All Articles WordPress
راهنمای مقدماتی برای وردپرس -- قسمت 1
Geoff Blake on Wed, March 2nd 2 comments
I'm thoroughly convinced that business owners and perhaps more importantly, creative people, should have a WordPress blog. Traditionally, creating an online platform (a place for you to tell the world

من کاملا متقاعد شده است که صاحبان کسب و کار و شاید مهمتر ، افراد خلاق ، باید یک وبلاگ وردپرس . به طور سنتی ، با ایجاد یک پلت فرم آنلاین (محل را برای شما به دنیا بگویید که شما و آنچه شما باید انجام دهید) امری پیچیده شده است. شما تا به حال به دانستن Dreamweaver را ، برخی از HTML ، برخی از CSS ، و دارای مهارت های فنی برای اجرای و نگهداری یک سایت زندگی می کنند -- و یا می دانیم کسی که می تواند! که همه شروع به تغییر با سایت هایی از قبیل مای اسپیس است. در حال حاضر مردم می توانند تا حدودی از گوشه برای خود و یا تلاش خلاق خود را ایجاد کنید.

اما وردپرس این ایده حتی بیشتر طول می کشد. به جای ایجاد یک صفحه ساده که چرا یک سایت کامل ایجاد کنید ، همه بدون دانستن لیسیدن از کد؟ به وردپرس همه چیز در مورد. اما متاسفانه اکثر افراد مرتبط با وردپرس با "وبلاگ نویسی" و که ممکن است معانی منفی داشته باشند. اما در واقع ، یک سایت وردپرس می تواند در قالب وبلاگ (که ، به روز رسانی به طور منظم به عنوان "پست" ارائه شده) ، و یا به عنوان یک وب سایت استاتیک سنتی ارائه شده است. در واقع ، من سخت و فشرده به عنوان مثال جایی که وردپرس مفید خواهد بود فکر می کنم.

چرا شما نیاز وردپرس

صاحب یک رستوران یا یک کسب و کار کوچک؟ وردپرس می تواند پلت فرم است که شما اجرا وب سایت. اطلاعات مربوط به تجارت الکترونیک چه؟ مسئله ای نیست. اما به طور خاص ، موسیقی دانان ، نویسندگان ، عکاسان ، و هنرمندان همه باید در حال اجرا می شود وردپرس به نظر من. چرا؟ از آنجا که آن را فوق العاده آسان برای بالا بردن و در حال اجرا ، با یک مقدار حداقل مهارت فنی است. بیشتر ، نگهداری مداوم ، مانند اضافه کردن محتوای جدید ، تعامل با بازدیدکنندگان و به همین ترتیب نیز فوق العاده آسان است. این همه را به یک رابط نقطه کلیک کنید و ساخته شده است ، بنابراین به معنای واقعی کلمه هر کسی که می داند که چگونه به استفاده از یک ماوس و صفحه کلید می توانید یک سایت ساخته شده بر روی وردپرس را اجرا کنید. و ، وردپرس آزاد و منبع باز است ، بیش از حد! این به این معنی است که شما می توانند آزادانه به استفاده از آن را به انجام هر آنچه شما با آن را می خواهم ، و توسعه دهندگان می توانند خود را Add - ons و پلاگین و ایجاد و به اشتراک گذاری آنها را با جامعه وردپرس (که در آن بسیار بالاست ، توسط روش). چه به عشق؟

صداها خیلی باحال ، متعجب؟ خب ، در این سری دو بخشی ، خواهیم با یک نگاه دقیق تر در وردپرس. در این بخش اول ، ما در مورد چگونه می توانید دریافت کنید و به سرعت در حال اجرا با وردپرس تمرکز می کنند. در بخش دوم ، شما خواهید دید که چگونه از آن آسان است برای شروع به ایجاد و مدیریت محتوا است. بنابراین ، اجازه دهید حفاری به آن ، با نگاهی به در حال اجرا وردپرس.

بلند شدن و در حال اجرا با وردپرس

نکته مهم در مورد وردپرس انعطاف پذیری آن است ، و شما از این انعطاف پذیری و بیش از بیش را ببینید. حق کردن خفاش ، ما باید چندین گزینه زمانی که ما می خواهیم برای شروع کار با وردپرس. برای شروع ، شما باید یا آن را نصب و یا ثبت نام برای یک حساب کاربری است.

WordPress.com

ساده ترین روش ، ساده ترین ، و غیر فنی و در حال اجرا وردپرس است که به ثبت نام برای یک حساب رایگان در WordPress.com است. فقط به WordPress.com سر و ثبت نام هم اکنون کلیک کنید. فرایند فعال سازی حساب فرایند گام به گام آسان است ، و همه جنبه های فنی از وبلاگ دست خاموش برای من و شما ، که آن را گزینه ای برای کسانی که می خواهند برای به دست آوردن و به سرعت در حال اجرا است. در حرکت نزولی ، URL سایت شما خواهد شد با : "wordpress.com" پس از نام کاربری خود را مارک (مگر اینکه شما فکر نمی پرداخت برای خدمات دامنه خود را نقشه برداری) ، و شما کنترل بسیار بیش از برخی از قابلیت های پیشرفته تر را ندارند وبلاگ.

وردپرس در میزبان وب سایت شما موجود

روش دیگر ، اگر شما در حال حاضر میزبانی وب خود را حساب ، شما می توانید وردپرس وجود دارد نصب کنید. بسیاری از شرکت های میزبانی وب ، ارائه آسان و رابط کلیک کنید برای نصب وردپرس است. به عنوان مثال ، یکی از شرکت های میزبانی من یک حساب با استفاده از پنل ، که یک رابط بصری برای برقراری ارتباط و مدیریت به عقب پایان از حساب میزبانی. به عنوان بخشی از این رابط ، من توانایی برای نصب وردپرس -- یک فرایند است که کمتر از 20 ثانیه طول می کشد! اگر شما دارای حساب میزبانی وب در حال اجرا پنل ، در پایین حرکت به پایین رابط کاربری و به دنبال Fantastico در نرم افزار / مجموعه خدمات. هنگامی که در داخل Fantastico برای وردپرس تحت وبلاگ های موجود در سمت چپ نگاه کنید. نصب سریع و ساده ، و بهترین از همه شما می توانید URL منحصر به فرد مجموعه ای است و شما باید برای دسترسی کامل به انجام هر آنچه شما می خواهید با وردپرس. به عبارت دیگر ، شما می توانید آن را تا آنجا که دوست دارید سفارشی. گفته می شود ، این است که گزینه های پیشرفته تر ، نیاز به مهارت فنی بیشتری نسبت به سادگی در حال اجرا یک حساب WordPress.com.

محلی و آفلاین

گزینه سوم و نهایی این است که وردپرس را بر روی کامپیوتر شما برای اجرای. این است که اغلب به عنوان در حال اجرا وردپرس "محلی." این گزینه زمانی است که شما می خواهید به تجربه ، جنبه های مختلف وبلاگ خود را سفارشی ، و یا به سادگی چیزهایی ساخته شده و در حال اجرا به خوبی قبل از اینکه شما زنده است. بسیار جذاب در مورد این رویکرد این است که شما اتصال به اینترنت برای کار بر روی وبلاگ خود را نیاز ندارد. شما می توانید در داخل کابین ، در قطار ، و یا در ساحل دریا ، با خوشحالی کار را در وبلاگ خود. توجه داشته باشید که عموم مردم می تواند نصب محلی خود را از وبلاگ خود دسترسی پیدا کنید ، بنابراین در برخی از نقطه شما می خواهم که فایل را نصب خود را به یک وب سرور. مشکل با در حال اجرا وردپرس محلی است که شما سرور آپاچی و خروجی در حال اجرا می شود قادر به اجرا وردپرس نیاز دارند. و شما نیاز به پایگاه داده خود را خراش ساخت. این است که قطعا ممکن است ، اما این کار کمی بیشتر فنی است. کاربران مکینتاش می تواند این کار را با یک برنامه به نام MAMP انجام دهید ، و کاربران کامپیوتر می توانند از برنامه های XAMPP استفاده کنید ، که هر دو آزادانه در دسترس هستند. این برنامه به شما اجازه می دهد برای اجرای سرور مورد نیاز بر روی کامپیوتر شما.

هر کدام مسیر می روید واقعا به ترجیح شخصی شما. من ترجیح می دهم در حال اجرا من وبلاگ وردپرس خود را از طریق حساب میزبانی وب (در واقع ، من اجرا تاسیسات چند به طور همزمان) و من هم دوست دارم چیزهایی در حال اجرا به صورت محلی بر روی مک -- دوباره ، برای اهداف آزمایش ، و یا زمانی که من با یک ایده جالب برای سفارشی زده برخی از جنبه های این وبلاگ است. در آن شرایط ، خود را به مراتب امن تر به پاره از هم جدا مساحت وبلاگ بر روی یک نسخه محلی از وبلاگ شما و نه بر روی سرور زندگی می کنند! آخرین چیزی که شما می خواهید سایت زندگی می کنند خود را شبیه یک pileup ماشین پنجاه پس از چند ایده harebrained می رود به طرز وحشیانه ای اشتباه است!

در حال حاضر چیزی خنده دار در اینجا این است که وردپرس یک برنامه نیست. این به سادگی مجموعه ای از PHP ، CSS ، و فایل جاوا اسکریپت که همه با هم کار کنند. بنابراین شما خواهد شد آن راه اندازی به شما به عنوان یک برنامه منظم ، اما در عوض ، شما با آن کار در درون یک مرورگر وب است. در بخش دوم ، خواهید دید که چگونه می توانید شروع به کار در داخل وردپرس. من به شما وجود دارد را ببینید!

در ضمن این آموزش وردپرس .

Comments (2)

You must be logged in to comment. Login Now

 • Yahoo Support
  I was designing the website through wordpress then i was facing error of sign up the account through yahoo mail id then i contact through Yahoo customer help on Yahoo Support
  • 7 months ago
  • By: Yahoo Support
  Reply
 • queria fazer o meu site
  • 7 years ago
  • By:
  Reply
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: