All Articles WordPress
چگونه به استفاده از وردپرس -- قسمت 2
Geoff Blake on Fri, March 4th 0 comments
In Part One of our Beginner's Guide to WordPress, we talked about how applicable WordPress is to small businesses and creative individuals alike. We briefly discussed some of the different possibiliti

در بخش اول از مبتدی ما به وردپرس ، ما در مورد چگونه قابل اجرا صحبت وردپرس این است که کسب و کارهای کوچک و افراد خلاق به طور یکسان. ما به طور خلاصه مورد بحث برخی از امکانات مختلف با وردپرس ، و شما همچنین مختصر و مفید سه راه مختلف برای نصب و اجرای یک سایت مبتنی بر وردپرس.

In Part Two, we'll get more into the nitty gritty of WordPress -- that is, how to use the darn thing!

تور رابط

اول از همه ، هنگامی که شما در راه اندازی وبلاگ وردپرس است ، شما می خواهید راه خود را به را به پایان دادن به عقب وبلاگ ، که این است که در آن شما ایجاد و مدیریت پست های وبلاگ ، ایجاد دسته ها ، سفارشی جنبه های خاصی از وبلاگ خود و تعدیل نظرات بازدیدکنندگان این واقعا که در آن همه چیز اتفاق می افتد. اگر شما در حال اجرا نصب وردپرس ، نوع خود را در URL سایت به مرورگر خود ، به دنبال "/ فایل wp - مدیریت". از شما خواسته خواهد شد به سیستم وارد شوید با نام کاربری و رمز عبور شما را در طول فرایند نصب است. اگر شما تصمیم گرفتند با وبلاگ WordPress.com میزبانی بروید ، به سادگی به حساب کاربری خود وارد شوید وجود دارد.

پس از ورود ، شما خواهید بود با داشبورد روبرو شده است. داشبورد به شما می دهد یک مرور کلی از وبلاگ خود نمایش آمار مانند تعداد پست ها و دسته بندی مجموعه شما ، فعالیت های اخیر مانند نظر بازدید کننده ، و راه را به سرعت ایجاد پست. اگر دوست دارید با یک نگاه به اطراف.

رفتن به پایین سمت چپ ، شما می خواهیم منوی اصلی ، که شامل موارد نظیر پست ها ، رسانه ها ، پیوند ها ، و به همین ترتیب پیدا کنید. زمانی که در کلیک ، هر یک از این آیتم های منو گسترش می یابد ، به فاش کردن یک زیر منو که شما را به مکان های خاص در رابط وردپرس. به عنوان مثال ، شما می توانید از تنظیمات و گسترش با کلیک بر روی پانل تنظیمات عمومی برای دیدن.

پایان دادن به عقب قریب به اتفاق قربانیان و حتی پیچیده ممکن است به نظر می رسد در ابتدا ، اما همانطور که با هر نرم افزار دسکتاپ ، بیشتر به شما با آن کار می کنند ، راحت تر شما. شما به سرعت می خواهید به چه کارهایی سازماندهی گرفتن ، و شما شروع به گرفتن یک حس از مناطق که از رابط وردپرس شما اغلب می خواهید استفاده کنید ، که آنهایی که شما نخواهد کرد. در این مرحله ، شما ممکن است بخواهید مکی و اکتشاف از طریق برخی از منوهای مختلف و رابط های پانل را آن گونه که مایلید تغییر دهید.

مشاهده جلویی بلاگ

این انتهای پشت وردپرس که بوده ایم کاوش تنها برای شما قابل مشاهده خواهد بود ، از آن سایت شما. بازدید کنندگان خود را مشاهده جلویی وبلاگ شما. برای مشاهده عمومی وبلاگ خود ، پایان دادن به جلو ، سعی کنید کلیک کردن بر روی راه عنوان وبلاگ خود را را در گوشه بالا سمت چپ.

در واقع ، آنچه من معمولا از وبلاگ به انتهای باز در یک مرورگر تب ، و در پایان مقابل باز عمومی در یک تب دوم به طوری که من می توانم تغییرات من را نظارت. این راه سریع ، دقیق به کار است.

ایجاد نوشته ها

خوب ، اجازه دهید در واقع چیزی! اجازه دهید را ساده از چیزهایی در وردپرس ، یک پست جدید. من می توانم به بحث در مورد چگونه وردپرس را نمایش پست کنید ، و چه اتفاقی می افتد زمانی که پست را به صفحه دوم و سوم رول ، اما بسیاری از مسائل nitty ریگ دار است در دو سری وردپرس ، طراحی وب سایت 102 تحت پوشش : مبانی وردپرس و طراحی وب سایت 202 عمیق تر به وردپرس. کافی است نگاه کنید که هنگامی که ما اضافه کردن یک پست به وبلاگ ما ، از آن میشود به جلویی در این وبلاگ اضافه شده ، و نمایش در بالای لیست ما را از پست.

بیایید ببینید که چگونه این کار را انجام.

مرحله 1

در پایان دادن به عقب وردپرس ، در نوشته ها در منوی سمت چپ کلیک کنید ، و سپس اضافه کردن کلیک کنید. متناوبا ، شما می توانید پست جدید در بالا و سمت راست پایان دادن به عقب را کلیک کنید . صفحه نمایش اضافه کردن پست جدید ظاهر می شود.

مرحله 2

در بالای صفحه نمایش ، نوع در یک عنوان برای پست جدید خود را است. پس از آن ، در منطقه محتوای اصلی از صفحه نمایش ، در محتوای که شما می خواهم بخشی از پست شما شود را وارد کنید. به عبارت دیگر ، در صورتی که پست خود را در درجه اول مبتنی بر متن ، برو جلو و شروع به تایپ کردن را در متن شما. شما همچنین می توانید محتوا را در رب ، بیش از حد. توجه کنید که نوار ابزار را در سراسر بالای منطقه محتوای اصلی است. درست مانند واژه پرداز سنتی کار می کند. شما دکمه است برای قالب بندی متن ، در حال اجرا جستجوگر طلسم ، و اضافه کردن محتوا مانند گرافیک و ویدئو.

توجه بیش از حد است که ما دارای زبانه های بصری و HTML در بالای صفحه. بنابراین ، اگر شما دست راحت ، برنامه نویسی ، و یا اگر شما می خواهید به بیش از Dreamweaver و در برخی از کد ، متن را بچسبانید ، شما تا می توانید انجام دهید در حالت HTML غیر فعال.

مرحله 3

هنگامی که پست خود را کامل است ، شما آماده هستید برای انتشار است. همه شما باید انجام دهید این است با کلیک بر روی دکمه انتشار را در سمت راست ، و پست شما را به وبلاگ خود اضافه شده است. برو جلو و انتشار کلیک کنید ، سپس به جلویی از وبلاگ شما تلنگر و تازه کردن مرورگر شما. Voila!

تغییر موضوع وبلاگ شما

نگاه و احساس و طراحی کلی سایت نامیده می شود به موضوع وبلاگ است. اگر شما به اندازه کافی در حال پرماجرا ، شما می توانید را آن گونه که مایلید تغییر دهید اگر دوست دارید کد ، اما شاید در حال حاضر ما فقط استفاده از یکی از هزاران تم آزادانه در دسترس. تم پیش فرض وردپرس 'بیست و ده" نامیده می شود ، اما اجازه دهید آن را تغییر دهید.

در سمت چپ ، گسترش منو ظاهر و با کلیک بر روی تم. ما را به مدیریت صفحه تم. در بالای صفحه نمایش ، روی زبانه تم نصب کلیک کنید.

بر روی صفحه نمایش است که به نظر می رسد ، شما گزینه های زیادی برای پیدا کردن تم های جدید داده می شود. شما می توانید از قسمت جستجو در بالای صفحه استفاده کنید ، و یا استفاده از فیلتر ویژگی را به سمت وسط صفحه نمایش ، که در آن شما می توانید تم ها توسط رنگ ، تعداد ، موقعیت ستون ، عرض ، ویژگی ها ، و موضوع را فیلتر. اگر شما می خواهید به استفاده از فیلتر امکانات ، چک کردن آیتم به شما می خواهم ، و سپس پیدا کردن تم ها در پایین کلیک کنید .

در صفحه نتایج که ظاهر می شود ، شما می توانید از طریق تم که نوشتهای برای جستوجوی شما حرکت ، پیش نمایش آنها ، و آنها را نصب کنید. پیدا کردن یکی که سرد به نظر می رسد و با کلیک بر روی لینک «نصب» آبی رنگ است. در موسیقی پاپ تا پنجره ای که به نظر می رسد ، روی نصب کلیک کنید.

خوب ، فقط به خاطر اینکه شما در نصب تم به این معنا نیست آن را به وبلاگ خود اعمال حق دور شده است. در واقع ، شما می توانید تم های چندین نصب شده ، اما فقط یکی را می توان مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین در صفحه بعدی که ظاهر می شود ، کلیک کنید فعال کردن تم به درخواست را به وبلاگ خود . مطمئن باشید که به پشت سر به جلویی وبلاگ شما و تازه برای دیدن همه تغییرات مورد نظرتان را در. داغ!

وجود دارد خیلی بیشتر به وردپرس از ما داشته ایم فرصتی برای بحث در مورد اینجا ، اما من امیدوارم که این الهام بخش شما را به حداقل نگاهی به نزدیک در وردپرس و در نظر گرفتن استفاده از آن را برای برخی از پروژه های آینده خود را. از آنجا که برای نصب و استفاده از آن رایگان است ، شما نمی خواهد از جیب. حالا که چیزی است که من پشت می توانید دریافت کنید! 'Pressin' مبارک!

تبدیل به یک وبلاگ نویس بهتر و اتمام آموزش وردپرس جف است .

Related Videos
Comments (0)

You must be logged in to comment.

Elektron 109 - Cycles Explored
Elektron 109
Dream It. Do It.
Do you want to learn Elektron 109 - Cycles Explored?
Yes, I want to learn!
No Thanks, I just want to read the article.
Feedback
Course Advisor
Don't Know Where To Start?
Ask A Course Advisor
Ask Us!
Copy the link below and paste it into an email, forum, or Facebook to share this with your friends.
Make money when you share our links
Become a macProVideo.com Affiliate!
The current affiliate rate is: 50%
Classes Start Next Week!
Live 8-week Online Certification Classes for: