All Articles Audio Software
کاهش دهنده نویز ساقه : قله در مقابل موسیقی فیلم نرم افزار
Richard Lainhart on Sat, July 16th 3 comments
In this Quick Tutorial, we'll do a quick comparison of the noise reduction capabilities of BIAS Peak's SoundSoap PL plugin and Apple Soundtrack Pro's built-in noise reduction. Let's get started.

در این مقاله ی کوتاه ، ما می خواهیم یک مقایسه سریع از قابلیت کاهش نویز انجام تعصب قله SoundSoap PL پلاگین و نرم افزار متن اپل ساخته شده است در کاهش سر و صدا. اجازه دهید در را شروع کنید.


مرحله 1 -- گوش دادن به آهنگ پر سر و صدا

در اینجا آهنگ خام ما برای تلفن های موبایل مانند :

[صوتی ID = "6978"]


ضبط مستقیم از دامان قدیمی گیتار فولاد رفتن به بازخورد ، و شما می توانید بشنوید ، آن را تا بسیاری از وزوز وانت. ما می خواهیم به حذف آن وزوز در حالی که تغییر اساسی دامان صدای فولاد به عنوان کوچک که ممکن است.


مرحله 2 -- نرم افزار راه اندازی متن

من قصد دارم برای باز کردن متن نرم افزار (STP) را با فایل های استریو ما در محل با کشیدن فایل را بر روی آیکون STP در حوض من. این باعث بوجود آمدن پروژه فایل های صوتی استریو با فایل ما لود شده به جای چند آهنگ به طور پیش فرض خالی پروژه.


مرحله 3 -- تنظیم چاپ سر و صدا

در نرم افزار موسیقی فیلم ، از بین بردن سر و صدا از یک آهنگ یک فرایند چند مرحله ای است. اول ، شما تدریس موسیقی فیلم در مورد سر و صدا شما می خواهید برای خلاص شدن از شر -- تنظیم چاپ سر و صدا نامیده می شود. پس از آن که چاپ سر و صدا در پنجره کاهش نویز استفاده می کنید به ریز لحن کاهش سر و صدا. بنابراین ، اجازه دهید مجموعه چاپ سر و صدا.

در حالت ایده آل ، یک مکان در فایل خود را که حاوی تنها سر و صدا می خواهید به حذف -- همهمه و وزوز در مورد ما وجود خواهد داشت. خوشبختانه برای ما ، درست در سر از مسیر وجود دارد. برای مجموعه ای از نسخه مناسب چاپ سر و صدا ، منطقه از فایل صوتی که حاوی سر و صدا (پیش نمایش که انتخاب تا مطمئن شوید که فقط سر و صدا) را انتخاب کنید :
مرحله 4 -- درخواست چاپ سر و صدا

بعدی را انتخاب کنید فرآیند


اولین چیزی که شما می خواهید هم اکنون به انجام این است که عدم انتخاب نسخه قابل چاپ سر و صدا خود را ، و یا شما قادر نخواهد بود برای پیش نمایش کل مسیر. با کلیک بر روی دکمه بازی در سمت چپ پنجره ، و تنظیم آستانه سر و صدا و لغزنده کاهش تا زمانی که سر و صدا می رود -- مسیر حلقه مانند شما نیشگون گرفتن و کشیدن.

کلیک کردن بر روی این به شما اجازه شنیدن آنچه اتفاق افتاده را از مسیر خود را حذف خواهد شد -- همچنین شما باید سر و صدا فقط جعبه در کنار کنترل حمل و نقل را بررسی کنید. تعاملی آستانه سر و صدا و لغزنده کاهش در حالی که گوش دادن به سر و صدا تا اطمینان حاصل شود که شما بیش از حد از مسیر خود را حذف ، تنظیم ، رفتن به عقب و جلو بین حالت سر و صدا کاهش می یابد و سر و صدا تنها حالت شما بهترین نتایج را به من بدهید.

این تنظیمات است که برای من کار می کردند ، اما مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود ، البته :


و این نتیجه این بود -- بد نیست در همه :

[صوتی ID = "6979"]


گام 6 -- راه اندازی قله

خواهیم مسیر ما را بر روی آیکون قله حوض کشیدن نیز به آن را راه اندازی. قله نیازی نیست که شما نسخه مناسب چاپ سر و صدا قبل از انجام کاهش نویز ، مجموعه ، به جای قله فراهم می کند یک پلاگین به نام تعصب SoundSoap PL اجرا می شود که در پنجره خود را دارد و به شما اجازه چاپ سر و صدا به شما در تنظیم و کاهش سر و صدا همه در یک بار. بنابراین ، کل مسیر را انتخاب کنید و انتخاب اقدام


گام 7 -- کاهش دهنده نویز در SoundSoap

در حال حاضر ، فقط ضربه فاصله خود را برای شروع بازی اوج ، و زمانی که ناحیه سر و صدای خود را می شنوید ، کلیک کنید 'بدانید سر و صدا" را فشار دهید در این مرکز است. قله به سر و صدا گوش دادن و ضبط به اندازه کافی برای کار کردن با ، و سپس خود را ضبط متوقف شود. در حال حاضر ، در حالی که بقیه از نمایشنامه آهنگ ، تنظیم تیونر سر و صدا ، کاهش سر و صدا ، و بالا بردن کنترل همهمه و وزوز را به حذف و بازگرداندن هارمونیک. همانطور که با نرم افزار موسیقی فیلم ، کلیک کردن بر روی "سر و صدا ، تنها" را فشار دهید به شما اجازه می hearand seeonly آنچه که حذف.

نمایش طیفی حرکت در این مرکز بسیار ، بلکه تا به برخی از ارزش دادن به شما زمان واقعی قبل و بعد از تجزیه و تحلیل طیفی چگونه پلاگین پردازش صوتی.

باز هم ، تنظیمات خود را متفاوت خواهد بود ، اما در اینجا کسانی هستند من آمد :


و آن را شبیه به این برای تلفن های موبایل :

[صوتی ID = "6981"]


همچنین یک کار قابل احترام است. SoundSoap را حفظ کرده اند کمی بیشتر از شخصیت صدا. و SoundSoap هر دو تعاملی و غنی از قابلیت کاهش سر و صدا از ویژگی های از متن است ، بنابراین من احتمالا می خواهم استفاده SoundSoap بیشتر است. اما بدون شک مشکلاتی که SoundSoap می تواند که موسیقی فیلم رو تحمل کنم وجود دارد می توانید ، و بالعکس. در نتیجه ، آنها هر دو ابزار با ارزش را به در دسترس داشته باشند.

من امیدوارم که به شما نشان داد که استفاده از ، و مانند همیشه ، گوش دادن ، تجربه ، و از آن لذت ببرید!

می خواهید بیشتر بدانید؟ از این لینک برای اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار متن و در مورد قله.

Comments (3)

You must be logged in to comment. Login Now

 • Bruiser
  Hi Richard, Very interesting, thank you. I notice BIAS is no longer though,unfortunately. Do the crew at MacProVideo have any other suggestions or recommendations for audio noise reduction software for Mac on the market? Thanks, Brian p.s. love your work!
  • 6 years ago
  • By: Bruiser
  Reply
 • Rounik Admin
  Hi BeeCee, Thanks for the comments. I'm sure Richard would appreciate them. Unfortunately, Richard passed away a year ago... we miss him dearly. In terms of your question, iZotope RX is probably the stand out noise reduction software available. I've personally used it on audio that I thought was irreparable... and it transformed it into something very usable indeed! You'll also find Waves offer something similar, and I believe even Audacity (free) has a very basic noise reduction feature. Hope this helps R
  • 6 years ago
  • By: Rounik Admin
  Reply
 • Bruiser
  Hi Rounik, Im sorry to read Richard has passed away. Thank you for the information, I will take a look. It's amazing how often Audacity gets a mention when searching for related info. For free software, it must be pretty good. Thanks again, Brian
  • 6 years ago
  • By: Bruiser
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: