All Articles Web
مزایای طراحی مسطح برای وب سایت شما و مواد بازاریابی
Elaine Ashburn on Thu, June 12th 0 comments
Elaine Ashburn breaks down how flat design can add depth, not only to your website but to ALL your marketing communications. Essential reading for creatives, designers and marketers.

برخلاف باورهای کریستف کلمب جهان مسطح است. اگر شما اصلا کلمه من برای آن، تنها در گوشی خود نگاه کنید. تخت iOS7. ویندوز 8 تخت می باشد. طراحی تخت تا به جهان توسط طوفان گرفته شده. (عکس 1)

Pic 1

عکس 1

تنها چیزی که طراحی مسطح است و چرا مهم است؟

من دارم میرم خواندن برخی از مقالات است که می گویند طراحی مسطح در اقدامی تلافی جویانه به بیش از رندر از دکمه ها، برنامه ها و صفحات وب ایجاد شده است، اما من معتقدم که واقعیت برای درک آن بود که صرفه جویی در فضا K (کیلوبایت). هر گرادیان، بافت و سایه شما را در یک تصویر قرار داده و طول می کشد تا فضای K با ارزش و به خصوص با تلفن و قرص که مسئول 63 درصد از جستجوهای اینترنتی ما، شما باید تمام فضای K شما می توانید دریافت کنید. و بله، این هم درست است که شما دیگر نیاز به ایجاد یک توهم از واقعیت را به بیننده احساس امنیت. هر کس می داند آنچه را که آیکون آنها در دستگاه های خود را معنی و انجام دهد. در واقع، بسیاری از بینندگان نمی تونم به یاد داشته باشید یک جهان قبل از پیکرنگاری هنجار تبدیل شد و طراحی مسطح فقط ساده این آیکون ها. نگاهی به تفسیر قدیمی از مرورگر Safari (skeuomorphic) از OS X در مقابل نسخه iOS7 (تخت) و به من بگویید اگر شما اصلا فکر می کنم ایده من دارای هیچ اعتبار؟ (عکس 2)

Pic 2

عکس 2

واقعیت این است، طراحی مسطح است در اطراف برای مدتی بوده است. آن فقط در محبوبیت بیش از چند سال گذشته به دلیل آن را به نظر می رسد تا ترد، تمیز و مدرن است. ترکیبی از رنگ یکپارچهسازی با سیستمعامل (ماهی آزاد، بنفش، سبز و yellowlike 1950s خودرو)، نوع بدون، سریف و pictograms ساده به این احساس کلی کمک می کند. دکمه هنوز هم نگاه قابل کلیک حتی بدون beveling و بدست بیاورید ما با دکمه از گذشته مرتبط. زمینه های ورودی هنوز هم شبیه مکان در نوع خاص و وب سایت خود را هنوز مانند وب سایت ها نگاه کنید. 2D آن در مقایسه با 3D. (عکس 3، rdio.com برای یک نمونه از طراحی صاف فیلد ورودی بزرگ را ببینید.)

Pic 3

عکس 3

بنابراین چه چیزی باعث آن چنان محبوب؟

فکر می کنم حداقلی. طراحی تخت یک نگاه متمایز و احساس بدون تمام اضافی. به خصوص در صفحه نمایش های کوچک مانند تلفن و قرص های کوچک از آن را می سازد مرور با شانس کمتر از هدف قرار دادن یک دکمه اشتباه نسبتا آسان مفید آن است. اما اگر شما واقعا می خواهید برای اضافه کردن تصاویر به طراحی های خود را، سعی کنید برخی از عکاسی ساده است. بله درست است که عکس عمق طبیعی است، اما به نظر می رسد کار به خوبی با سادگی از تمامی عناصر دیگر.

برخی از نمونه

من دارم میرم چند وب سایت هایی که من دوست دارم، به طور کامل در طراحی تخت انجام می شود در بر داشت. و برخی که آن را با عکاسی که فقط آن را به سطح بعدی تا آنجا که به من مربوط می شود ترکیب.

Spelltower

یکی از اولین من می خواهم به شما نشان دهد Spelltower است ( spelltower.com ). Spelltower یک بازی املا برای مک، در iOS یا دستگاه Android است. آن یک بازی سرد است که فقط به عنوان سرد از وب سایت. این سایت دارای عملکرد منحصر به فرد پایین رفته، شبیه به قرص iOS و طراحی مسطح است که در طول استفاده می شود. چیزی که من در مورد آن را می خواهم؟ سرگرم کننده آن، کارتونی، ساده است و تنها با یک هدف به شما برای خرید این بازی است. (عکس 4)

Pic 4

عکس 4

Huxtaburger

این سایت استرالیا (است huxtaburger.com.au ) استفاده می کند که طراحی مسطح در ساده ترین آن به فروش همبرگر. سایت کار بسیار راه قرص خود را می کند، شما به سادگی پایین حرکت و یا حرکت از یک سمت به سمت. و آن را بیش از حد فقط یک توانایی functionthe به منظور همبرگر خود را آنلاین و انتخاب کنید تا در نزدیک ترین فروشگاه. من فقط در راه عشق این سایت به نظر می رسد و کار می کند. تجلیل استرالیا. (عکس 5)

Pic 5

عکس 5

Fitbit

سایت بعدی من می خواهم به شما نشان دهد Fitbit است ( fitbit.com ). سایت خود را برای برخی از محصولات غیر معمول که برای کمک به شما در حفظ مناسب. شما می توانید پیشرفت خود را به سوی تناسب اندام و سلامت با ابزار آنلاین و برنامه های کاربردی که همراه با دستگاه های آنها فروش را ببینید. این سایت با بهره گیری از هر دو طراحی مسطح و عکاسی و ترکیبی از این دو کار را آه تا به خوبی با هم. (عکس 6) Pic 6

عکس 6

کاغذ ببر

این یک آژانس طراحی دیجیتال از نیوجرسی که وب سایت شرکت نوار دور سطوح عکاسی به نقطه ای از طراحی مسطح است. آنها همچنین آن را با پیکر نگاری سنتی برای نگاه منحصر به فرد خواهد بود که قابل قبول حتی محافظه کار ترین شرکت های مخلوط کنید. (عکس 7)

Pic 7

عکس 7

چه کسی می گوید طراحی مسطح است فقط برای وب؟

رژیم غذایی کک

طراحی مسطح است و نه فقط در وب توسط طوفان گرفته شده. آن هم مترو گرفته شده است. تبلیغات رژیم غذایی کک که از دیوار شاتل میدان تایمز تسلط در حال حاضر یک نمونه درخشان از طراحی تخت می باشد. بیشتر سفید با پهن خاکستری از تصاویر، به من این تبلیغات نمونه طراحی تخت می باشد. بله می تواند خود را سه بعدی است، اما استفاده از نوع تخت در پشت آن درخشان است. من همون حسادت. من آرزو می کنم تا با این تبلیغات بود. (عکس 8)

Pic 8

عکس 8

و آخرین اما نه کم، طراحی مسطح می تواند حتی در بخش یخچال سوپر مارکت خود را در بر داشت.

کلبه دوستی پنیر

من حدس می زنم که عاشق طراحی شده است برخی از مزایای. I بسته بندی برای خط پنیر و مشتقات پنیر دوستی کاملا تصادفی کشف کرد. I ماست یونانی مورد علاقه من بود به دنبال زمانی که بالای پنیر کلبه گرفتار چشم من. آنها میشوند، رنگ روشن و در آغوش فلسفه طراحی تخت می باشد. (عکس 9) بله، شما حدس زده راست. دو یا سه نفر از آنها راه خود را به سبد خرید مواد غذایی من ساخته شده است. اگر دوستی فقط می دانستم چگونه من خرید.

Pic 9

عکس 9

پس که من ثبت نام کردن در این مقاله، بد شما با چیز دیگری به فکر کردن در مورد ترک. فیس بوک، توییتر و Rdio.com ثبت نام کردن همه طراحی مسطح در آغوش گرفت. شاید پروژه طراحی بعدی شما باید بیش از حد. (عکس 10)

Pic 10

عکس 10


Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

XHTML Basics
Web Design 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn XHTML Basics?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: