All Articles safari
من 5 ضمیمهها صفری مورد علاقه
Rounik Sethi on Wed, September 22nd 1 comments
There are may internet browsers out there to choose from. I remember the days when Microsoft Explorer and Netscape were the de facto browsers. Fortunately, much has changed in the past 3 or 4 years an

مرورگرهای ممکن است از اینترنت وجود دارد را انتخاب کنید وجود دارد. من روز به یاد داشته باشید که اکسپلورر مایکروسافت و نت اسکیپ عملا مرورگرهای. خوشبختانه ، در 3 یا 4 سال گذشته تغییر و وب تبدیل شده است بیشتر غیر - IE دوستانه! تا همین اواخر ، سافاری مرورگر انتخاب دوم من بود. من کاربر سخت موزیلا فایرفاکس برای همه نیازهای در حال دیدن سایت اصلی من برای حداقل 5 سال در حال حاضر بوده است. اما ، تجربه شخصی من با Firefox تبدیل شده است آلوده را از اواخر سال... مانند به روز رسانی های امنیتی بی پایان به نظر می رسد و کندتر از حال دیدن سایت انتظار می رود در نهایت باعث به دنبال مراتع سبزتر و سوئیچ را به سافاری 5.

با این حال ، من از دست رفته بسیاری از افزودنیهای فایرفاکس فایرفاکس برای سفارشی کردن قابلیت های مرورگر من و نگاه به درجه n ام. خوشبختانه سافاری 5 پشتیبانی از این افزودنی فایرفاکس خود به نام ضمیمهها. اینها توسط توسعه دهندگان از 3rd party توسعه یافته به "افزایش تجربه وب خود را". بعضی از آنها بسیار مفید است برای شبکه های اجتماعی ، امنیت ، ناوبری و دوست دارم و در این پست من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن من 5 پسوند مورد علاقه صفری.

گسترش تجربه وب خود را با پسوند

اول از همه ، اجازه دهید نگاهی به در جایی که و چگونه برای اضافه کردن پسوند به سافاری. را انتخاب کنید : صفری

در اینجا شما می توانید فعال و غیر فعال کردن تمام پسوندهای ، مدیریت الحاقات موجود ، نصب حذف الحاقات و البته ضمیمهها.

با کلیک بر روی دریافت ضمیمهها و شما به صفحه گالری فرمت سافاری اپل گرفته شده است. در اینجا شما می توانید تمام پسوند های موجود در زیر نوع رده خود را پیدا کنید.

01 -- بارگذاری بصورت دکمه در حالت دوم

عدم وجود دکمه ی Reload دکمه اختصاص داده شده به خارج از نوار آدرس در Safari همیشه چیزی که من تحریک شده بود. مطمئنا ، فرماندهی R مجدد صفحه ، اما گاهی اوقات من فقط می خواهم برای دکمه ی Reload دکمه با ماوس من آشنا برسد. دکمه ی Reload دکمه توسط جان Siracusa می کند که فقط . این به شما می دهد "مناسب" را فشار دهید بازنگری است که نشسته است که در آن شما آن را می خواهم تا در نوار ابزار صفاری. زیبا و ساده است.

برای حرکت دادن دکمه ی Reload دکمه در نوار ابزار شما به سادگی پایین نگه داشتن کلید فرمان و کشیدن دکمه به محل مورد نظر شما.

02 -- دکمه نوار تکثیر

اگر من از استفاده از تب ها من حدود 15 پنجره های باز شده در همان زمان داشته باشد! زبانهها زندگی من آسان تر است ، اما من اغلب خودم را که مایل به دنبال بیش از یک لینک از یک صفحه در حالی که نگه داشتن صفحه اصلی (در نتیجه صرفه جویی در پشت ثابت و رو به جلو ناوبری). بنابراین گردش کار معمول من خواهد بود : تب باز. هدایت به گفت صفحه. کپی URL با کلیک کردن بر روی سه گانه در نوار آدرس است. باز کردن تب جدید. چسباندن URL را در نوار آدرس است. و غیره و غیره

تکثیر نوار فرمت را فشار دهید توسط گاما Thiemo تبدیل شده است دکمه جزء اصلی من برای به ویژه هنگامی که پاسخ دادن به پست ها و چک کردن آموزش های مختلف در macProVideo.com بدون از دست دادن جای من رسیدن. در تب "ضمیمهها تنظیمات شما می توانید آن را تنظیم کنید تا زبانه های تکراری یک تب جدید در پس زمینه ، منظره جلو عکس و یا یک پنجره جدید باز خواهد شد. این تا زمانی که من شروع به استفاده از آن متوجه شدم که چگونه ضروری است!


03 -- Exposer

اگر شما می خواهم برهنه ، اپل فضاهای CoverFlow در و سایتهای برتر صفری مشاهده و سپس این ممکن است به خوبی برای شما باشد. دانستن که برگه حاوی که صفحه شما می خواهید برای رفتن به بسیار ساده تر است با نمایش تصویری از هر صفحه ، درست است؟ خوب ، بر روی دکمه Exposer و ریز کوچک از هر تب در پنجره نمایش داده خواهد شد اینجا را کلیک کنید. با کلیک بر روی یک نوار آن را برای مشاهده شد.

Exposer Calle گوستافسون پسوند من متعجب در سافاری 5 نشده بود به طور پیش فرض است.


04 -- یوتیوب پاک کننده

من عاشق این یکی است. اگر چه پسوند فلش دیگر مسدود کننده در دسترس وجود دارد ، این واقعا آن را می گوید! چیزی که در مورد یوتیوب که من annoys درهم و برهمی و تبلیغات همیشه در رقابت برای جلب توجه من در حالی که من تلاش برای تماشای ویدئویی از عطسه پاندا... و یا گرفتن مصاحبه با هربی هنکاک .

یوتیوب معاملات 200okconsulting.com پاک با این در بهترین راه ممکن. رفته اند و تبلیغات streamers بمباران صفحه نمایش من است. Ahhh... سفید پس زمینه ، ساده بر روی چشم! سعادت.


05 -- ترجمه

این مشکل به انتخاب تنها 5 الحاقات... اما در اینجا یکی از مفید که گوگل ترجمه صفحه در حال حاضر و ترجمه را در یک تب جدید باز است.

ترجمه (توسط SideTree.com) لوگوی نوار ابزار را می توان به یکی از 4 متفاوت تغییر و به طور پیش فرض ترجمه را به زبان خود را می تواند در تنظیمات فرمت تغییر بیش از حد. هر چند شما می توانید زبان را پس از کلیک کردن بر روی دکمه ترجمه بیش از حد تنظیم کنید.

تصمیم گیری در 5 الحاقات فوق العاده دشوار بود. زیادی برای اخبار ، شبکه های اجتماعی ، ایمیل ، آمازون و eBay در دسترس وجود دارد ، و غیره بررسی 'EM و مرا با یک نظر زیر برای به اشتراک گذاشتن ضمیمهها صفری مورد علاقه خود را ضربه .

Related Videos
Comments (1)

You must be logged in to comment.

  • skipstream
    Reload button already there in Safari isn't it? Just customize toolbar if it's not there already. I've had it for ages without an extension! Rest was really good though - thanks!
    • 8 years ago
    • By: skipstream
    Reply
What's New in Logic 10.4.5
Logic Pro X 10.4.5
Dream It. Do It.
Do you want to learn What's New in Logic 10.4.5?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: