All Articles Web
رومینگ داده ها: چگونه می تواند به اشتباه در خارج از کشور
Iain Anderson on Sat, September 27th 0 comments
Using roaming data on your phone overseas can keep you connected and get you out of a tight scrape (probably for more money than you'd like). However, here's a tale of how it can go very wrong.

در حالی که آن را هنوز هم می تواند گران شود، با استفاده از تلفن خود را در خارج از کشور است بسیار ارزان تر از آن استفاده می شود. و در حالی که شما در خارج از کشور، یک ابزار فوق العاده خود را، پیدا کردن نزدیک ترین رستوران خوب، برنامه ریزی روز بعد خود را، و البته خوراکی عکس و تیراندازی ویدیو از سرگردان خود را. برای من، هر چند، برنامه قاتل ناوبری GPS در اطراف شهرستان عجیب و غریب است، و این داستان یک سرگردان GPS رفته اشتباه است.

That’s right — you can use roaming data if you’re prepared.

بدین سمت راست شما می توانید رومینگ داده ها اگر شما آماده استفاده کنید.

آماده سازی

اگر چه همسر من و من هر 100 MB داده رومینگ سیم کارت اعتباری در تلفن های ما به حال، اینا هیچ کدوم آسان به rip کردن از طریق، پس رومینگ داده خاموش نگه داشته شد بیشتر از آن زمان، فعال آن را تنها برای بررسی چیزی. هیچ معامله بزرگ، thoughwe Wi-Fi را در آپارتمان برای استفاده گسترده تر بود. ما نیز تا به حال باتری خارجی در یک کوله پشتی، به عنوان ناوبری یکی از ساده ترین راه برای اجرای گوشی خود را به داخل زمین است.

یکی از روش های کلیدی برای به حداقل رساندن استفاده از داده ها به قبل از ذخیره سازی داده های نقشه برداری توسط شستشو در اطراف منطقه شما قصد به بازدید از قبل از شما وجود دارد. به این ترتیب، حتی اگر شما هیچ پوشش داده ها، که شما هنوز هم یک نقشه است. از آنجا که GPS ندیده داده ها استفاده کنید، شما می توانید پیدا کردن جایی که شما هستند، و امیدوارم که در آن شما می خواهید به آن بروید.

نوک بزرگ: اپل در iOS 7 نقشه در حال حاضر شما مقیاس را نشان می دهد در حالی که شما زوم در داخل و outvital در شهرستان عجیب و در عین حال نقشه های گوگل هنوز ندیده آن را ندارد. استفاده از هر دو برنامه برای بهترین نتایج، به عنوان نه کامل است.

Leaving Hong Kong, west to Macau, on a boat.

ترک هنگ کنگ، غرب به ماکائو، بر روی یک قایق.

هنگ کنگ و ماکائو

اقامت در هنگ کنگ، شنبه بود هیچ مشکلی در همه با داده. هر بار پنج شنبه سعی کردم به استفاده از آن، thered مقدار زیادی است از دهنده سیگنال قرار دارند و آن را خوب و سریع بوده است. پنج شنبه در سراسر شهرستان با هر دو اپل نقشه ها و نقشه های گوگل جهت یابی (هر بهتر در کارهای معینی) و تصمیم به سر به این نزدیکی هست ماکائو بیش از حد. البته، ما در سراسر منطقه تنها در مورد ما تا به حال مشکل پاک.

No, I can’t read which telco it was.

نه، من نمی تونم به عنوان خوانده شده که برطرف کننده آن بود.

ما مشکل بود. ورود به ماکائو در حال حرکت به معنای به یک شرکت مخابراتی مختلف، و در حالی که wifes من آیفون به نظر می رسید به کار خوب است، من فقط انرا ارسال و یا دریافت هر گونه اطلاعات. اما هیچ معامله بزرگ، درست است؟ کد قبل از ذخیره سازی نقشه ها، که هیچوقت نیاز به بررسی فیس بوک این لحظه، و من هنوز هم می تواند عکس را. بدین جایی که آن را اشتباه رفت.

پر کردن تلفن

متاسفانه، من در زمان بیش از حد بسیاری از عکس ها، به ضرب گلوله بیش از حد بسیاری از فیلم ها، و پر تلفن من است. در حالی که سرعت دست انداز بود، چرا که همیشه وجود دارد برنامه های قدیمی را حذف کنید، هنگامی که شما را پر کنید تا آی فون، آن را خالی مخفیگاه های خود را به اتاق. این بدان معناست که هر نقشه داده های cache شده سرخ شده است. نقشه های اپل هیچوقت دانم که در آن شرم wasa، که من معمولا آن را ترجیح می دهند.

Macau is an odd blend of Europe and China.

ماکائو یک ترکیب عجیب و غریب از اروپا و چین است.

طرح B

نقشه های گوگل به نجات؟ خب، توی داده های cache شده خود را تحت تاثیر قرار. در ابتدا، به نظر می رسید OK، هر چند از چند پرچم قرمز شروع به خاموش هنگامی که آن را بودین کاملا نگاه که در آن نقطه آبی گفت: ما مثل ما بودند.

When I took this screenshot, we were on a bus.

هنگامی که من در زمان این عکس، ما در یک اتوبوس بود.

این یک روز گرم بود و ما برای مدتی بسیار طولانی در جهت اشتباه سرگردان قبل از ما کشف کرد که نقشه های گوگل نقطه آبی به ما نشان داده شده بود که ما حدود 500 متر در جنوب شرق از محل واقعی ما بود.

اوه عزیز

وقتی پنی کاهش یافته است، ما در طرف اشتباه از یک تپه بزرگ بود. بود وجود دارد یک تونل را از طریق آن، اما برای اتومبیل های عبور و مرور نیست، و تاکسی و چند دور بین بودند. مردم محلی مفید ما را به یک اتوبوس که در زمان گذشته از ارز محلی ما اشاره کرد و ما در نهایت آن ساخته شده است با خیال راحت دور.

This is not a real sky.

این یک آسمان واقعی نیست.

بحث و نتیجه گیری

هستند بسیاری از اصول اخلاقی این داستان وجود دارد:

  • اصلا را پر کنید تا گوشی خود را با عکس اگر شما تنها با استفاده از نقشه های اپل.
  • شما همیشه نمی تونم در نقشه های Ú¯ÙˆÚ¯Ù„ یا تکیه Ù…ÛŒ کنند.
  • اگر شما یک تلفن پشتیبان گیری، آن را بررسی کنید بیش از حد.
  • چرا سعی نمی مرور با یک نقشه خوب کاغذ قدیمی؟
  • مقدار زیادی آب در آب Ùˆ هوای گرم بنوشید.

در پایان روز، شما با خوشحالی می تواند در خارج از کشور سفر با گوشی های هوشمند، اما نمی شود شگفت زده اگر چیزی می رود به چپ چپ. موفق باشید در سفر بعدی خود را!

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

iPad For Dummies
For Dummies
Dream It. Do It.
Do you want to learn iPad For Dummies?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: