All Articles Recording & Production
چگونه به ریمیکس : قسمت 1 : شروع
Mo Volans on Sun, August 14th 0 comments
Almost every major music single release gets the remix treatment. In Part 1 of this "How to Remix" series, Mo Volans takes you through the very first steps in making an electronica remix.

در این مجموعه 7 قسمتی از آموزش مرکز خبر MPV ، من می خواهم به شما از طریق فرایند گام به گام برای ایجاد یک ریمیکس واقعی است. remixing برای سالهای زیادی و هدف مبتلا شده اند برای به اشتراک گذاشتن با شما برخی از تکنیک های من در کار استودیویی من استفاده می شود. اگر شما هر گونه سوال را ترک نوشته یک «دیدگاه» زیر وارد نمایید.

این آموزش بر روی بخش بسیار برای اولین بار از این روند ، بخش ریمیکس تمرکز کنید. بد صحبت در مورد آنچه که شما می توانید انتظار ، چگونه به ماندن سازمان یافته و برخی از تکنیک های گردش کار مفید است. در آموزش های آینده به خوبی ایجاد ضربان ، زمان کشش تولید ملودی جدید ، پردازش اثر ، تنظیم ، و حتی تسلط را پوشش میدهد.


مرحله 1 -- مفهوم ریمیکس موسیقی

شاید شما تنها با رفتن در جهان تولید الکترونیکی و یا شاید شما فقط می خواهید برای ایجاد یک نسخه جدید از مسیر خود ، در هر صورت مفهوم از remixing ممکن است جدید باشد به شما. بدون نیاز به نگرانی ، به عنوان مفاهیم تولید بروید این یکی از ساده خوب است. حتی طبل می تواند در عمل دریافت کنید! (طبل عرض پوزش).

Remixing اساسا شامل گرفتن ساقه جداگانه (یا قطعات) از مسیر اصلی خود ، قرار دادن آنها را پشت هم در یک پروژه جدید و به معنای واقعی کلمه مخلوط کردن آنها را. در ساده ترین ، ریمیکس فقط می توانید یک جایگزین را در فرایند واقعی مخلوط می شود و این در نهایت که در آن نام آمد از.

گفت که ، امروزه ریمیکس تا در زندگی خود را گرفته است. بازترکیبها عموما شدیدا متفاوت از پروژه اصلی تکامل یافته اند و اغلب با ترکیب جدید فقط شامل چند بخش از آهنگ اصلی است. این احتمال وجود دارد بازترکیبها که مشترک بسیار کمی با آهنگ های آنها بر اساس شنیده اید.

در پایان روز ریمیکس می تواند و باید برای بردن خود را بر روی پروژه اصلی. این به این معنی imprinting هویت موسیقی خود را بر روی کار اصلی نوازندگان است. البته این رو معنی که آن را می خواهم ولی چسبیده به اسلحه خود را به طور کلی بهترین سیاست!

شما ممکن است همان ملودی است و نه آوازی را استفاده کنید ، شما ممکن است بخشی از آوازی و استفاده از نوشتن ملودی های کاملا تازه است. این واقعا مهم نیست که تا زمانی که این پروژه طول می کشد یک مسیر جدید. سپس شما remixing!

بیایید نگاهی به در مرحله اول از فرایند ریمیکس : گرفتن نگه دارید از قطعات ریمیکس ما.


مرحله 2 -- قطعات بسته

مهم نیست که شما برای یک هنرمند بزرگ و یا برچسب ، یک دوست و یا مواد خود را remixing ، شما قسمت های ریمیکس نیاز دارند. این در در هسته از روند ریمیکس. اساسا آنچه شما نیاز به یک مجموعه از ابزار کلیدی در این پروژه است.

آنچه شما را در بسته خود را ریمیکس از یک پروژه به پروژه دیگر متفاوت باشد. گاهی اوقات شما ممکن است تنها در خط آوازی و یا بالا و در مقابل هنرمندان دیگر ممکن است همه چیز را در مخلوط خود را عرضه حق را به کوچکترین اثر ، قطعات MIDI و نمونه های کوبه ای.

شما نمی نباید نگران باشید بیش از حد در مورد آنچه کسب می کنید : نقطه تمام بودن remixer خوب است که شما باید قادر به انعطاف پذیر باقی می ماند و کار با هر آنچه که شما می توانید دست خود را بر روی دریافت کنید.

بسته ریمیکس می آید ما از هنرمند با استعداد و آینده و مشتری macProVideo.com ، کلیسای ویلیامز است . پروژه اصلی پیگیری الکترونیکی به نام معراج است و ما به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت تقریبا در هر بخشی در مخلوط بودند. ما همچنین در تماس مداوم با مهندس دارن بورگوس در Vectorsound ، بنابراین ما قادر بودیم تا همه چیز درست و مناسب است.

The parts that were received for our remix in their raw form.

قطعات که برای ریمیکس ما بودند ، دریافت به صورت خام خود شده است.


پروژه اصلی و remixing :

[صوتی ID = "7063"]


البته شما ممکن است خوش شانس ، اما بدون توجه به آنچه دولت از قطعات ریمیکس خود را در گردش کار خود را از این نقطه آمده در بیشتر یا کمتر ، به همان باقی خواهد ماند.


گام 3 -- بازرسی اولیه

قبل از اینکه شما شروع به فکر کردن در مورد گرفتن قطعات خام را به ادم کند و تنبل خود را (که در این مورد خواهد بود ، توسط روش منطق طرفدار 9) ، یک ایده خوبی برای یک نگاه سریع در فایل ها در یک ویرایشگر صوتی اختصاص داده شده است.

در اینجا ما به دنبال معایب عمومی از جمله بالا میآید ، کلیک ، اعوجاج ، مخفی شود بد است و هر گونه ناهنجاری های دیگر ناخواسته. در این حالت کمی بیش از حد محدود کننده بر روی بعضی از خواننده ها و مهندس مهربانی موافقت با عوارض کمتر را برای من دوباره صادرات وجود دارد.

اگرچه این است که واقعا ترجیح شخصی را به عنوان مخالف به یک نقص جدی تنظیمات دیگر نیاز و من در این مرحله احساس ما آماده برای حرکت به مرحله بعد بودند.

من طرفدار اوج برای این مرحله استفاده می شود ، اما هر ویرایشگر صوتی اختصاص داده شده ، انجام خواهد داد. شما می توانید سعی کنید نرم افزار موسیقی فیلم ، به عنوان مثال . من پیدا کردن برنامه های کاربردی مستقل ، اغلب به شما یک دید کلی بهتر از های صوتی خود را به شما بدهد ، اما البته شما می توانید از ادم کند و تنبل خود را بازرسی های صوتی خود را در این راه اگر شما ترجیح می دهید استفاده کنید.

Inspecting the audio in Peak Pro.

بازرسی های صوتی در قله طرفدار.


گام 4 -- واردات و ترکیب نسبی

اگر شما بیش از چند بخش به عملکرد خوب خود را برای به دست آوردن همه آنها را بازی با هم در ادم کند و تنبل خود را. با این روش شما می توانید به همان اندازه از نظر پرنیان ترکیب اصلی که ممکن است بازسازی. در این حالت همه قطعات از همان نقطه شروع صادر شد. این به معنای ما می تواند آنها را به منطق به ارمغان بیاورد و آنها synched کاملا.

دیگر به علاوه در اینجا بود که قسمت واقع در منطق ساخته شد تا ما اطلاعات مربوط به سرعت و استفاده از نشانگر های حک شده بر روی فایل ها. این به شما می دهد مقدار عظیمی از اطلاعات و واقعا کمک می کند تا در این مرحله اولیه مخلوط است.

شما ممکن است دسترسی به این اطلاعات ندارند ، اما در مرحله بعدی این آموزش به خوبی می شود از بحث در مورد تطبیق سرعت و زمان کشش ، بنابراین ترس صوتی کاملا synched.

با صدا با ما وارد شده ، اقدام به مخلوط اولیه نسبی به طوری که من به وضوح می تواند شنیدن هر فایل صوتی پخش کند. برای این کار من باعث کاهش سطح از هر مسیر ، به طوری که مقدار زیادی از سقف بر روی خروجی کارشناسی ارشد وجود دارد و سپس اقدام به کاهش سطح از هر فایل که به وضوح بیش از حد بلند است.

Creating the relative mix.

ایجاد ترکیب نسبی است.


در این نقطه ما arent تلاش برای بدست آوردن بهترین مخلوط در جهان ، فقط یک است که به ما اجازه می دهد تا برای شنیدن منم همه چیز در حال رفتن. ما در حال حاضر آماده برای حرکت به مرحله بعد و شروع به انتخاب ، ویرایش و تغییر تمپو صوتی ما است و این چه خوب که در مبحث بعدی است.

Where we are at so far!

جایی که ما تا کنون!


مخلوط خشن نسبی آماده برای انتخاب بخشی و remixing :

[صوتی ID = "7064"]


گوش دادن به و حمایت کلیسای ویلیامز و آلبوم او ، لمس خورشید 'در اینجا .

Church Williams - Touch The Sun

کلیسای ویلیامز -- لمسی خورشید


علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی تلفیق کردن؟ را بررسی کنید Remixing اولاو (Olav) Basoski در زنده خودآموز تصویری سری .


ادامه خواندن این سری ریمیکس... قسمت 2 است در اینجا .


Comments (0)

You must be logged in to comment.

Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: