All Articles Web
آینده وب در اینجا : با استفاده از jQuery ، HTML5 و CSS3 به بازار موسیقی آنلاین خود را
Andrew Turner on Sat, June 4th 0 comments
jQuery is a JavaScript library written by John Resig which makes it easy to make interactive web applications. jQuery has the ability to load code from other javascript files in order to create rich u

از jQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپت نوشته شده توسط John Resig که آن را آسان به ایجاد برنامه های کاربردی تحت وب تعاملی است. از jQuery است که توانایی به بار کد از دیگر فایل های جاوا اسکریپت به منظور ایجاد تجربه کاربر غنی مانند منوها تعاملی ، اشکال ، انیمیشن ، و عناصر رابط کاربر است. در واقع ، از jQuery می تواند یک صفحه وب با مولفه های که شما تعریف programatically پر. این یک زبان نسبتا جمع و جور و معقول به کار است و شما می توانید آن را برای نمایش موسیقی و ویدئویی خود را برای وب را به تجربه استفاده کنید.

در این مثال ، من به شما چگونگی استفاده از چرخه پلاگین jQuery را به منظور ساختن یک نمایش پرده ای ساده با پارامترهای کنترل سرعت و محو شدن در / خارج نشان می دهد. با استفاده از این تکنیک اساسی کامل ، شما می توانید به سایت خود را به سرعت و به راحتی گسترش.


01 -- از jQuery

شکل 1 نشان می دهد تصویر را از یک صفحه وب در حال اجرا کد jQuery به. این ایجاد بر روی پست قبلی را مشاهده کنید نشان دادن چگونگی استفاده از عنصر های صوتی جدید در HTML5. مثال کد 1 فایل واقعی را در تمامیت آن را نشان می دهد. شما می توانید نمونه ای از نتیجه در این لینک مشخصات :

http://www.electronicmusic101.com/jqslideshow.html .

Figure 1: A div showing one of 5 rotating images, with an audio element and html5 multimedia “trophy” logo, rendered in Safari

شکل 1 : یک div نمایش یکی از 5 عکس دوار با عنصر های صوتی و آرم های چند رسانه ای غنیمت HTML5 ، رندر در Safari

شما می توانید پلاگین jQuery به چرخه را از اینجا دانلود کنید http://jquery.malsup.com/cycle/. از آن نقطه ، خود را تنها یک ماده از باز کردن فتوشاپ یا ویرایشگر تصویر خود را از انتخاب برای تعریف اندازه و نام هر تصویر در تصویر متحرک به نمایش در بیاید.


02 -- اتخاذ HTML5

مرورگرها از جمله Internet Explorer هنوز رتبهدهی نشده است که توانایی تجزیه شمای جدید استانداردهای HTML5. شمای تنها راه علاقه داشتن به گفتن است که یک قافیه و عقل را به بخش هایی از یک مجموعه وجود دارد. بخش هایی از HTML5 شامل عناصر که به معنی به موتورهای جستجو ، مرورگرها ، و توسعه دهندگان وب.

مرورگرهای مدرن مانند خانواده webkit از موزیلا فایرفاکس ، سافاری ، فایرفاکس و برای آینده از توسعه دهندگان وب نیاز دارد با اتخاذ استانداردهای HTML5 قبل از خصوصیات توسط کنسرسیوم شبکه جهانی وب (W3C) را تایید آماده شده است. خوشبختانه برای ما به عنوان توسعه دهندگان های چند رسانه ای ، ما می توانند برای رسیدن به مخاطبان را بر روی وب را با رسانه های غنی و تجربه های تعاملی به نمایش گذاشتن های صوتی و تصویری ما ، در حالی که بهبود موتور جستجو بهینه سازی (SEO) به منظور گسترش آن مخاطبان است.

از آنجایی که وب از پوشش برنامه های رادیویی و تلویزیون برنامه های معینی ، آن را می شود به طور فزاینده مهم برای هنرمندان به منظور مهار قدرت از اینترنت به منظور رسیدن به کسانی که مشترکات با خود. همکاری از طریق برنامه های کاربردی وب مانند فیس بوک و توییتر می تواند رسیدن به افقی و عمودی خود را بهبود بخشد. که است که می گویند ، شما نه تنها افزایش تعدادی از مهارت های آموخته شده ، اما همچنین می تواند درک خود را از کسانی که مهارت های تحقیق روش های موجود بر روی اینترنت تعمیق و می تواند سهم خود را به این منابع ضمیمه ، تسهیل یادگیری را در یک مقیاس جهانی.


03 -- کمتر بیشتر است

عکس از هزار کلمه صحبت کرده ، که آنها می گویند ، و معمولا کاربران انتظار می رود برای پیدا کردن که چرا سایت شما جالب است در درون یک ماده از ثانیه از بازدید سایت شما. بسیاری از ما قضاوت موسیقی را توسط میله های چند که ما می شنویم؟

هر ویرایشگر متن می تواند مورد استفاده (حتی دفترچه یادداشت و یا ویرایشگر متن) برای ایجاد کد لازم برای ساخت یک صفحه وب با محتوای چند رسانه ای است. به عنوان مثال کد 1 نشان می دهد ، یک سری از تصاویر بارگذاری شده و نمایش داده شده از طریق مرورگر ، با ابعاد تعریف شده و پارامترهای مختلف دیگر. امکانات تقریبا نامحدود برای ارائه مطالب خود را بر روی وب وجود دارد ، اما این گزینه ها را می توان به سه اصلی فن آوری های سازمان یافته : CSS ، جاوا اسکریپت و HTML.

و مقررات در کد مثال 1 ( کد مثال 1 دانلود ) ، که img_1.jpg یک اندازه خاص . این موضوع باید در ابعاد واقعی تصویر مطابقت ، به طوری که کد باید در هر اندازه تصاویر خود را به روز می شود ، البته. در واقع ، بسیاری از کتابخانه های جاوا اسکریپت شبیه به این ، آنها حاوی روال اصلی برای ساخت صفحه وب تان را رفتار خاصی است ، اما ترک پارامترهای چند که شما می توانید سفارشی را با توجه به نیازهای فردی خلاق خود را.


04 -- آینده وب

اگرچه تبدیل شدن به نزدیک آشنا با جاوا اسکریپت ، یک عمر کار مفیدی را در زمینه طراحی وب ، عملکرد ، شما ممکن است تنها یک زیر مجموعه کوچکی از جاوا اسکریپت به جهت بهره گیری از پتانسیل خود را به درک نیاز دارند.

فن آوری های آینده مانند CSS3 به شما این امکان را می دهد که شما موجود خود را برای انتقال نرم افزار Adobe مهارت های فلش در تمامی مرورگرهای مدرن ، حتی به کسانی که نمی فلش پشتیبانی نمی کند!

شما می توانید کپی / چسباندن کد مثال کد 1 را در ویرایشگر متن خود را انتخاب ، و ارسال آن به میزبان وب خود را به بلند شدن و در حال اجرا به سرعت با این تصاویر به صورت خودکار از jQuery. من با استفاده از سیب های تلفن همراه خدمات من برای میزبانی وب سایت من است ، اما در یک مقاله در آینده ، به خوبی بحث در مورد نحوه ایجاد وب هاست خود را!


05 -- ساختار صفحه

برای توسعه دهندگان مبتدی ، مهم است که به درک که یک صفحه وب تنها کار می کند که تصاویر ، جاوا اسکریپت ، و فایل های دیگر در پوشه ها درست هستند. همه از فایل های HTML باید در دایرکتوری ریشه است که می گویند ، شاخه است که شامل تمام دیگران را.

ساختار اصلی یک صفحه وب ، به طور خلاصه ، یک سر و یک بدن ، پیچیده در یک ظرف HTML است. در قسمت head ، شما می توانید کد جاوا اسکریپت و CSS به طور مستقیم وارد و در بدن ، رسانه ها ، مرئی و قابل شنیدن از قبیل تصاویر ، ویدئو ، و صدا از فرمت های مختلف تعریف می کنید.


06 -- جنبه اجتماعی

من بر این عقیده هستم که یک صفحه وب باید بسیار ساده برای یک هنرمند ، به نمایش گذاشتن قطعه از کار با سرمایه گذاری حداقل توسط بیننده. به عبارت دیگر ، باید وجود داشته باشد تا جلو کمی تلاش صرف شده در تجربه آثار هنری است که شما ایجاد و ارسال به وب است. این است که به دلیل کیفیت درک شده از اشکال هنر ، بسیار ذهنی به ما به عنوان انسان ، و هیچ 2 نفر ممکن است در راه همان به یک اثر هنری پاسخ. موسیقی بسیار عاطفی شکلی از هنر است ، و شنونده ممکن است بسیار خاص در مورد نوع احساس است که موسیقی به تصویر می کشد.

با وب تبدیل شدن به یک محل اجتماعی بیشتر و بیشتر ، برای نمایش اسلایدی ، ساده با موسیقی کمی در پس زمینه باعث می شود برای انحراف خوب در یک محیط شلوغ ، کار می کند و یا بازی است. در واقع ، یک بخش از یک صفحه وب را می توان در داخل بخش دیگری از صفحه وب دیگر قابل مشاهده است. این جوهره از برنامه های کاربردی وب است ، به عنوان مخالف به صفحات وب است که قابلیت تعویض از مطالب خود را بر روی وب وجود دارد ، به تکثیر می کنند در معرض این بیماری قرار گرفتن رخ می دهند و قابلیت استفاده در سراسر زمینه های بسیاری است. به عنوان مثال ، یک سایت خبری ممکن است بتواند به طور مستقیم دسترسی به جدید ترین قطعه ای از وب سایت خود را که ویترین یک منطقه خاص مورد علاقه و یا نسخه جدید است.


07 -- مصرف آن را بیشتر

به عنوان درک خود را از چگونه وب سایت ها رفتار می کنند می شود دقیق تر ، شما می توانید شروع به توسعه صفحات وب پیچیده تر ، و شاید حتی تولید صفحات برای هنرمندان دیگر در چنین جمعی به عنوان یک برچسب خالص و یا حتی یک شرکت تمام عیار در تولید. بعد از آن شما می توانید مطالب خود را به تجارت و یا پیوند سایتی انجام شده در حوزه دیجیتال در اختیار دارد. ارسالی یوتیوب بسیاری از صدها هزار دلار فقط از درآمد تبلیغات قرار داده شده در کنار رسانه ها به دست آورده! تصور کنید که چگونه بسیاری از راه مطالب خود را را می توان تنها با ادغام آن را به شبکه جهانی وب قابل دسترسی. آن کاملا قریب به اتفاق زمانی که شما واقعا متوقف کردن و فکر کردن در مورد چگونه به سرعت محتوا redundantly توزیع آنلاین.

دفعه بعد ، من به جزئیات در مورد اضافه کردن مطالب خود را به وب ، با شرح مراحل من را از طریق راه می رفت به منظور راه اندازی وب سرور خود ، به طوری که من و شما می توانید وب سایت های دوستان و مشتریان ایجاد کنید ، توضیح دهید در حالی که اجتناب از هزینه های قابل توجهی است که می تواند در زمانی که استخدام یک شرکت میزبان وب سایت خود را برای شما تجمع می یابد.

من امیدوارم که شما قادر به استفاده از این روش تصاویر به صورت خودکار از jQuery به منظور بهبود صفحات وب خود را ، و یا فقط برای رسیدن به مرحله با اضافه کردن مطالب خود را به وب را با دست خود خود را برهنه. وب در انتظار است ، در حال حاضر... درخشش!


مثال کد 1 در اینجا دانلود .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Ozone 9 Mastering Toolbox
Ozone 9 101
Dream It. Do It.
Do you want to learn Ozone 9 Mastering Toolbox?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: