All Articles Audio Software
خودآموز سیبلیوس : صادرات نمره خود را به سیستم های صوتی
Tobias Escher on Tue, March 15th 0 comments
When you have finished a piece in Sibelius, chances are high that you will want to create a recording of some sorts of it, either for yourself or for others to listen to. In this tutorial I will show

هنگامی که شما به پایان رسید یک قطعه را در سیبلیوس ، شانس بسیار بالایی دارند که شما می خواهید ضبط برخی از انواع آن برای ایجاد ، یا برای خودتان و یا برای دیگران به گوش دادن به. در این آموزش من به شما نشان می دهد چگونه می توانید آهنگ های خود را با استفاده از سیبلیوس ساخته شده در صادر کننده و نیز برخی از راه هایی برای استفاده از برنامه های کاربردی دیگر را بهتر صدایی از آثار خود را برگردانده است.

1 -- صادرات فایل ها از سیبلیوس

همانطور که شما احتمالا می دانید ، سیبلیوس می تواند به انواع فرمت های فایل صادرات. هنگامی که آن را به کامل ضبط شده در داخل منطق یا مرغی شبیه کلاغ مشابه می آید ، شما احتمالا به عنوان MIDI صادرات و استفاده از فایل منجر mockup را می خواهم. ما با این روش انجام کارها در آموزش بعد از رسیدگی کند.

در حال حاضر من می خواهم به شما نشان دهد که چگونه به خارج شدن صدا از سیبلیوس با استفاده از صداهای یکپارچه. سیبلیوس یک دکمه در نوار ابزار است که انجام جستن آنلاین نمره کامل از موقعیت playhead به پایان به عنوان یک موج و یا فایل AIFF ، بسته به این که آیا شما بر روی یک PC یا Mac. در صورتی که شما تعجب : جستن آفلاین به این معنی که سیبلیوس تنظیم ارائه نمره به یک فایل صوتی را بدون نواختن آن را به عقب در زمان واقعی است. اگر ماشین شما به سرعت رعد و برق ، صادرات خواهد شد سریعتر نسبت به طول واقعی این قطعه. اگر ماشین شما آهسته است به پخش آهنگ در زمان واقعی ، صادرات خواهد شد زمان نیاز به آن را به درستی. سیبلیوس چه خواهد بود پخش ، بنابراین "آنچه را که می شنوید این است آنچه کسب می کنید" دقیقا ضبط خواهد شد.

این همان چیزی است که دکمه صادرات به نظر می رسد :

صادرات پنجره در سیبلیوس

همه شما باید انجام دهید این است که حرکت نوار لغزنده در هنگام پخش به شروع قطعه و با فشار دکمه. نام فایل و محل و سیبلیوس را خوش مشخص گزاف گویی مسیر خود را.

پس از صادرات به اتمام است ، شما را تا پایان با WAV و AIFF فایل ، که احتمالا بسیار بزرگ. بعد از آن شما می توانید فایل را به یک فرمت با اتلاف استفاده از iTunes یا یک برنامه مشابه را فشرده نمود. با این کار شما یک فایل کوچک تر است که شما می توانید ایمیل راحت تر به من بدهید.

2 -- صدای مختلف با یک برنامه دیگر

سیبلیوس ویژگی های پخش جامد هستند ، اما برگردانده درون چیزی درخواست مرخصی به دلخواه ایجاد شده است. در حالی که این صادق است برای هر نرم افزار نماد ، من پیدا کرده اند که هر نرم افزار برای تلفن های موبایل های مختلف چون همه آنها مختلف شامل کتابخانه های صدا است. سعی کنید با صادرات آهنگ های خود را با بسته های مختلف نماد ، بنابراین شما می توانید این پالت های مختلف صوتی استفاده.

در حالی که شما می توانید از یک فایل MIDI از سیبلیوس صادرات و واردات آن را به نرم افزار نماد دیگری ، من این کار را توصیه نمی. با MIDI ، طرح شما شل و هستند بسیاری از چیزهایی است که می تواند با MIDI نمی شود صادر وجود دارد. روش بهتر است به استفاده از XML موسیقی. متاسفانه ، صادرات موسیقی XML است فقط ممکن است با پلاگین تجاری به نام Dolet در سیبلیوس. اگر شما از این پلاگین ، شما می توانید نمرات خود را به عنوان یک فایل XML ، که می تواند توسط تقریبا تمام برنامه های کاربردی نماد خوانده صادرات. موسیقی XML یک فرمت استاندارد برای نماد موسیقی ، که علاوه بر به یادداشت نیز صادرات پویایی ، بیان ، نشانه گذاری و طرح از نمره است. چه مقدار از نمره خود را می تواند از طریق موسیقی XML به عنوان خوانده شده بستگی به کیفیت صادر کننده (در مورد Dolet : بسیار خوب خالق Dolet در واقع خالق موسیقی XML) و وارد است. بیشتر وارد هستند خیلی خوب است ، از برجسته اینترنت اکسپلورر ، مفهوم و امثال.

بنابراین شما نیاز به وارد کردن فایل XML و ایجاد تنظیمات در صورت لزوم. دقت برای پویایی ، حجم کلی ، مفصل و غیره را بررسی کنید. توجه خاصی به پخش از اشیاء ویژه ای مانند trills. اگر درخواست شما به درستی نمی دانند توجه داشته باشید حرف عله یا فضل ، آن را وارد کنید با دست! پخش در شرایط مسابقه سرعت ، حجم و دقت در هر دو سیبلیوس و برنامه های دیگر خود را (ها).

سپس یک فایل صوتی از این برنامه صادرات ، بیش از حد. همانطور که با سیبلیوس ، شما احتمالا فایل AIFF یا WAV را داشته باشد. تبدیل آن به فرمت اتلاف تا اندازه فایل را کاهش دهد اگر می خواهید برای ارسال آن.

3 -- لا به لا گذاشتن مختلف پرش

ترکیب پرش از برنامه های مختلف می تواند تا حد زیادی رئالیسم و ​​کیفیت را بالا ببرد. اضافه کردن به کمی خود را پس از تولید و شما می توانید صدایی آهنگ های بزرگ بدون نیاز به laboriously ورودی در هر بخشی با دست را به ترتیب سنج. این است مناسب برای توده مردم سریع.

صادرات مسیر خود را از برنامه های مختلف به طور معمول. بعد از آن شما با دو یا چند فایل های صوتی به پایان می رسد. از آنجا که شما نیاز به لایه این فایل ها ، آنها را به فرمت اتلاف پس از صادرات را تبدیل کند ، در این مورد! شما با عضویت در این سایت باید اطمینان حاصل کنید که به سرعت از فایل است که همیشه همان طوری که آنها در همگام ماندن لایه بندی آنها. اگر شما ترتیب سنج ، استفاده از آن هر جستن بر روی یک مسیر واحد قرار داده است. اگر شما (هنوز) از هر نرم افزار پی رفت سنج ، سعی کنید MixBus ، Ardour و یا درو . هر دو بسیار ارزان قیمت هستند و خوب انجام خواهد داد. اگر شما مایل به استفاده از فایل های MIDI برای پخش با ابزارهای مجازی ، درو که راه را بروید ، زیرا Ardour که از نسخه 2 هنوز رتبهدهی نشده است دارای قابلیت های MIDI است.

MixBus

بعد از اینکه لایه لایه تمام آهنگ ها ، شما می توانید یک کمی پس از تولید را انجام دهید :

در اغلب موارد ، هر جستن از یک نرم افزار قسمت شما می خواهم و برخی از شما را دوست ندارند داشته باشند. می گویند ، شما به خصوص که چگونه این تکنوازی ویولن خوب بازی سیبلیوس مانند ، بنابراین شما می خواهید مطمئن شوید که آن را برجسته در مخلوط خود را برجسته! درست پس از تکنوازی ، شاخ فرانسوی به سادگی افتضاح صدا! شما نیاز به تبدیل این پایین یک کمی. در مسیر خود را که حاوی فایل را از یکی دیگر از نرم افزار نماد ، قلعی صدای ویولون ، در حالی که برنج soars. با اتوماسیون حجم شما می توانید قسمت های خوب در یک مسیر کمی بلندتر داشته باشد ، در حالی که داشتن قطعات ضعیف بسیار ساکت تر. نگه داشتن چشم در نقاط قوت و ضعف برنامه های خود و شما درک روشنی از زمانی که یک جهش داده شده باید برجسته شود و زمانی که نه!

کمی از Reverb استفاده می تواند انسجام و ترکیب فضای آهنگ. آیا بیش از حد آن نیست! بسیاری از اوقات ، آهنگ های شما را از سیبلیوس صادر شده و برنامه های کاربردی دیگر در حال حاضر reverbs خاص خود را اعمال. هرگز نباید صدای آب گل آلود! در پایان شما باید تمام مسیر را کمی فشرده سازی را به آن بلندتر.

دینامیک در برنامه نماد بسیار تلفظ ، بنابراین PP به سختی قابل شنیدن است در حالی که FF سخنرانان خود را منفجر. در حالی که این از نظر فنی درست است ، در اکثر موارد شما می خواهید برای محدود کردن پویایی کمی را به مسیر listenable ، بدون مجبور کردن شنونده به چرخاندن شستی حجم تمام وقت متوسل. برخی از پلاگین در سوئیت در بازار است که شما را با تعدادی از ایستگاه از پیش تنظیم به شما نقطه شروع بدهد. تسلط می تواند بسیار دلهره آور اگر شما آن را هرگز انجام نداده و نیاز به مقدار زیادی از تجربه. داد تا اگر آهنگ های اول شما کامل نیست. مدتی طول می کشد. من می توانم ازن iZotope را به عنوان یک محل عالی برای شروع توصیه کند. این بسیار آسان برای استفاده در عین حال به اندازه کافی انعطاف پذیر به شما اجازه می دهد همه چیز را با دست به ویرایش باید مورد نظر شما.

ازن iZotope

من امیدوارم که این آموزش به شما داده شده است بینش را چگونه به ایجاد سریع برگردانده نمرات شما. در آموزش های آینده ، من به شما یک روش جامع تر نشان می دهد. روش های شرح داده شده در این آموزش برای mockups سریع و کثیف با کار به عنوان کم ممکن است. اگر شما هر گونه سوال یا نظر ، به دور ساقه و من به آنها پاسخ دهید!

تشنه دانش سیبلیوس بیشتر؟ این آموزش زیر وارد نمایید :

Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: