبانه ها در منابعی مانند Keychain یاب، iCloud که همگام سازی به گوشی خود را ... و خود را آزاد. این انرا به یک نسخه ی اصلی بدون اشکالات چند، بنابراین اگر شما استفاده از ماشین های ویندوز به شبکه محلی خود را، شما ممکن است بخواهید تا 10.9.1 یا 10.9.2 برای برخی از مسائل با SMB به ثابت صبر کنید. در غیر این صورت؟ رایگان و بسیار خوب آن است.


سینمای دیجیتال

Digital Cinema


سال گذشته، Blackmagic اعلام کرد خود را Blackmagic سینما دوربین 4K، و (در مقادیر معقول حداقل) تحویل اوایل این سال است. سیزده گام محدوده دینامیکی و یا فشرده سازی بسیار سبک در ProRes 1080P یا بدون فشرده سازی در 2.5K RAW، یک دوربین بزرگ خود را برای هر کسی که در مورد تصویر بالاتر از همه چیز اهمیت می دهد. در 3000 $ را یک معامله بزرگ بود، بنابراین پس از اواسط سال کاهش قیمت به 2000 دلار در یکی از شگفت انگیز آن است. تنها چیزی که می باشد، شما هم اکنون می توانید فقط 995 $ برای برادر کوچک Blackmagic جیبی دوربین سینما صرف، با نزدیک به تصویر یکسان برای نیمی از پول را در یک فضای کوچک.

در حالی که من آنها را دوست دارم هر دو، دوربین بزرگ اولین انتخاب برای کار جدی است، و دوربین های کوچک تر در آخر هفته می آید با من. در حالی که آنها نمی انتخاب اگر می خواهید عکس های کامل در دوربین، اگر شما می خواهید برای دریافت بهترین تصویر ممکن است، اصلا حتی در مورد یک SLR دیجیتال برای ویدئو فکر می کنم. هیچ یک از آنها نزدیک است و آنها اغلب گران تر. پاکت پی سی است سرقت، و یک انقلاب در ساخت.

در پایان بالاتر از شهر، RED منتشر اژدها خود را، که به نظر می رسد مثل یک هیولا کامل اگر شما ساخت فیلم برای اکران سینمایی و که شما پنج چهره رو به صرف به جای سه. الکسا نیز منتشر شد یک دوربین مستند متمرکز شده است، که وعده داده می شود بسیار توانایی در دست راست، اما هنوز هم یک گزینه جدی است.


رفع داوینچی

Davinci Resolve


نسخه های اخیر از رفع 10 بهینه سازی شده است که رابط کاربری، اضافه شده است بسیاری از ویژگی های ویرایش جدید و به روز رسانی بسیاری دیگر، و ساخته شده است که نسخه رایگان Lite از این برنامه خیلی بیشتر قادر به از بین بردن محدودیت های قطعنامه های قدیمی. خواهید هنوز هم نیاز به برنامه کامل اگر شما می خواهید به استفاده از بیش از یک GPU یا استفاده از کاهش سر و صدا (در میان ویژگی های دیگر)، اما قادر بودن که مسئولیت رسیدگی به 4K خروجی در همان برنامه به صورت رایگان به فیلم های پرفروش هالیوودی درجه با استفاده از یک انقلاب کوچک همه از خود آن است .


نتیجه

مطمئن تر اتفاق افتاده خارج وجود دارد از من هم به بحث در مورد داشته باشد، اما مطمئنا به اندازه کافی اینا هیچ کدوم؟ صفحه نمایش شبکیه چشم، دیسک های حالت جامد و دوربین های بیشتر قادر واقعا باعث تفاوت که چگونه به راحتی ما می توانیم تولید و مصرف ویدئو با کیفیت بالا. استاندارد مطرح شده است، و در حال حاضر همه ما باید انجام دهیم این است تا مهارت های خود ما را برای مطابقت. ببینید شما در سال جدید!


Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • Gabogyo
    I agree with everything except the Apple stuff.
    • 6 years ago
    • By: Gabogyo
    Reply
iPad For Dummies
For Dummies
Dream It. Do It.
Do you want to learn iPad For Dummies?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: